Lewica zdecydowanie odcina się od słów rzeczniczki swojej partii

Popis rzeczniczki lewicy

Lewica nie popiera i nigdy nie będzie popierać politycznej zemsty na politykach opozycji. Komisja ds. VAT to kuriozum. PiS niszczy nasze państwo. Współpracując, musimy zrobić wszystko, aby odsunąć PiS od władzy i wybrać lepszą przyszłość”.

 

Wpis, jaki pojawił się na oficjalnym Twitterze partii odnosi się do słów Anny-Marii Żukowskiej wypowiedzianych na antenie TVP.

Rzeczniczka Lewicy w programie „Gość Wiadomości” odniosła się do końcowego raportu sejmowej komisji śledczej ds. VAT, zgodnie z którym zarówno Donald Tusk, jak i Ewa Kopacz powinni stanąć przed Trybunałem Stanu.

Żukowska w trakcie trwania programu, ku ogólnemu zaskoczeniu, zgodziła się z tezą raportu. Jej postawa wywołała natychmiastową reakcję polityków Lewicy i internautów.

 

Oficjalne odcięcie się partii od słów swojej rzeczniczki spowodowało, że Żukowska przeprosiła za swój błąd. „Występując wczoraj w programie Gość Wiadomości popełniłam błąd wypowiadając się na temat wniosków i trybu pracy komisji śledczej ds. wyłudzeń VAT. Nie powinnam była stawiać żadnych hipotez. Nie mam i moja partia nie ma do efektów pracy tej komisji zaufania i nie popieram stawiania Donalda Tuska oraz innych osób przed Trybunałem Stanu. Przepraszam za błąd” – można przeczytać na Twitterze rzeczniczki Lewicy.

wb

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
OooALEKSANDRADominikJaninaObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Obserwator
Obserwator

Pani rzeczniczka lewicy powinna być bardziej rozgarnięta (kumata)!

Janina
Janina

Podobnie jak u klasyka : „zakamuflowana opcja pisowska”. Z wdziękiem wsadziła kij w szprychy pojazdu SLD. A rozważałam głosowanie na tę formację. Ta pani skutecznie rozwiała moje nadzieje co do Lewicy. Szkoda.

Dominik
Dominik

Niestety mleko się chyba już wylało.. a na pewno Lewica straciła już mój głos i chyba nie tylko..;/

ALEKSANDRA
ALEKSANDRA

Zmienić rzecznika natychmiast.

Janina
Janina

Dodam, że powinna wrócić tam, skąd ją wydelegowali, czyli do pisiorów. Krzyż na drogę !

Ooo
Ooo

Przypadek Ogórek2

Janina
Janina

Farma pisiatych trolli znów działa. Te obrzydliwe stwory za judaszowe srebrniki obdzielają minusami wszystkie krytyczne komentarze. Bronią swojej wtyczki. Nic to, przetrwamy.