Lichocka i jej środkowy palec wracają do łask

Prezydium Sejmu zdecydowało, że to nie jest wulgarny gest, Lichocka tylko „przesuwała dwukrotnie palcem pod okiem”

Mamy kolejny dowód na to, że PiS nie pozwoli zrobić krzywdy swoim członkom i niezależnie od tego, jaki numer oni wywiną, zawsze i wszędzie będą pod ochroną partii. Ot, chociażby posłanka Joanna Lichocka, która w lutym 2020 roku, gdy Zjednoczona Prawica odrzuciła poprawki Senatu uchwały dającej mediom publicznym prawie 2 mld zł rekompensaty, pokazała opozycji środkowy palec.

 

W normalnym państwie za taki gest poniosłaby surową karę, ale teraz? Teraz w „nagrodę” za niezłomną postawę, przywrócono jej stołek zastępcy przewodniczącej Sejmowej Komisji Kultury i Środków Przekazu.

Mimo protestu Iwony Śledzińskej- Katarasińskej, która uznała, że w takim trybie, jaki zaproponowano, nie powinno się uzupełniać prezydium, członkowie komisji przegłosowali wniosek o uzupełnienie składu prezydium. Kontrkandydatami Lichockiej byli  Małgorzata Prokop-Paczkowska (Lewica), Jarosław Rzepa (PSL-Kukiz15) oraz Piotr Adamowicz (KO).

 

Ponieważ właśnie Lichocką wzięto na pierwszy ogień i na 30 członków komisji, 15 było za nią, nie głosowano już nad kolejnymi kandydaturami.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Czy kogoś dziwi ta sytuacja?

Tamara Olszewska

(Źródło: radiozet.pl)

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
darooPredatorKundziaReksioZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
AntyKaczor
AntyKaczor

Jakie elity taka kultura.

Zwinka
Zwinka

Oni to robią na złość opozycji. Jak dzieci w piaskownicy. Bach bach łopatką po głowie. I w zasadzie można by się z tego śmiać, gdyby nie miało to wpływu na wizerunek państwa, z dnia na dzień gorszy.

Reksio
Reksio

Winno być: z-ca Sejmowej Komisji Kultury Środkowego Przekazu !

Kundzia
Kundzia

Lichocka -cczłowiek z gminu a cham honoru nie ma.Od kogo wymagać kultury? Napewno nie od lichockiej.

Predator
Predator

Jeżeli tego bydła się nie przegoni pałami to nic z tego nie będzie, z chamami niema żadnej dyskusji, do chama nic nie dociera. Oni żyją w swoim świecie, demokracja ich nie dotyczy bo nie rozumieją co to znaczy, od zarania dziejów były problemy z chamami, jeżeli im się nie przeciwstawi to cham ci wejdzie na głowe i nasra do talerza. I teraz mamy ten sam problem, chamy żądzą Polską a że cham jest debilem, kretynem i matołem w jednym, to puści ten kraj z dymem a potem zwali winę na innych. Cham musi czuć bat nad sobą, bo inaczej rozprzestrzenia… Czytaj więcej »

daroo
daroo

I pomyśleć że ta hołota miała czelność bredzić coś o sprzątaniu stajni Augiasza JPRDL no koń (z tej stajni) by się uśmiał