Lider SLD ostro o pomyśle zagospodarowania ruchu obywatelskiego przez Trzaskowskiego i Hołownię

Lider SLD ostro o pomyśle zagospodarowania ruchu obywatelskiego przez Trzaskowskiego i Hołownię

Włodzimierz Czarzasty ma swoje zdanie na temat chęci zorganizowania „Nowej Solidarności” przez Rafała Trzaskowskiego i ruchu obywatelskiego przez Szymona Hołownię.

 

W rozmowie w TOK FM nie ukrywa, że „nie przyjdzie wielki ruch, dlatego że nie ma wielkiego ruchu. Po prostu sobie wzięliśmy pomadkę, żeśmy podotykali twarzy trochę. Trzaskowski jest ładniejszy od Budki, może ktoś się na to da nabrać. Powiem szczerze, jako pragmatyk polityki: nikt się nie da nabrać”.

Malo tego, dla niego to jakoś mało prawdopodobne i mało wiarygodne, bo przecież „kto uwierzy w to, że nagle PO pod przywództwem pana Budki zmieni się w ruch Trzaskowskiego pod przywództwem wiceprzewodniczącego PO pana Trzaskowskiego? Niech pan się zastanowi, co się stanie w Platformie, jak będą pierwsze badania, które zbadają ruch „Nowa Solidarność” Trzaskowskiego, ruch pana Hołowni, Platformę Obywatelską i wszystkie pozostałe partie. Okaże się, że wtedy PO ma 9 proc. Wie pan, co zrobi pan Budka? Oszaleje”.

 

No i ja dorzucę tutaj swoje trzy grosze, bo w pewnym stopniu zgadzam się z liderem SLD. Trudno mi jakoś uwierzyć, że można byłoby ogarnąć ruch obywatelski pod szyldem konkretnej partii. Wtedy to już nie będzie ruch ale tylko grupa zwolenników konkretnego lidera politycznego.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Poza tym, brakuje mi w tych deklaracjach odniesienia do ruchów obywatelskich, które już istnieją i od ponad 4 lat ostro działają, piętnują antydemokratyczne działania obozu rządzącego. Do tych ruchów, w których działają ludzie o różnych poglądach politycznych? Co z nimi? Czy panowie mają przygotowany plan ich zagospodarowania czy też tworząc coś swojego i nowego, wyrzucą je poza margines własnych zainteresowań?

Tamara Olszewska

(Źródło: tokfm.pl)

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
HerodAntypisZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

No i tak to się będzie pleść do ukichanej śmierci. Bo moja ambicja jest większa niż twoja. Bo jestem wprawdzie goły, ale za to w pokrzywach.
A tymczasem Polska nierządem stoi. I pewnie długo postoi, bo gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania. Co najmniej.
Tęskno panu Czarzastemu do przewodniej siły narodu skupionej w PZPR., oj, tęskno. Film „Gierek” jest robiony, to se pan powzdycha do starych, dobrych czasów, tych sprzed „sztandar PZPR wyprowadzić”.

HerodAntypis
HerodAntypis

Czacha sapie, bo nikt nie bierze pod uwagę jego uczestnictwa w tym ruchu. Lewica jak i PSL same się odseparowały od KO więc niech teraz te Zosie Samosie nie wtrącają swych dwóch procent. Przykład Wiosny jasno pokazuje jak można utopić entuzjazm.