Listy gończe w PiSowskiej telewizji, brakuje tylko kwot za głowę

Listy gończe w PiSowskiej telewizji, brakuje tylko kwot za głowę

Tylko czekać, aż ukażą się kolejne listy gończe” – skomentował materiał zaprezentowany w rządowej telewizji Adam Szejnfeld. Europosłanka Róża Thun zapytała z sarkazmem: „a gdzie podpis: LIST GOŃCZY? Niby nie ma, ale i tak go każdy widzi”.

 

„Listy gończe już w państwowej telewizji, nie podano tylko kwot za głowę” – podsumował ten szokujący pomysł Radosław Sikorski i dodaje w swoim wpisie: „Niniejszym oświadczam, że jeśli kolejnemu psychoprawicowemu świrusowi strzeli do głowy aby od słów przejść do czynów, to współodpowiedzialność za to ponosić będzie prezes Kurski i ten kto dał mu instrument szczucia, poseł Kaczyński”.

 „Śmieszne to i tragiczne. Jak coś takiego jest w Europie w ogóle możliwe??!!” – zastanawia się radny z Gdańska. Paweł Piasecki zwrócił się na Twitterze do Rzecznika Praw Obywatelskich, Adama Bodnara, ze słowami: „Jak to jest możliwe, szczególnie po gdańskiej tragedii (nie wspominając o prof. Grodzkim), i nic nie można zrobić?!”

 

W mediach społecznościowych ogromne oburzenie. Internauci komentując głosowanie nad rezolucją w PE ws. praworządności w Polsce i na Węgrzech oraz PiSowski zarzut, iż uderza ona w Polskę odpowiadają m.in.: „Ona nie uderza w Polskę. Krzyżuje plany pisowskiej hołocie próbującej zdemolować praworządność w Polsce, a więc jest dla Polski bardzo korzystna. Vivat nazwiska z listy! Prawdziwi patrioci” – wyjaśnia w swoim poście internauta.

„To trochę jak tłumaczenie księdza-pedofila, który po oskarżeniu go mówi, że „to atak na Kościół”. Więc sprostuję (…): nikt nie uderza w Polskę. Tylko w PiS, które tę Polskę niszczy”; „Rząd PiS to nie Polska” – dodają inni i dziękują europosłom za determinację: „Dziękuję wszystkim 446 europarlamentarzystom z Polski i całej Europy głosującym przeciwko Ustawie kagańcowej” – czytamy w komentarzu pod postem wicerzecznika PiS.

/p/

Źródło: naTemat/Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
TomaszMaciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Myślałem kiedyś, że Polska jest krajem zamieszkałym przez ludzi, którym należy szacunek. PiS pozbawił mnie złudzeń. Mieszkają w Polsce łachudry, które są niegodne nawet splunięcia. To przykre.

Tomasz
Tomasz

TVP teraz to telewizja PiS-u, czyli skrót nadal pasuje do sytuacji!!!!