Listy poparcia do KRS ujawnione, ale bez najważniejszych informacji. Ciąg dalszy ciuciubabki PiSu z opozycją

Listy poparcia do KRS ujawnione, ale bez najważniejszych informacji. Ciąg dalszy ciuciubabki PiSu z opozycją. Robicie za Bareję Europy!

„Portal wPolityce publikuje pełną listę sędziów którzy poparli kandydatów na członków KRS. Koniec dywagacji i histerii. Całą procedura była legalna, a na liście wielu szanowanych w środowisku sędziów” – poinformował na Twitterze autor artykułu Wojciech Biedroń.

 

Sęk w tym, że nie rozwiało to elementarnych wątpliwości. Nie dowiedzieliśmy się kto poparł którego kandydata i czy każdy z nich uzyskał wymagane 25 głosów, a sam artykuł nie grzeszy rzetelnością.

Niektóre nazwiska z listy 370 osób pojawiają się w nim więcej niż raz. Dotyczy to np. Barbary Klepacz (SSR w Gliwicach), Ewy Danuty Korszeń (SSR dla m. st. Warszawy) i Joanny Moniki Oliwy (SSR dla Warszawy – Żoliborza). Nie wiadomo, czy to oznacza, że podpisali się na więcej niż jednej liście.

 

Publikacja prawicowego portalu wywołała prawdziwą burzę: „Przecież to nie są listy poparcia tylko listy sędziów” – zwraca z emocją internauta pod wpisem Biedronia. „Pan ma ludzi za idiotów!” – dodaje; „Słabe to …”;

„Już dzwonią z UE i RE, że miałeś rację. Robicie za Bareję Europy. Zwłaszcza, że publikuje nie Kancelaria Sejmu a portal kapiący od wazeliny”; „Wasz wpis jeszcze bardziej potwierdza tezę że PiS się boi okazać listy” – czytamy pod radosną informacją autora tekstu w portalu polityce.pl.

Co ciekawe pod artykułem podpisany jest W. Biedroń – ten sam, którego łączą z aferą hejterską” – zauważa internauta.

/p/

Źródło: Polityce/Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
paragraf22diagnostaIwonaJacek DolińskiLeszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Oj się duda za nich weźmie!!! Wykopie im z dupy tę dezinformację i fejki!!!

Leszek
Leszek

Witek zapowiedziała jedynie „rozpoczęcie procedury” publikowania list. Nikt nie wie co to znaczy, jak długi potrwa i na jakie przeszkody natrafi. Z trymfalizmem zatem poczekajmy, bo po pisie spodziewać się można przecież wszystkiego

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Czyżby, po wielomiesięcznej pracy, już udało się uzupełnić wszystkie listy poparcia do wymaganego przez ustawę poziomu?
Przypominam, że wszyscy którzy majstrowali przy listach po ich złożeniu w Kancelarii Sejmu, dopuścili się fałszerstwa dokumentów. Odsyłam do Kodeksu karnego.

diagnosta
diagnosta

Oczywiście, że czas był im potrzebny dla „spreparowania” stosownych list poparcia. Ale zaąc „zdolności” tych podłozmianowych lumpenelit o niebanalnych walorach intelektualnych – i to spieprzą tak jak wszystko czego tkną!

Iwona
Iwona

Szanowny Autorze! Nie listy poparcia tylko nazwiska i imiona sędziów, którzy wpisali się na listy poparcia. To duża różnica. Czyli wbrew UODO znamy już te nazwiska. A kto zaświadczy, że są prawdziwe? No i już nie boją się „prześladowań” ? Oni albo naprawdę mają za idiotów część społeczeństwa, albo kpią sobie z nas.

paragraf22
paragraf22

Czy wszystkie osoby które udzieliły poparcie sędziom KRS jeszcze żyją? Jeżeli nie, to jak sprawdzić, że się podpisali?