„Losowo zagłosuję. Wszyscy oni się nie nadają”

"Losowo zagłosuję. Wszyscy oni się nie nadają"

„Twoja piosenka pozwoliła mi przejrzeć na oczy i wypisać się z tego programu trzeciego”. Autorami tych słów są byli dziennikarze „Trójki” a stwierdzenia te padły podczas rozmów telefonicznych z Kazikiem Staszewskim. Artysta traktuje je jako słowa podziękowania o czym wspomniał w trakcie dzisiejszej porannej rozmowy na antenie RMF FM.

 

Zamieszanie wokół swojej ostatniej piosenki określił mianem promocji na którą  „musiałby wydać miliony złotych”. „Ja bardzo, bardzo dziękuję za poparcie i muzykom, i dziennikarzom, i politykom, natomiast szczerze mówiąc takiego poparcia nie potrzebuję” dodał Staszewski.

W rozmowie z Robertem Mazurkiem artysta stwierdził: „Teksty zostały napisane w ostatnich dwóch miesiącach. I nie mogło się tam nie znaleźć wydarzenie, które mnie osobiście bardzo zbulwersowało, czyli wizyta prezesa Kaczyńskiego na cmentarzu. Była to rzecz, która mnie bardzo poruszyła i nie tylko mnie. Mam wrażenie, że bez względu na opcję polityczną każdy odczuł gruby nietakt w tego rodzaju zachowaniu” O swojej ostatniej piosence twórca mówi wprost:  „to jest piosenka o równości wobec prawa”.

Na pytanie prowadzącego rozmowę komu odda swój głos w nadchodzących wyborach Staszewski odpowiedział: „Nie jest dobrze, żeby wszystkie ośrodki władzy znajdywały się w jednym ręku” . Dlatego właśnie w wyborach prezydenckich 2020 zagłosuje na kandydata opozycji.

 

Kogo poprze? „Losowo zagłosuję. Wszyscy oni się nie nadają”

W końcowej części rozmowy (prowadzonej już w internecie) poranny gość RMF FM powiedział:W PiS jest urocze to, że oni największych tumanów bronią do końca, po prostu do końca. (…) To z jednej strony urocze, a z drugiej groźne”.

A zupełnie na koniec usłyszeliśmy, że: „Nie pójdę na wojnę przeciwko PiS, ponieważ wojna jest złem samym w sobie. Natomiast mam nadzieję, że takie irracjonalne zachowania, które w jakiś sposób wywołałem, w końcu doprowadzą do opamiętania jedną i drugą stronę”

 

/as/

Źródło: rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Jacek DolińskiKundziaZgredzinkamalgoskapinki Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jurek
jurek

Pozakonstytucyjne rządy, likwidacja praw obywateli, degradacja kraju w świecie, furda.

Reżim upadnie, bo nie będzie w piątek listy przebojów.

A komentować myśli zdolnego chochoła? Szkoda czasu.

Predator
Predator

Kazik co ty pieprzysz do jakiego namawiasz. opamiętania jedną i drugą stronę, to pis skłucił wszystkich, zdemolował cały kraj, doprowadził do upadku moralnego Parlament, Senat, urząd Prezydenta, Trybunał Konstytucyjny, Prokuraturę, Sądy spólki skarbu Państwa itp. Platforma Obywatelska w delikatny sposób odpowiadała na obelźywe zaczepki i insynuacje, ( może za delikatnie i to był błąd). A ty nagle się obudziłeś? i jeszcze szukasz współwinnych którzy zrobili burdel z tego kraju. To ta tłusta świna z Żoliborza stworzyła grupę przestępcza i oni są za wszystko odpowiedzialni i nie pomoże tu żadne zaklinanie rzeczywistości. A ty Kaziu ootwórz wreszcie oczy pisiory nie maja… Czytaj więcej »

Zwinka
Zwinka

Jednak niewyleczony z pisizmu Kazik…no cóż. Niech więc na Dudę zagłosuje, po co się tak męczyć…

Rozbawiony
Rozbawiony

Kazik! Już nie będziesz bohaterem opozycji 🙂

Zgredzinka
Zgredzinka

I raczej mu chyba na tym nie zależy
Wygląda na to, że on z natury jest taki antysystemowy.
Dobrze, że chociaż zakumał co do potrzeby dywersyfikacji władzy.
No i ta piosenka wyszła mu całkiem zgrabnie.

.

pinki
pinki

Kazik nie potrafi się przyznać do błędu nawet przed samym sobą. Niech głosuje na kogo chce.

Zgredzinka
Zgredzinka

Jak ma bezmyślnie głosować, to lepiej niech siedzi w studio i kleci te swoje protestsongi.

malgoska
malgoska

Lubiłam Kazika nie mogę uwierzyć że popiera popierał PiS. To straszne nie można nikomu zaufać.

Kundzia
Kundzia

Kaziu po pierwsze nikt Cię nie bierze w obrone tylko Marka Niedżwiedzkiego i całą ekipę tzw.trójki i nie przypisuj sobie zasług a po drugie siedziałeś w tym syfie popierając tych cymbałów to co cię tak oburza? Nagle otworzyłeś oczy przeciez to wasza normalnosć.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Kazik to takie „ni to, ni sio, ni owo”. Na publicystę za słaby intelektualnie, na tekściarza (poetę?) zbyt prymitywny, o muzyce już nie wspominając. W oku ostatniego cyklonu wywołanego przez ocenzurowanie listy przebojów LP3 znalazł się przez czysty przypadek. Powinien być dozgonnie wdzięczny PiSim politrukom zawiadującym radiem tzw. publicznym za darmową reklamę wartą miliony.