Ludzie walczą ze skutkami nawałnicy, a Szydło odpoczywa w Juracie

Ludzie walczą ze skutkami nawałnicy, a Szydło odpoczywa w Juracie

„Super Express” ustalił, że premier Beata Szydło od kilku dni przebywa na urlopie w ośrodku prezydenckim w Juracie. Wychynęła stamtąd, żeby obejrzeć defiladę z okazji święta Wojska Polskiego, a potem z zatroskaną miną pojechała oglądać skutki nawałnicy w Pomorskiem. Pooglądała i… wróciła do Juraty. W rezydencji jest również prezydent Andrzej Duda z żoną.

Fotograf „SE” w niedzielę zrobił zdjęcia Szydło w kościele oddalonym o 500 metrów od prezydenckiego ośrodka. Po mszy szefowa rządu wraz z mężem opuścili kościół przez zakrystię i odjechali w stronę rezydencji.

Współpracownicy Szydło twierdzą, że podczas urlopu nieustająco nadzoruje pracę ministrów. Można w to powątpiewać – rząd zareagował na dramatyczne wydarzenia w Pomorskiem po trzech dniach!

Ale cóż, na wczasach czas wolniej płynie, a burze i nawałnice nad morze nie dotarły, więc i sen pewnie trwał dłużej… Tylko jak potem można mówić, że rząd robi wszystko, żeby pomóc poszkodowanym ludziom. Po raz kolejny przypomina się transparent przyniesiony przez jedną z mieszkanek Rytla, opisujący Szydło: „Ta kobieta nic nie może”.
(Źródło: se.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
martin ShengauerDodoTomaszZgredzinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zgredzinka
Zgredzinka

Ooo, pani premier łapka w łapkę ze „zbieszonym” prezydentem !!! … a to dziwna konfiguracja towarzyska. Czyżby miała do wypełnienia jakieś zadanie specjalne ?
Chociaż, sądząc po tych jarmarcznych wrzaskach z trybuny sejmowej, urlop jej się należy jak psu micha.
Biedaczka, coraz gorzej wygląda.

Tomasz
Tomasz

Co się ludziska czepiają, Beatka pomaga w najlepszy sposób jak potrafi – modlitwą w kościółku. A swoją drogą to jak Pan Bozia tak mógł, wreszcie prawi katolicy u władzy, los kraju w rękach bogobojnych, ePiSkopat robi co może wspierając władzę, co miesiąc gremialna modlitwa w centrum stolicy pod wodzą Przywódcy Narodu i Partii, miliony złotych na Bazylikę Opatrzności Bożej i na Boże Dzieło Ojca Dyrektora, a tu taka nawałnica?! Chociaż, chociaż, Pan jest jednak sprawiedliwy, przywalił w pomorskie, a wiadomo kto tam wygrał wybory!

Dodo
Dodo

Ciekawe, jaka broszke przypina do kostiumu kapielowego.

martin Shengauer
martin Shengauer

ten pan duda to ileż ma tego urlopu? Ciągle jak nie na nartach to w Juracie !!!