Luksusowe limuzyny dla Błaszczaka

Ponad 130 tys. zł kosztowała naprawa limuzyny Andrzeja Dudy

Ponad 1,2 mln złotych (słownie: jeden milion 200 tysięcy) kosztować będzie wynajmowanie przez resort Mariusza Błaszczaka luksusowych samochodów. Na taką kwotę opiewa przetarg na wypożyczenie 10 aut Ministerstwu Spraw Wewnętzrbych i Administracji.

Wszystkie samochody mają być fabrycznie nowe. Muszę też spełniać wygórowane warunki: podgrzewane fotele, przyciemnione szyby, nowoczesne systemy bezpieczeństwa, pełen zestaw poduszek powietrznych itp.

Siedem zamawianych limuzyn ma mieć pojemność silnika od 1700 do 2000 cm3 oraz turbodoładowanie; kolejne dwie mają mieć napęd na cztery koła, a do kompletu dołożono jeszcze minibus.

MSWiA wynajmie samochody na 45 miesięcy. Resort Mariusza Błaszczaka za wynajem oraz serwis aut zapłaci ponad 1,2 mln zł. „Dojna zmiana” w pełnym rozkwicie?
(Źródło: wp.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
shaqMariaMaciek123454321ZwinkaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
andre
andre

dla ten pisowskiej choloty to i woozy drabiniaste za luksusowe

shaq
shaq

Nie bardzo rozumiem, co kupowanie i rozwalanie luksusowych samochodów ma wspólnego z rządzeniem państwem, ale dla obłąkanych pisowców te samochody to na pewno kolejny dowód, jakim wspaniałym ministrem jest neo-kiszczak.

Kimi
Kimi

To tyle jeszcze będą rządzić?

Zbyszek
Zbyszek

Potem nam to Niemcy w reparacjach oddadzą, więc beemki jaki za darmo.

Zwinka
Zwinka

Słusznie, nie można rozbijać się byle czym, o pardon, rozbijać byle czego. A co na to my, podatnicy ? Ano, jak byśmy się nie okręcali, to d…a i tak z tyłu, a wiatr halny w oczy.

Maciek123454321
Maciek123454321

Pycha kroczy prze upadkiem. A tak na marginesie, piesku błaszczaku, czy twój pan już wrócił?

Maria
Maria

a te limuzyny confetti będą rozpylać i machać skrzydłami, a czy przed nimi będą w słusznym wieku damy wykonywać hawajskie tańce?