Maciej Stuhr do PiS: „Pokazaliście faka niepełnosprawnym, homoseksualistom, lekarzom, nauczycielom, artystom”

Maciej Stuhr: „Pamiętajcie! Duży dostaje więcej!”

„Pokazaliście faka niepełnosprawnym, homoseksualistom, uchodźcom, alkoholikom (…), sędziom, naukowcom, gimnazjalistom, kierowcom i pieszym rozbijając się co chwila waszymi pędzącymi bez opamiętania limuzynami, lekarzom, nauczycielom i artystom. Tak się czujemy. Jakbyście co chwila mówili nam grzecznie i miło: spier***cie, ch** wam w d**ę” – napisał na Facebooku Maciej Stuhr.

 

Aktor nawiązał do zachowania posłanki PiS Joanny Lichockiej podczas debaty o przekazaniu TVP i Polskiemu Radiu prawie 2 mld zł. – „Pani L., niczym przedszkolak, który wymyślił sobie jak pokazać faka, żeby móc się potem ładnie wytłumaczyć, brnie dalej w tę bajkę. Przy okazji pomyślałem sobie, że chyba nie o tego faka w sumie chodzi. Może i był on jakimś cudem przypadkowy?” – napisał Stuhr.

I zaczął wyliczać te „przypadkowe” faki. – „Ale czy fak pokazany konstytucji też był przypadkowy? Czy fak pokazany Puszczy Białowieskiej był przypadkowy? Czy fak prezydenta ułaskawiającego Kamińskiego, mimo braku pełnomocnego wyroku był przypadkowy? Czy fak pokazywany opozycji, której wyłącza się mikrofony podczas przemówień, powtarzanie nieudanych głosowań, nocne przepychanie niewygodnych ustaw, hasełko Terleckiego „nie słuchaj ich”, gdy człowiek traci przytomność na mównicy to też przypadki? Czy fak pokazywany prawu i sędziom jest przypadkowy? Czy fak pokazywany Unii Europejskiej też? Czy fak pokazany teatrom z Polskim we Wrocławiu i Starym w Krakowie na czele to też przypadek? Czy fak pokazany filmowcom przy przejęciu Pisfu, likwidacji Zespołów Filmowych to przypadek? Czy fak pokazany stadninie koni w Janowie też? Czy fak pokazywany powstańcom warszawskim i prawdziwym bohaterom II wojny, promując bandytów na nowych herosów też? A może ten pokazywany ofiarom katastrofy smoleńskiej wykorzystywanym do wierutnych bzdur o zamachu, wykopywaniem ich z grobów dla politycznej gry to też potarcie paluszkiem pod okiem? Hmmm, a może minister Gliński też nie chciał pokazać faka noblistce…? Skądinąd to nie jedyny fak dla polskiego noblisty. A może Telewizja Polska i jej wspaniałe Wiadomości, TVP info, itd to też ten sam paluszek…?” – pytał aktor.

 

„Jak widać ok .40 procentom wyborców to podoba się. Najwyraźniej dokładnie tak samo jak wy, chcieliby powiedzieć to samo, pokazać ten sam paluszek. Ale nie dziwcie się, że wielu ludzi jest wściekłych na wasze butne, nieczułe rządy. I oni w końcu też pokażą Wam faka. Nie w Internecie, nie na ulicy. W najbliższym czasie już w maju” – zakończył swój wpis Stuhr.

Kilka dni temu aktor opublikował na swoim Facebooku filmik, w którym odniósł się do obraźliwego gestu posłanki Lichockiej.

bt

Źródło: Facebook

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariola
Mariola
18 lutego 2020 18:48

Mnie też wszystkie taki zapadły głęboko w pamięć i mam nadzieję, że fak pokazany tym nieudacznikom 10 mają, będzie początkiem ich końca.

HerodAntypis
HerodAntypis
18 lutego 2020 19:23

Polską rządzi kfak.

Karola
Karola
19 lutego 2020 09:57

Panie Sztur bardzo dobrze powiedziane.Mam nadzieję że ludzie się w końcu obudzą, nim będzie „może już jest” za późno. Rząd się z nas śmieje i to prosto w oczy. Aż serce boli co oni wyprawiają z naszym krajem.