Maciej Stuhr podbija media społecznościowe: „Ma prawo w jednym palcu, a ten palec ma w Dudzie…”

Maciej Stuhr: "Ma prawo w jednym palcu, a ten palec ma w Dudzie..."

W bijącym rekordy popularności, opublikowanym na facebooku zabawnym filmiku Maciej Stuhr deklaruje, że zagłosowałby w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę.

 

„Kochani, podobnie jak i wy od miesiąca w domu. Sporo czasu na przemyślenia. Postanowiłem, że w zbliżających się wyborach w galopującym tempie zagłosuję na Andrzeja. To jest on, mój kandydat marzeń. Dlaczego myliłem się, nie dostrzegałem tego, co widać na pierwszy rzut oka?” 

W uzasadnieniu przedstawia zalety „kandydata marzeń”. „Uratował ciało Chrystusa przed upadkiem (…) Ma prawo w jednym palcu, a ten palec ma w… Dudzie Andrzeju ogromne znaczenie, ten palec prawa”. Dodaje także, że to „wybitny mówca, orator, zawsze bez kartki – słowa się z niego sypią jak g*wno z barana”.

 

„Jest tak niezależny… Choćby wszyscy wokoło mówili mu: nie podpisuj, on podpisze. Nawet gdyby zdrowy rozsądek podpowiadał mu: nie podpisuj, on podpisze. Jest niezależny nawet od zdrowego rozsądku” – kontynuuje aktor.

Internetowe wystąpienie kończy wezwaniem – „Głosujmy. Te wybory muszą się odbyć. Szybko. Przesuńmy je, przesuńmy je na wcześniej. Ja mój głos oddałbym na Andrzeja nawet dziś.”

/as/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marek
Marek
1 kwietnia 2020 15:57

Co za dno.

Piotr
Piotr
1 kwietnia 2020 17:52
Reply to  Marek

Czego tu szukasz, jedź do Rosji.

rozalia
rozalia
2 kwietnia 2020 16:59
Reply to  Piotr

Piotr,oszczedz Rosje.On nalezy do Izraela.

Chermes
Chermes
1 kwietnia 2020 18:16
Reply to  Marek

Fakt. Ten Duda się nam nie udał.

Bart
Bart
3 kwietnia 2020 07:38

Występ pana Macieja Stuhra jak zwykle znakomity. Dzięki!