Maciej Stuhr podbija media społecznościowe: „Ma prawo w jednym palcu, a ten palec ma w Dudzie…”

Maciej Stuhr: "Ma prawo w jednym palcu, a ten palec ma w Dudzie..."

W bijącym rekordy popularności, opublikowanym na facebooku zabawnym filmiku Maciej Stuhr deklaruje, że zagłosowałby w wyborach prezydenckich na Andrzeja Dudę.

 

„Kochani, podobnie jak i wy od miesiąca w domu. Sporo czasu na przemyślenia. Postanowiłem, że w zbliżających się wyborach w galopującym tempie zagłosuję na Andrzeja. To jest on, mój kandydat marzeń. Dlaczego myliłem się, nie dostrzegałem tego, co widać na pierwszy rzut oka?” 

W uzasadnieniu przedstawia zalety „kandydata marzeń”. „Uratował ciało Chrystusa przed upadkiem (…) Ma prawo w jednym palcu, a ten palec ma w… Dudzie Andrzeju ogromne znaczenie, ten palec prawa”. Dodaje także, że to „wybitny mówca, orator, zawsze bez kartki – słowa się z niego sypią jak g*wno z barana”.

 

„Jest tak niezależny… Choćby wszyscy wokoło mówili mu: nie podpisuj, on podpisze. Nawet gdyby zdrowy rozsądek podpowiadał mu: nie podpisuj, on podpisze. Jest niezależny nawet od zdrowego rozsądku” – kontynuuje aktor.

Internetowe wystąpienie kończy wezwaniem – „Głosujmy. Te wybory muszą się odbyć. Szybko. Przesuńmy je, przesuńmy je na wcześniej. Ja mój głos oddałbym na Andrzeja nawet dziś.”

/as/

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BartrozaliaChermesPiotrMarek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Co za dno.

Piotr
Piotr

Czego tu szukasz, jedź do Rosji.

rozalia
rozalia

Piotr,oszczedz Rosje.On nalezy do Izraela.

Chermes
Chermes

Fakt. Ten Duda się nam nie udał.

Bart
Bart

Występ pana Macieja Stuhra jak zwykle znakomity. Dzięki!