Macierewicz chce mieć sanktuarium

Macierewicz chce mieć sanktuarium

Coraz trudniej nadążyć za kolejnymi „fantastycznymi” pomysłami Antoniego Macierewicza. Można by rzec, że powinien zajmować się tym, do czego powołany jest minister obrony, ale może w przypadku tej osoby, lepiej nie?

Niedawno pisaliśmy o zamawianych przez MON bombkach ze śliwkami w czekoladzie i tego typu „asortymencie”. Tworzenie prywatnej armii – jak był łaskaw wyrazić się Andrzej Duda – przez Macierewicza ciągle trwa, a demolowanie prawdziwej idzie mu zaskakująco dobrze. O Caracalach, Mistralach, Black Hawkach słuch zaginął…

Czym teraz zajął się Antoni Macierewicz? Otóż będzie tworzył sanktuarium Wojska Polskiego w klasztorze Święty Krzyż w Górach Świętokrzyskich. Zdaniem szefa MON, klasztor mógłby stać się miejscem, w którym odbywałyby się najważniejsze dla Wojska Polskiego uroczystości. – „Tak, żeby ono było w sercach każdego żołnierza” – powiedział TVP 3 Kielce Antoni Macierewicz.

Dotarcie do ewentualnego nowego sanktuarium nie będzie łatwe, bo jest położone na szczycie Łysej Góry (594 m n.p.m), ale co to dla takiego zucha?! Tylko co z sabatami czarownic, o których mówią ludowe klechdy?
(Źródło: wp.pl)

bt
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
1 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
DodoNihilzygaPolka gorszego sortuantyuzurpator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Anna E.
Anna E.

Ha, ha, ha, ha, ha.

jacek
jacek

(…)Tylko co z sabatami czarownic, o których mówią ludowe klechdy?(…)
W KK tradycja budowania kościołów na gruzach pogańskich świątyń jest ugruntowana…

antyuzurpator
antyuzurpator

No proszę, jeżdżenie do rydzykowa mu się znudziło i chce mieć własne sabatowisko dla swojego zakonu smoleńskiego, jak himmlerowski Wewelsburg.
A zamiast dronów będzie kupował miotły.

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Matko jedyna! Ale to jasne: po co nam Caracale czy inne fanaberie? W razie czego (odpukać) wojsko padnie na kolana i zaniesie chóralne modły do Opatrzności. Podziałało w Częstochowie, to i dziś się sprawdzi. Tylko pan minister jako żywo w niczym nie przypomina Księdza Kordeckiego…

zyga
zyga

-będzie miał swój kościółek -lubi klęcyć, i łatwo spiepszyć zawsze z górki, ew. odrestauruje stare carskie więzienie, DLA KOGO ????????????????????????????????.

Nihil
Nihil

Tylko czekać jak tego barana wyswieca na biskupa.Toruński grzyb mu to zalatwi

Dodo
Dodo

Przydaloby sie tam pare relikwii. Na przyklad jakies szczatki „poleglych” pod Smolenskiem.

jacek
jacek

A ja proponuję:
Błogosławione łono, które nosiło Dudę i pierś, którą ssał….