Macierewicz – jednostka psychiatryczna

Macierewicz - jednostka psychiatryczna

Antoni Macierewicz to nie tylko fetyszysta, który lubi przebierać się w fatałaszki moro, nie tylko wielbiciel Misiewicza, także dba o duchową strawę dla żołnierzy (pod pojęciem „strawa” Macierewicz rozumie modlitwę).

Nowa formacja wojskowa wymyślona przez Macierewicza pod względem użyteczności militarnej jest bezsensowna. Pieniądze przeznaczone na tworzenie Wojsk Obrony Terytorialnej należy uznać za wyrzucone w błoto. W tym roku pomysł ze Szwejkami WOT będzie kosztował 20 procent budżetu (1 mld zł) przeznaczonego na uzbrojenie.

Tak Macierewicz rozbraja obronność Polski. Nie ma na świecie skuteczniejszej V kolumny. A co ze Szwejkami? Przecież ci weekendowi żołnierze nie będą odpowiednio wyszkoleni. Chyba że chodzi o mięso armatnie albo użycie w sprawach wewnętrznych, gdy dojdzie do utrzymania władzy, do puczu, którego Macierewicz  próbował w 1992 roku, aby utrzymać przy władzy rząd Jana Olszewskiego, ale Wojsko Polskie mu odmówiło.

Nie są to strachy na Lachy. Cała sylwetka Macierewicza nie ma za wiele wspólnego z normalnością. Dziwię się, ze jakieś porządne konsylium psychiatrów nie wypowiedziało się o jego kondycji psycho-somatycznej.

Tymczasem nad strawą duchową dla 789 żołnierzy WOT (taki jest stan na koniec maja br.) pracuje 5 kapelanów, docelowo ma być 70 księży typu „Jacek Międlar”, a WOT jeszcze w tym roku osiągnąć stan 32 tys. Szwejków, zaś ostatecznie – 54 tys. Ponadto MON 100 mln zł przeznacza na powstanie jeszcze jednego muzeum – Muzeum Bitwy Warszawskiej 1920 roku w Ossowie. Suma jak na tego typu inicjatywę niemała. Jeszcze jedna impreza, od której można paść z patriotyzmu. A znając sylwetkę psychiatryczną Macierewicza, należy założyć z wielkim prawdopodobieństwem, że muzeum „cudu nad Wisłą” będzie z ducha Jerzego Kossaka, na którego słynnym obrazie szwadrony niebieskie pod wodzą Najjaśniejszej Panienki mierzą się z siłami piekieł i je pokonują.

Macierewicz to jednostka psychiatryczna, która opisuje stan obecnej władzy. Na moje nieuzbrojone oko w tej chwili rząd PiS zapadł na 2 macierewicze.

Waldemar Mystkowski
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
6 Thread replies
4 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
SobiepanVIPeramędrkowskiparagraf22Maciek123454321 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Jacek
Jacek

Akurat do Międlara PIS się nie przyzna…

gboor
gboor

Psychopata z rysem sadystycznym i mitoman.

Maciek123454321
Maciek123454321

Przestańmy wreszcie, do jasnej cholery, dopatrywać się choroby psychicznej u tego zakłamanego gnoja. Osoba chora psychicznie zachowuje się nielogicznie, miewa różne stany – pobudzenia, apatii itp. Ja w zachowaniu macierewicza nie dopatruję się ŻADNYCH objawów choroby psychicznej. Przeciwnie, ta zdegenerowana kreatura działa WYJĄTKOWO LOGICZNIE I SKUTECZNIE. Celem zbrodniczej działalności tego fanatyka i wielbiciela Che Guevary jest całkowite zdemolowanie Wojska Polskiego. Słusznie pisze pan Mystkowski o jednoosobowej V kolumnie. Ale wniosek – w moim odczuciu graniczący z pewnością – nasuwa się jeden – i tu się z panem Mystkowskim nie zgadzam. Macierewicz jest rosyjskim agentem!!!! Powtarzam to na tym forum już… Czytaj więcej »

paragraf22
paragraf22

Już kiedyś Giertych powiedział, że Antoś emeryturę będzie brał w rublach. A pan Kaziu to jego oficer prowadzący.

VIPera
VIPera

Policja być może nie będzie strzelać, choć nie byłbym tego taki pewny, oceniając po ostatnich osiągnięciach tej formacji. Za to na pewno do wrogów Narodu strzelać będzie WOT. Po to powstała ta bojówka. A w kwestii Macierewicza – to nie jedyny ruski agent w PISowskiej zmianie, mogę jeszcze dwóch pewniaków wymienić.

Maciek123454321
Maciek123454321

Na razie OT biega po lesie i wrzeszczy „jeb, jeb, jeb” bo amunicji nie mają.

Sobiepan
Sobiepan

Nic wlasnie. „Prowadzacy” gen Swierczewskiego- plk. Iwanow po prostu wystawil na strzal w plecy generala i caly lancuszek, konczac sprawe na zabojstwie Jaroszewiczow. Tak bedzie, kiedy sprawa zacznie sie „rypac” z Maciorą i paru innymi, a Kazio wroci na „memłon” ojczyzny- (na mem łonie) i bedzie pozamiatane

mędrkowski
mędrkowski

Zaślepieni pewnym tajnym kierunkiem filozoficznym, który twierdzi, że wola w tym wola narodu to prawo. Pewnie naród musi obudzić ich z błogostanu pokazując, że miał na myśli inną wolę.

Jacek
Jacek

No wiesz… wygrane wybory to czek in blanco, więc trudno z tego wyczytać wolę narodu w jakiekolwiek sprawie…

mędrkowski
mędrkowski

Reszta ,to jest właśnie Sztuka manipulacji