Macierewicz: „Sugeruje się, że Kościół jest siedliskiem obrońców pedofilii – to kłamliwa narracja”

„Antoni się odnalazł…” – „Nie ma pomysłu na kampanię? Stara śpiewka o zamachu”

Antoni Macierewicz odniósł się w swoim cotygodniowym felietonie „Głos Polski” w Radiu Maryja do dokumentu braci Sekielskich, ale nie tylko. – „Nasz kraj, nasza ojczyzna, my wszyscy, zostaliśmy brutalnie zaatakowani. Sugeruje się, że Kościół jest siedliskiem obrońców pedofilii. To szczególnie perfidna, kłamliwa i niemająca nic wspólnego z rzeczywistością narracja” – powiedział wiceprezes PiS.

Rzeczony „brutalny atak” na Kościół – według Macierewicza – przeprowadzają ludzie, którzy mają wspierać i bronić pedofilów. I podaje przykład: – Czym innym jest próba wpisania do obowiązków polskich samorządów demoralizacji najmłodszych, demoralizacji 4-letnich dzieci, uczenia ich technik seksualnych?”. To oczywista manipulacja ze strony Macierewicza. Zajęcia, o których mówił, dotyczą dzieci najwcześniej w 4 klasie szkoły podstawowej, są dobrowolne, a rodzice muszą wyrazić na uczestnictwo w nich swoich dzieci.

Internauci na Twitterze, komentując tę wypowiedź, przypominają, jak Macierewicz zapraszał na spotkanie z kardynałem Theodorem E. McCarrickiem, arcybiskupem seniorem Waszyngtonu, który w czerwcu 2018 r. został oskarżony o pedofilię.

bt

Źródło: gazeta.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
ZwinkaRafał Pgboor Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gboor
gboor

A z tym Jannigerem czy Misiewiczem to co było? Jaka to pedofilia, toż to zwykła pederastia, że zacytuję pewnego wybitnego profesora?

Rafał P
Rafał P

A cóż mógł św. Antoni Smoleński powiedzieć w radiu co ma ryja? Miał mówić o tym, że praktycznie zawsze kler seksualnie wykorzystywał dzieci? Tym o mocnych nerwach proponuję wpisać w wyszukiwarce (Chronili księdza pedofila, bo był „swój”)
A jest to tylko jeden przykład.

Zwinka
Zwinka

Wybitny specjalista od prawdy dał glos.