Macierewicz w szale do opozycji: „tylko Sowieci mieli taką bezczelność”

Macierewicz w szale do opozycji: „tylko Sowieci mieli taką bezczelność”

Antoni Macierewicz wpadł w szał podczas wczorajszego posiedzenia podkomisji ds. katastrofy smoleńskiej – ostro zaatakował na nim słownie polityków opozycji. Prawicowiec zarzucił im, że oddali śledztwo smoleńskie w ręce Federacji Rosyjskiej. Oberwało się też Joannie Kluzik-Rostkowskiej za sławetne przejście z PiS do PO (Macierewicz chyba zapomniał, że sam też zmieniał barwy partyjne).

Wszyscy posłowie Platformy, SLD i PSL głosowali przeciwko temu, żeby Polska przejęła badanie tragedii smoleńskiej” – kontynuował swoje wystąpienie polityk PiS. „Wszyscy byliście za tym, żeby pozostało to w rękach Władimira Putina”.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Wszyscy oddaliście pamięć, honor, dumę i bezpieczeństwo narodu polskiego w rękach postsowieckich. I teraz śmiecie mówić, że my, którzy poświęciliśmy lata, żeby dojść do prawdy, jesteśmy winni jakiegoś błędu?! Jak śmiecie tak mówić?!” – grzmiał. „Tylko Sowieci mieli taką bezczelność w sprawie Katynia, jak wy dzisiaj, oskarżając innych o swoje winy” – szedł w zaparte były minister obrony narodowej.

Wspomniana przez Macierewicza „zdrada” polityków Platformy, SLD oraz PSL-u to odrzucenie przez nich wniosku ws. przejęcia badań nad katastrofą przez Polskę. Głosowanie to miało miejsce już kilka lat temu, lecz politycy PiS często je przywołują. Wniosek w tej sprawie został wówczas odrzucony po to, aby nie eskalować konfliktu.

Co myślicie o takim zachowaniu Macierewicza podczas wczorajszego spotkania?

nt

Źródło: se.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Polka gorszego sortuElZwinkaJacek DolińskiGoool Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

To był drugi z wybuchów o których mówi maciora. Pierwszy miał miejsce w Tupolewie, gdy piloci odmówili lądowania. Chodzi oczywiście o wybuchy wściekłości. Był jeszcze trzeci, powiązany, o którym maciora nie chce pamiętać, wtedy w sejmie. Ciśnienie było tak wielkie, że aż dziwne, że zgred nie eksplodował jak parówka z eksperymentu smoleńskiego. To był ten, co przeżył.

Goool
Goool

Misiu kolorowy. Popracuj nad językiem prymitywie, chociaż pewnie we własnym mniemaniu elito i inteligencie.

Rozumiem, że to jest język miłości i szacunku, w przeciwieństwie do stosowanego przez pisdzielców prostackiego języka pogardy?

Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Pisiu złoty! Coś ty się tak uwziął na kolegę Heroda? Czyżbym wyczuwała jakowąś niezdrową fascynację? Jak rozumiem „to jest język miłości i szacunku”. Ukłony od Kalego. 😉

Akex
Akex

Ale on głupi.

Leszek
Leszek

Uosobienie rzeczywistych przymiotów pisu. Jest całkowicie niereformowalny.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Na poważnie – Posłowie których znieważył Macierewicz powinni wnieść sprawę z prywatnego oskarżenia do sądu. A sąd przed wydaniem wyroku powinien go wysłać na badania psychiatryczne. A na mniej poważnie- widzę że mój stary komentarz jest nadal aktualny:
ZESPÓŁ MACIEREWICZA
Gdy pochylę się nad blatem
Jeb.nę czasem centropłatem.
Wtedy w głowie mi wybucha
i urywa kawał ucha.
Żona zna już te objawy –
doszła w dziesięć lat do wprawy –
zastrzyk wali prosto w du…
i układa mnie do snu.

Zwinka
Zwinka

Jaki tam szał. To tylko uatrakcyjnianie thrillera, zgodnie z zasadą mistrza Hitchcocka : najpierw trzęsienie ziemi, a potem napięcie musi rosnąć. No bo ile można pierdzielić o Łażących Wybuchach. Tak, czy owak, krew mi się gotuje na myśl, że muszę opłacać tych pasożytów. I to grubymi milionami.

El
El

Komisja, która nigdy nie pojechała na miejsce zdarzenia. To ich fantasmagorie, bo żaden nie jest ekspertem. Tyle lat biorą wysokie apanaze zna nic, co w zwyczaju pisowskim. A to, że mówi o zdrajcach Polski, niech sam się walnie w piersi. Niech się odniesie do siatki powiązań z mafiami rosyjskimi najpierw.