Macierewicz wystosował list do zwolenników KO! W tle pedofilia, LGBT i zdrada!

Macierewicz wystosował list do zwolenników KO!

Antoni Macierewicz, po raz pierwszy od kilku dni, dał o sobie znać wyborcom. Przedstawiciel PiS opublikował w swoich social mediach list do… sympatyków KO. Ostro ich w nim zaatakował, zarzucając im zaprzaństwo, zdradę i zdemoralizowanie.

Obrona kłamstw TVN i agentury WSI, finansowanie prześladowców księdza Blachnickiego i kłamstwa smoleńskiego, wspieranie interesów rosyjskich i niemieckich, propaganda LGBT i pedofilii, demoralizacja dzieci i niszczenie rodziny, walka z Kościołem i naszą tradycją narodową, likwidacja WOT, IPN, CBA, polskiego sądownictwa i telewizji publicznej, a w rezultacie niepodległości to program, który chce się narzucić Narodowi Polskiemu. Dla mnie to zdrada i zaprzaństwo. Tym się różnimy” – napisał na Twitterze były szef Ministerstwa Obrony Narodowej.

Macierewicz wspierał kampanię Andrzeja Dudy jeszcze przed pierwszą turą. Funkcjonariusze PiS, jak się wydaje, zdecydowali się go jednak schować przed ostatecznym starciem – teraz radykalny prawicowiec ponownie dał o sobie znać. Bezceremonialny atak na wyborców KO pomoże Dudzie? Raczej w to wątpimy.

Kuriozalny wpis Macierewicza rozbrajająco szczerze skomentował Marek Borowski. „Tu jest potrzebny lekarz. Polemizowanie z tym nie ma sensu” – wyznał senator PO.

Z Borowskim zgodzi się zapewne szerokie grono polskich internautów, którzy również zasugerowali działaczowi prawicy szybkie konsultacje ze specjalistami. Prosili też go o to, aby w końcu przestał szkodzić Polsce i dzielić swoich rodaków.

nt

Źródła: natemat.pl, tokfm.pl, rmf24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
10 lipca 2020 08:44

Czarno widzę przed Macierewiczem. Ten rząd nie ma serca dla niepełnosprawnych.

AntyKaczor
AntyKaczor
10 lipca 2020 10:09

Pan Macierewicz temat zdrady ma doskonale opanowany. Upadek naszej armii to jego robota.

Maciek123454321
Maciek123454321
10 lipca 2020 10:36

Takie coś powinno się szeroko rozkolportować. Niech naród zna, jakiego pisiora ma! Dobrze, ze już piątek, nie zdążą wprowadzić stanu klęski żywiołowej. Przewróćmy pisiorów! Jest szansa! W listopadzie udało się opozycji zebrać prawie milion głosów więcej niż PiS-owi. Powtórzmy to!