Macierewicz zawsze czujny. Tym razem walczy z wrogami w podkomisji smoleńskiej

Macierewicz zawsze czujny. Tym razem walczy z wrogami w podkomisji smoleńskiej

Antoni Macierewicz ma to szczęście, że sam decyduje, kto zasiada w jego szacownej podkomisji smoleńskiej.

Tak więc sam sobie wybiera, kto zasłużył na współpracę z nim i udział w tym wspaniałym dziele udowodnienia zamachu. Bacznym oczkiem obserwuje swoich kolegów, a jak któryś nawet pomyśli inaczej niż on, to szybko się go pozbywa.

Wyrzucił już Glenna Jorgensena, a teraz wziął się za kolejnych „wrogów”.

Dzięki jego interwencji z komisją pożegnał się też Marek Dąbrowski, inżynier, który pracował w podkomisji od samego początku. Niestety, od pewnego czasu był liderem grupy, która nie chciała podpisać się pod rewelacjami Macierewicza i planowała opublikowanie swojego, odrębnego, raportu.

Kolejnym do odstrzału był komandor Wiesław Chrzanowski, nawigator, który jako wykładowca w Wyższej Szkole Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie uczył m.in. pilotów prezydenckiego tupolewa. Wprawdzie Błaszczak nie chciał ulec Macierewiczowi, ale do podpisania dymisji zmusił go ponoć sam prezes.

W kolejce oczekują członkowie zespołu lotniczo-nawigacyjnego, stanowiący dla Macierewicza centrum buntu w tym komandor nawigator pilot Kazimierz Grono.

Dąbrowski, Chrzanowski i Grono wydali wspólne oświadczenie, w którym informują, że „Nie zgadzamy się z treściami znajdującymi się w tych materiałach, jak również z 'metodologią' prac Podkomisji narzuconą przez Macierewicza. W związku z tym nie wyrażamy zgody na umieszczenie naszych nazwisk w raporcie końcowym”.

No to już wiemy, dlaczego wciąż nie ma końcowego raportu z prac podkomisji smoleńskiej. Po prostu nie ma kto tego raportu podpisać.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Tamara Olszewska

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
7 maja 2021 11:51

Smoleńsko-błazeńska never ending story trwa! I trwa mać!

antyuzurpator
antyuzurpator
7 maja 2021 12:34

I tak będzie trwało (bo trwa mać) aż do końca żywota macierewicza. A wtedy po cichutku wszystkie wypociny tej „podkomisji” dołączą „na wieczny spoczynek” do kart do głosowania w wyborach kopertowych.