Mądrości życiowe wokalisty disco polo. „Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańców, z rodziną w modlitwie i wierze

„Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańców, z rodziną w modlitwie i wierze

W czasie zakazanym zabaw itp. nie urządzać. „Wielki Post” w Europie po raz pierwszy bez zgorszenia, tańców, z rodziną w modlitwie i wierze. Tak jak powinno być: Bóg na pierwszym miejscu. Jezu ufam Tobie” – napisał w mediach społecznościowych Sławomir Świerzyński, wokalista zespołu Bayer Full.

 

Jego wpis spotkał się z natychmiastową reakcją internautów, którzy zarzucili Świerzyńskiemu wiarę na pokaz, przypominając, że jeszcze w ubiegłym roku chętnie grał koncerty w czasie Wielkiego Postu.

„Swoją drogą pisze to facet, który pewnie ze 100 koncertów w trakcie Wielkiego Postu zagrał… Pierwsze z brzegu… (Wielki Post 2019 6.03-18.04)”, „Wiara na pokaz to nie wiara” – można przeczytać między innymi w komentarzach pod wpisem wokalisty.

 

Świerzyński w trakcie rządów „dobrej zmiany” ma na swoim koncie wiele „błyskotliwych” wypowiedzi na każdy temat. Wystarczy przypomnieć jego opinię na temat pożarów w Australii, których według niego nie trzeba było gasić, bo „natura sama sobie poradzi.”. Pisaliśmy o tym w artykule „Lider disco-polowego Bayer Full twierdzi, że pożarów w Australii nie trzeba gasić. „Przyroda sama sobie z tym poradzi

Wrażał również swoje uwielbienie dla dobrej zmiany. „Andrzej Duda jest erudytą, jemu miód z ust kapie, on ma pyłek kwiatowy na ustach” – powiedział o prezydencie z uwielbieniem w programie Ewy Bugały, czym pisaliśmy w tekście „Świerzyński: „Duda doskonale nas reprezentuje. Świetnie dobiera słowa, bez kartki. Jemu miód kapie z ust

Cóż, jakie czasy, takie „autorytety”.

wb

Źródło: plotek.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
15 Comment authors
MtkAdrianGrzegorzMaldaroo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Maciek123454321
Maciek123454321

Włazi bez wazeliny, bo lukratywne kontrakty z KURwizją podpisał. Będą za karę bęcki, oj, będą. Już się Sławciu, nie nachapiesz ze swoim ful bajerem.

apostata
apostata

Musicie cytować „mądrości” tego nieuka?

Jan
Jan

Miód? Chyba sos sojowy. Przyjaciel Xi Jinpinga, bratanek swojej stryjenki od chińskich mędrców z Opola. Ciekawe czy w tej kampanii znów mu pomogą wschodni spece od internetu: arbitror.pl/produkt/duda-i-jego-tajemnice/

Ryszard
Ryszard

PiS kupi każdego durnia i fałszywca, byleby tylko pierdolił po linii i na bazie. Ostatnio nawet Jachira się nadała. Czas na restytucję Kononowicza.

Grzegorz
Grzegorz

Co ten gość bierze ??? Musi mieć dobrego dilera.

andrzej
andrzej

Głównie siano, jest pazerny.

Zwinka
Zwinka

To że Adrian ma pyłek na ustach jest bardzo prawdopodobne. Pytanie, jaki to pyłek …
Tego discopolaka też warto by było poddać testowi na obecność pyłku na ustach.

smętek
smętek

On, z noefitą Kwaczastym i ojcem Grzybkiem, powinni sektę w polski kościół przekształcić.

Eryk
Eryk

Świerzyński i jemu podobni ślepo wierzący, tacy pobożni a nie znają przykazań kościelnych (nie mylić z 10 przykazaniami) bo od ponad 20 lat przykazanie koscielne „w czasach zakazanych zabaw hucznych nie urządzać” zostało zmienione na ” kazdy wierzacy ma obowiazek utrzymać parafię i swego proboszcza” śmieszny człowieczek nie rozumie ze że eurooa to ludzie wielu wyznań i nie wierzacy a przyzwoici ludzie.

marian
marian

Nie chcem, ale muszem – ty durniu!!!!

daroo
daroo

Ja zawsze twierdziłem że disco-polo niektórym ludziom szkodzi na głowę i proszę mam potwierdzenie

Mal
Mal

I to pisze fan majteczek w kropeczki…

Grzegorz
Grzegorz

Zwykły pajac Kurskiego obydwoje prezentują ten spam poziom intelektualny jak i wokalny ZERO

Adrian
Adrian

Głupek

Mtk
Mtk

O.k….wa, a ja to tak lubiłam.HIPOKRYTA.