Magdalena Ogórek spod parasola Józefa Oleksego wprost w ramiona Jacka Kurskiego (film)

Kandydat KO wyrzucony z programu TVP. Ogórek wpadła w szał: Albo Pan przeprosi, albo Pan opuści studio

Przyznać trzeba, że to niezbyt oryginalna kariera, raczej drastyczne potwierdzenie starej i dobrze znanej dewizy, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Pani Magdalena Ogórek, z dużym wyczuciem, zajmuje na polskiej scenie politycznej te miejsca, z perspektywy których świat wygląda doskonale. Zaczynała pod parasolem Józefa Oleksego mając nadzieję na błyskotliwą karierę w SLD. „Józef na lata został moim mentorem. To piękna postać i to on nauczył mnie wszystkiego w polityce, a jego niezłomna postawa, mimo okrutnych ran i razów, stała się dla mnie wzorem postępowania” – opowiadała kiedyś.

Dzięki tak formułowanej narracji, przypadła lewicy do gustu na tyle, że partia w ostatnich wyborach wysunęła jej kandydaturę, do Pałacu Prezydenckiego… Niestety nie tylko zawiodła, ale walnie przyczyniła się do upadku całej formacji. W następstwie katastrofalnej kampanii prezydenckiej, lista Zjednoczonej Lewicy do Sejmu, nie zdołała przekroczyć progu wyborczego.

Ale pani Ogórek zbyt długo się nie zastanawiała. Lewicowe ideały, z dużą łatwością zamieniła na zupełnie przeciwne. Teraz jej kariera w mediach proPiSowskich rozwija się bardzo dynamicznie. Z wątpliwym wdziękiem, lecz skutecznie, porusza się na smyczy Jacka Kurskiego. We wrześniu 2016 została publicystką konserwatywnego tygodnika „Do Rzeczy”. Od listopada 2016 współprowadzi program “W tyle wizji” w TVP Info.

Pamiętliwi internauci pytają Ogórek o zasady i przytaczają jej wypowiedź sprzed lat, kiedy to była kandydatka na prezydenta i publicznie twierdziła, że jej idolem, mentorem i wzorem do naśladowania jest były premier Józef Oleksy, legenda SLD.

/p/

Źródło: CrowdMedia

 

 

 

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
AlanZgredzinkaprobus Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
probus
probus

Szanowałem ją dopóki nie spisurwiła się.

Zgredzinka
Zgredzinka

Chłopie szanowałeś?
A niby za co?

Alan
Alan

To zwykła polityczna prostytutka