Magdalena Ogórek zarabia w TVP 600 tys. zł rocznie?

Ogórek „zaorana” przez Radosława Sikorskiego

600 tys. zł – taką kwotę zarobków Magdaleny Ogórek w TVP podał dziś na posiedzeniu senackiej Komisji Kultury i Środków Przekazu Bogdan Borusewicz. Obrady były wprawdzie poświęcone sytuacji w radiowej Trójce, ale Ogórek prowadzi także audycje w Polskim Radiu.

 

„Zaczęło się od Jedynki [radiowej – przyp. red.]. Komentatorzy czy osoby, które prowadzą wywiady, pani Ogórek, pani Hejke, pan Rachoń – ludzie pracujący w telewizji. Ja nie wiem, czy pani Ogórek nie wystarczy te 600 tysięcy rocznie, które na podstawie umowy zlecenia otrzymuje w telewizji, czy jeszcze trzeba jej dodać” – powiedział senator Borusewicz.

TVP nie chciała odnieść się do tych doniesień. – „Wysokość zarobków pracowników i współpracowników TVP to informacje objęte ochroną danych osobowych i jako takie nie mogą być ujawniane” – podało radio Tok FM.

 

„Jej się te pieniądze po prostu należą, bo jej praca jest lepsza niż ich”; – „Ma bardzo wytrzymałe kolana. Może długo klęczeć. Na dowolnym gruncie”;

– „Jedna miesięczna pensja Pani Ogórek to ok. 14 średnich pensji ratowników medycznych”; – „Nie wierzę, że to się dzieje serio… ta komisja senacka dziś mnie dobiła. A to, że ta pani zarabia takie pieniądze było gwoździem do trumny” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Tok FM, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
GrzegorzIrenaMajaZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Można wysnuć z tego ogólny wniosek, że wybitni dziennikarze zarabiają w Polsce świetnie?

Maja
Maja

Być sprzedawczykiem to dla niektórych jedyny sposób zarabiania pieniędzy. Ogórkowa wariacja na temat najstarszego zawodu świata. Co tam wstyd, co tam honor i przyzwoitość- jest kasa!

Irena
Irena

Najdrozsza ….ogorkowa swiata ….. „.troszeczku „‚ skwasniala !!!

Grzegorz
Grzegorz

PiS przeminie , wstyd zostanie . No i kasa , której się teraz nachapie też. Ma teraz te swoje 5 minut to je wykorzystuje.