Mając takie wsparcie, nie możemy odpuścić!

Ratujemy koduj24.pl

Kiedy wydawało się, że nasz portal przechodzi do historii, nastąpiło coś, co śmiało można nazwać „pospolitym ruszeniem” i nagle okazało się, ilu mamy Przyjaciół i jak fantastyczna jest nasza, „kodujowa” Rodzinka.

To niesamowite, że jednak chcecie Państwo, byśmy razem dotrwali czasów, gdy prezes i jego obóz przestaną nas straszyć i prowadzić do ruiny państwowej, ustrojowej, gospodarczej i społecznej.

Te głosy Waszego wsparcia są dla nas niezwykle ważne, wręcz wzruszające i przede wszystkim motywujące do tego, by szukać nadal drogi wyjścia z trudnej sytuacji.

Na szczęście na pomoc ruszył nam KOD. Jego przewodniczący, Kuba Karyś, wydał oświadczenie, które publikujemy poniżej:

#ratujakoduja
Legendarny już opozycyjny portal KODUJ24 wpadł w tarapaty i pomoc jest konieczna. Dla setek tysięcy ludzi to najważniejsze źródło informacji i opinii.
Pierwszy na ratunek ruszył Komitet Obrony Demokracji, który wziął na siebie odpowiedzialność za koduja.
Przy pomocy wspaniałej Redakcji Koduja budujemy na nowo zespół przyjaciół, który sprawi, że
koduj24.pl wróci na swe dawne tory ważnego, opiniotwóczego, obywatelskiego portalu i reprezentować będzie głos obywatelskiej, społecznej opozycji.
Głos ważny, mądry i potrzebny. Chcemy, by KODUJ24 stał się platformą wymiany opinii, dialogu i debaty w której istotny jest głos Obywatelek i Obywateli.
Już wkrótce pojawią się u nas – dla Was: prof. Jan Hartman, prof. Magdalena Środa, Krystyna Kofta, Ziemowit Szczerek, ks. Wojciech Michał Lemański, Olgierd Łukaszewicz, Jacek Palasiński, prof. Fryderyk Zoll, Marek Kossakowski, Igor Brejdygant, Michał Wawrykiewicz … i wielu, wielu innych, których Państwo świetnie znacie, a my będziemy ich powoli przedstawiać.
Prosimy o Wasze wsparcie, bo bez tego reaktywacja KODUJ24 nie będzie możliwa.
Do zobaczenia na KODuj24 !

https://zrzutka.pl/ratujemy-koduj24

Tak! Wracamy więc do gry! Nie poddajemy się! Będziemy nadal pokazywać polską rzeczywistość, zachowując pełną neutralność polityczną, piętnując wszystko, co złe i teraz już mocno pewni, że mając takie wsparcie, nie możemy odpuścić.

Dziękujemy!!!

redakcja koduj24.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
23 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Goool
Goool
12 kwietnia 2021 08:42

„Zachowując pełną neutralność polityczną”. No i parsknąłem śmiechem.

Maciek123454321
Maciek123454321
12 kwietnia 2021 18:27
Reply to  Goool

To troll parska? A un jest Quniem?

Mark
Mark
12 kwietnia 2021 18:51
Reply to  Goool

Gool, brak możliwości czytania twich dudoidalnych (czyli po staremu: debilnych) komentarzy to akurat nie byłaby żadna strata, pisi gumofilcu.
Jeśli chodzi o k24 – uff, naprawdę się bałem o Was. Super, że jesteście.

Goool
Goool
12 kwietnia 2021 22:53
Reply to  Mark

Co cię boli ułomny kodomito? Prawda? Przecież portal nie jest apolityczny.

Shaq
Shaq
13 kwietnia 2021 07:15
Reply to  Goool

Sam jesteś ułomny, miłośniku pedofilów w czarnych szlafrokach. Ten portal obiektywnie opisuje pisowskie nikczemności, a polityczne to są twoje macierzyste media – Sieci, TVP, Radyjo etc – które zgarniają grubą kasę za nachalne włażenie w tył pisowi.

Goool
Goool
13 kwietnia 2021 23:23
Reply to  Shaq

Kogo miłuję, moja sprawa. Tak czy inaczej, cieszę się, że portal dalej działa. Darmowy lol content No i możliwość polemiki ze schizofrenikami.

***** ***
***** ***
15 kwietnia 2021 17:21
Reply to  Goool

Prosty troll nie jest zdolny do uczuć wyższych, o kt9rych wspomniał – czyli miłowania!
On po prostu tak chlapnął o czymś, o czym kiedyś słyszał!

***** ***
***** ***
15 kwietnia 2021 17:18
Reply to  Goool

Oj, głupota nienoli, a jeśli jeszcze możnazarobić trollowe srebrniki – to już całkiem fajnie!

Goool
Goool
15 kwietnia 2021 19:25
Reply to  ***** ***

Pisać się naucz, albo gwiazdek używaj może zamaskują głupotę.

anna
anna
12 kwietnia 2021 10:42

Bardzo sie ciesze ze j estescie i zycze wszystkiego najlepszego !!!!!!!

Janina
Janina
12 kwietnia 2021 11:27

RADOŚĆ ! I wielka nadzieja ,że tak już zostanie. Nie korzystam z fejsbuka, ani twitera, więc jest to jedyny dostępny portal, gdzie mogę „oczyścić wątrobę” ze złości, frustracji, żalu i gniewu na wszystkie te niegodziwości, których obecnie doświadczamy. I gdzie mogę zapoznać się z opiniami innych ludzi, które utwierdzają mnie w przekonaniu, że wcale nie jesteśmy tzw. „drugim sortem”, jak by sobie życzył pewien prezes. Uwierzmy w siebie i trwajmy, powodzenia.

Jantar
Jantar
12 kwietnia 2021 12:49
Reply to  Janina

Stworzyliśmy też grupę fanowską portalu na Telegramie. Zapraszamy do dołączenia. Namiar znajdzie pani w postach na facebooku portalu. Grupa jest też uzupełnieniem dla portalu, bo rozmawiamy też o tym, czego tu nie ma.

Janina
Janina
12 kwietnia 2021 14:56
Reply to  Jantar

Mogłoby tak być, gdybym miała konto na tym forum społecznościowym. Jednak z rozmysłem nie rejestruję się, przykro mi. To, do czego mam tutaj dostęp zadowala mnie w zupełności.Dziękuję serdecznie za zaproszenie, bardzo je doceniam. Życzę fajnych dyskusji i rośnijcie w siłę !

Tamara
Tamara
12 kwietnia 2021 22:29
Reply to  Janina

Zawsze mozna wejść na stornę koduj24.pl na Facebooku i tam porozmawiać Pozdrawiam

Wujo Wkurw
Wujo Wkurw
12 kwietnia 2021 21:22

Oby się udało! Potrzebny był krzyk toniemy! By fani ruszyli ratować. Szkoda że nie mogę się dorzucić, ale emerytura trzycyfrowa, a o „boki” teraz trudno. Jak zniknie artykuł sponsorowany o pracy ładnych Polek na sex kamerkach – oznaczać będzie to koniec kryzysu. Czekam na teksty wybitnych publicystów „gorszego sortu”

ech
ech
13 kwietnia 2021 08:09

Super, że zostajecie dla nas. Jesteście lekiem na PiSowskie zło.

מְנֵא
מְנֵא
18 kwietnia 2021 20:15

Nie ma to jak megalomania. A może by tak na początek zastanowić się, co do tej pory robiliście źle, tak że ten portal znalazł się na skraju upadłości ? Że nie udała się pierwsza zrzutka (dorobić się przez rok zaledwie 40 stałych sponsorów dających jakieś marne groszei i osiągnąć niecałe 12% zakładanej puli finansowej mając za sobą tyle wspaniałych nazwisk, jak panie Holland, Stalińska, czy Janda, obydwaj panowie Stuhrowie, pan Gajos, czy Maleńczuk, którzy przeznaczając niewielką część swoich dochodów mogliby bez trudu utrzymać ten portal – co oznacza, że wspierają was tylko moralnie – to zaiste ogromny „sukces”). Tej obecnej zrzutce też nie wróżę zbytniego sukcesu. Według mnie nie zauważyliście nawet, że zostaliście na wskroś spenetrowani przez pisowskie służby a większość aktywnych tu komentatorów to pisowscy trolle i ludzie to wyczuli. Bawcie sie dalej w tej swojej sekciarskiej bańce i snijcie sen o wielkości. A świstak siedzi i zawija w te sreberka. Pewnie mi nie puścicie tego wpisu, bo bardzo boicie się krytyki ale może Wasz cenzoe sie trochę powkurza.

Marek
Marek
20 kwietnia 2021 22:13
Reply to  מְנֵא

A jednak puścili. Niesamowite co nie? Odniesiesz się czy już odwagi nie starczy?

מְנֵא
מְנֵא
21 kwietnia 2021 07:14
Reply to  Marek

A dlaczego miało by mi nie starczyć odwagi ? Jest to już mój trzeci, lub czwarty tekst, w którym krytycznie wypowiadam się na temat publicystyki uprawianej na tym portalu, ale chyba pierwszy, który został puszczony. A tak przy okazji, proszę nie sądzić według siebie, dobrze ?

Tamara Olszewska
Editor
21 kwietnia 2021 07:37
Reply to  מְנֵא

Wpuszczamy wszystkie teksty, bo krytyki się nie boimy i uważamy, że może być ona bardzo konstruktywna. Jednak trzymamy się twardo zasady, że w komentarzach nie można przekroczyć granicy, za którą sporo wulgarności i hejtu czy też atak osobisty na oponenta.

מְנֵא
מְנֵא
24 kwietnia 2021 15:51

Szanowna Pani Redaktor. Co się dzieje z moim przedwczorajszym wpisem, do tej pory się nie ukazał (wpis oczywiście krytyczny, ale nie zawierający ani wulgaryzmów ani „osobistych ataków na oponeta”, oprócz spostrzeżeń natury ogólnej, pozwoliłem sobie jedynie na zwrócenie uwagi na to, że niektóre z publikowanych na tym portalu komentarzy kwalifikują się jako hejt i mimo to sa publikowane oraz podałem przykłady ze wskazaniem nicków użytkowników – być może to zostało zakwalifikowane jako „osobisty atak”). Czekam na jakieś wyjaśnienie, co w nim było nie tak. Mam nadzieję, że się doczekam. W końcu „nobles oblige” (a za „nobles” się przecież uważacie) a danej publicznie obietnicy, że „Wpuszczamy wszystkie teksty, bo krytyki się nie boimy i uważamy, że może być ona bardzo konstruktywna” warto by było dotrzymać.

Tamara Olszewska
Editor
25 kwietnia 2021 09:21
Reply to  מְנֵא

Drogi Panie, Pana wpis nie został opublikowany, bo nie odnosił się merytorycznie do artykułu i stanowił raczej przegląd pobożnych życzen, niczego nie wnosząc. Owszem, nie boimy się krytyki, ale ma być ona sensowna i logiczna. Serdecznie pozdrawiam.

מְנֵא
מְנֵא
25 kwietnia 2021 16:10

Czyli jednak cenzura, gratuluję. Jakoś nie przypominam sobie, by w tym wpisie były jakieś moje „pobożne życzenia”, było tam raczej odniesienie się do wpisu Szanownej Pani o hejcie i wulgarości wpisów, czego niby nie tolerujecie, moja osobista ocena Waszej działalności, oraz prognoza dotyczaca bieżącej „zrzuty” i dalszych losów portalu. Z własnego doświadczenia wiem, że jeśli płynie się z prądem (czego najwyraźniej oczekujecie od swoich dyskutantów) i nie wprowadza fermentu (choćby przez ostrość sądów), to prędzej, czy później każda, nawet najlepsza inicjatywa umiera, czego właśnie doświadczacie na własnej skórze. Nie będę się już więcej wywnętrzał, bo widzę, że to nie ma sensu, Wy wiecie lepiej i niech tak zostanie. Również serdecznie pozdrawiam, choć bez entuzjazmu.