Makijażystka Kaczyńskiego została szefową gabinetu politycznego Elżbiety Witek w MSWiA

Jeszcze nie skończyliśmy naszej wewnętrznej dyskusji, a posłowie opozycji już ją przenoszą na grunt Komisji Europejskiej

To się nazywa awans! Jeszcze całkiem niedawno 33-letnia obecnie Natalia Grządziel zajmowała się robieniem prezesowi PiS makijażu przed występami telewizyjnymi i wprowadzaniem do komputera ankiet członkowskich, a teraz została szefową gabinetu politycznego Elżbiety Witek w MSWiA.

Jak się okazuje, w przeszłości Grządziel dbała nie tylko o to, żeby Jarosław Kaczyński dobrze wyglądał przed kamerami, ale zajmowała się także garderobą Beaty Szydło podczas kampanii wyborczej w 2015 r.

„Kiedy Szydło została premierem, awansowała Grządziel na głównego swojego doradcę. To było spore zaskoczenie…” – powiedział wp.pl jeden z polityków PiS. Beata Szydło nie zapomniała o swojej współpracowniczce, kiedy z funkcji premiera przesiadła się na fotel wicepremierowski. Grządziel została szefową jej sekretariatu.

Po objęciu przez Szydło mandatu eurodeputowanej, Grządziel „odziedziczyła” Elżbieta Witek. Panie już ze sobą współpracowały, kiedy Witek była szefową gabinetu politycznego Szydło. No to teraz – po objęciu przez Witek stanowiska ministra spraw wewnętrznych i administracji – obydwie będą „uczyły” się resortu.

– „To resort dla mnie nowy, też niespodzianka, dlatego przede wszystkim będę się na początku bardzo intensywnie tego resortu uczyć. Jest mało czasu, ale ja się szybko uczę” – tak mówiła Witek tuż po swojej nominacji. Ciekawe, czy równie szybko uczy się Natalia Grządziel…

bt

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

10
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
probusBartwprostIrenaZwinka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Janusz
Janusz

Czy tu można coś powiedzieć?

daroo
daroo

Cokolwiek powiedzieć ,to jak nic nie powiedzieć 😐

Bart
Bart

Można. Przecież to nie jest jedyny przypadek, gdy okazuje się że PiS umożliwia dobrze płatną karierę osobie bez żadnych kompetencji. Następny w kolejce do awansu na ministerialne stanowisko czeka pewnie goniec, który Kaczyńskiemu przynosi żarcie.

gołębica
gołębica

PiS daje szansę wszystkim jesteś lojalny i kochasz partie zadeklaruje są wsparcie w $ dla partii to stołeczek się znajdzie

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Najwyraźniej makijaż nowej pani minister spraw wewnętrznych i administracji to sprawa ze wszech miar polityczna!

ewa
ewa

to chyba marnie wywiązuje sie ze swoich obowiazkow, bo Kaczyński ma wciaż włosy w nosie

Zwinka
Zwinka

No cóż. Na dworze Ludwika XIV bycie stolcowym, czyli obsługującym nocnik Króla Słońce, było nie lada awansem. Makijaż Wielkiego Demokraty w Polsce Ludowej wersja 2,0 to mały krok w tym kierunku … Czekamy w napięciu na rozwój wydarzeń.

Irena
Irena

Ach , coz to za roznica czy gabinetu kosmetyczny czy politycznego …..byle przy korycie !!!

wprost
wprost

Nawet jeśli nic się nie nauczy, zawsze może wylądować na tym politycznym śmietniku, zwanym parlamentem europejskim i ciągnąć niebotyczną kasę za głosowanie jak ojciec partyjki przykaże.

probus
probus

Warci siebie nawzajem. Jej szefowa, bedać rzeczniczką PiS stwierdziła, że dowiedziała się o Katyniu z przedwojennych pism i książek” – http://probus.blogspot.com/2015/07/skopiowane-bez-reklam-i-innych-tresci.html