Małgorzata Gosiewska: ataki na marsze równości to dzieło rosyjskich służb?

Gosiewska atakuje Kidawę-Błońską – „Pozwać Gosiewską w trybie wyborczym za kłamstwo”

Wygląda na to, że PiS wymyśliło sobie nowego „okolicznościowego” wroga i straszaka. Nadchodzą wybory, więc uaktywniła się PiSowska wicemarszałkini Sejmu Małgorzata Gosiewska, która w sposób „odkrywczy” skomentowała na antenie Polskiego Radia 24 wydarzenia towarzyszące Marszowi Równości w Białymstoku.

Oświadczyła, że agresja, jaka pojawiła ze strony kontrmanifestujących, może być skutkiem działań rosyjskich służb.

 

Według niej jest tak m.in. w Gruzji i Mołdawii, gdzie tworzone są specjalne ugrupowania, mające reagować w brutalny sposób na różnego rodzaju działania ugrupowań LGBT.

Nie wiem kto kierował agresją podczas zamieszek w Białymstoku, ale nie wykluczone, że to również tego typu działania” – oceniła enigmatycznie.

Dochodzi do wywołania konfliktu poprzez kwestie światopoglądowe i moralne po to, by doprowadzić za wszelką cenę do konfrontacji, destabilizacji i chaosu oraz oczernienia ugrupowania rządzącego” – stwierdziła ponadto.

 

W minioną sobotę w Białymstoku zorganizowano po raz pierwszy Marsz Równości. W mieście doszło do zamieszek. Kontrmanifestujący rzucali w uczestników marszu m.in. petardami, a w policjantów, którzy zabezpieczali wydarzenie – kostką brukową. Były osoby ranne. Policja zatrzymała już ponad 30 osób.

/jp/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
Rafał PAdalbertdarooAntyKaczorGekon Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Adam
Adam

Pani Gosiewska pisze prawde bo caly PiS to jest rosyjska agentura. Celem jest zniszczenie Kraju i Narodu, ktoremu udalo sie wyrwac spod ich buta. Przez 4 lata osiagnieto juz w tym kierunku bardzo duzo.
ag

Ryszard
Ryszard

Te, głupia! – Wisła się pali. A mówiło ci się – piłaś, to ryj trzymaj krótko. No ale ty wiesz lepiej.

Maciek123454321
Maciek123454321

Każdy kretyn w Polsce wie, że jak nie można znaleźć winnego, to winni są Ruscy…….. albo Tusk. Gosiewica zabłysnęła intelektem.

Gekon
Gekon

Gosiewska z Gdańska? XD

AntyKaczor
AntyKaczor

Tia…a co pani Gosiewska sądzi o klerze , który podżegał a następnie dziękował za obronę przed LGBT? Też agenci Rosji? Coraz bliżej prawdy! Tu bym się z nią zgodził.

daroo
daroo

Jprdl co ona bierze ?

Adalbert
Adalbert

Oto jak UPA-dliński samogon wypala szare komórki.

Rafał P
Rafał P

Hm. Jeśli te ataki na marsze równości są dziełem rosyjskich służb, to wnioskuję z tego, że PiS-owski rząd współpracuje z tymi rosyjskimi służbami. W przeciwnym razie polskie służby, głównie policja, nie dopuściły by do tych ataków.