Dziennikarka TVP Małgorzata Walczak rzuciła papierami po hejterskim materiale

Małgorzata Walczak, dziennikarka TVP rzuciła papierami po hejterskim materiale

W niedzielę „Wiadomości” TVP wyemitowały hejterski materiał o Kindze Rusin i kilku innych gwiazdach show biznesu. Aktorkę ośmieszono i określono mianem „polskiej celebrytki złaknionej blichtru Hollywood”. W roli „eksperta” pokazano m.in. aktora Piotra Zelta, który stwierdził potem, że pracownicy stacji po prostu go oszukali.

 

Zostałem oszukany od początku do końca. (…) W swojej wypowiedzi broniłem Kingi. Mówiłem m.in. o tym, że dziwi mnie, że ludzie są skłonni do takiego krytykowania innych. (…) Dlatego powtarzam raz jeszcze, moja wypowiedź w całości podyktowana była dobrymi intencjami. Owszem, miałem wątpliwości co do medium, dla którego się wypowiadam, ale sądziłem, że w tym temacie nie ma zagrożenia. A jednak powstało coś tak obrzydliwego, jak ten wczorajszy materiał” – powiedział 51-letni aktor.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Czas znowu pożegnać się z TVP…podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci … W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów… Poznałam nowych reporterów info , których naprawę polubiłam. Niestety to jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem , jest dla mnie nie do zaakceptowania . Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską…wybieram rodzinę i jej dobro. Wszystkim z którymi miałam przyjemność pracować , naprawdę dziękuję za te kilka miesięcy .

Post udostępniony przez Gosia Walczak (@gosia_walczak)

W programie skompromitowano także innych polskich celebrytów, w tym Borysa Szyca (sugerowano mu alkoholizm) i Filipa Chajzera. Prezenterowi TVN wypomniano wpadkę w programie „Dzień Dobry TVN”, kiedy to parodiował atak paniki.

 

Wymierzony w Chajzera materiał nie spodobał się Małgorzacie Walczak – partnerce Filipa i pracowniczce TVP Info. Kobieta postanowiła zrezygnować z pracy w PiS-owskiej telewizji i opublikowała oświadczenie na swoim Instagramie.

Czas znowu pożegnać się z TVP… Podobno do trzech razy sztuka. Ten będzie trzeci… W czerwcu 2019 roku, po 3 latach przerwy wróciłam do TVP Info, do ludzi, których znałam od lat, fantastycznych operatorów, dźwiękowców, inżynierów wozów transmisyjnych, wydawców, podwydawców, producentów… Poznałam nowych reporterów info, których naprawę polubiłam” – rozpoczęła swój wpis dziennikarka.

W dalszej części wpisu Walczak odniosła się do powodów odejścia ze stacji i zadeklarowała, że najważniejsze jest dobro jej rodziny: „Niestety to, jak w „Wiadomościach” przedstawia się osobę, którą kocham i z którą jestem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. Kolejny materiał uderzający w Filipa, czyli w moją rodzinę po prostu mnie boli. Mam swoje bardzo dosadne zdanie na ten temat. Kończę więc przygodę z Telewizją Polską… Wybieram rodzinę i jej dobro”.

Filip Chajzer już wielokrotnie przepraszał za swoje zachowanie podczas kręcenia „DDTVN”. Przyznał przy tym, że jego intencją nie było naśmiewanie się z osób zmagających się z napadami paniki i chorobami psychicznymi.

Jedyną intencją, którą miałem było nawiązanie do rozmowy o zakupach świątecznych w zatłoczonym centrum handlowym, na które (jak zapewne większość facetów) reaguje mniej więcej w taki właśnie sposób. Nigdy w życiu do głowy nie przyszłoby mi urażenie kogokolwiek chorego psychicznie. Jeśli tak zostało to odebrane to z całego serca przepraszam wszystkie osoby, które realnie i na co dzień dotyczy ten problem” – napisał w oświadczeniu, które opublikował na Facebooku.

Małgorzata Walczk pracowała w przeszłości m.in. w TVN 24 i TVN Warszawa.

/nt/

Źródło: wirtualnemedia.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
1 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
Jjjjjjjj KkkkkkkkZgredzinkaHerodAntypisNihilPiotr Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Modraszek
Modraszek

Dofinansowanie TVP -teraz wiecie ile potrzeba na kupno ludzkich sumień. Urodziłem się w roku zjednoczenia PPR i PPS i dobrze pamiętam jak łamano albo przekupywano ludzi. sztandar PZPR wrócił.

Jjjjjjjj Kkkkkkkk
Jjjjjjjj Kkkkkkkk

Tylko, że pod nazwą PiS.

Piotr
Piotr

A kto przyzwoity pchał się do TVPis info. w 2019. Dopiero po materiale o kochasiu oprzytomniała ?

Nihil
Nihil

Nic wielkiego. Taplała się w bagienku. Było ciepło, wygodnie, portfel zasoby…. Nagle obrazili kogoś bliskiego i bum. Ale wydaje mi się że szczury zamykają z gnijącej, gęgającej kurwizji bo jeszcze jest się młodym i chce się robić karierę w innych stacjach. Ja proponuję tej pani pracę w klubie sportowym „Tęcza”

HerodAntypis
HerodAntypis

Takie rzucanie papierami w kurwizji miałoby sens wyłącznie w programie puszczanym „na żywo” Równie dobrze mogę sobie wyobrazić, że poszła gdzieś tam zaprotestować w sprawie Filipa i usłyszała: ” jak się nie podoba to wypierd….j.”

Zgredzinka
Zgredzinka

Celny ten wpis Wojkrzyzaniak o kolaboracji, bo to właśnie ten przypadek.