Małżonka Adriana Klarenbacha z TVP została dyrektorem w państwowym koncernie. „Moja żona jest sobą poza domem”

Żona Klarenbacha robi karierę. Dostała pracę w radzie nadzorczej państwowej spółki

Lucyna Klein-Klarenbach, żona znanego dziennikarza TVP Info, została dyrektorem biura zarządu PKP. Informacja ta została potwierdzona przez rzecznika firmy. Małżonka prawicowego celebryty jest związana z rządzącym PiS.

 

W ostatnich wyborach samorządowych startowała do rady dzielnicy Wawer (stolica). Partia dała jej wówczas trzecie miejsce na liście, lecz zdobyła zaledwie 131 głosów. Po wyborczej porażce dostała pracę w XCity Investment, która należy do PKP.

Do kariery Klein-Klarenbach odniósł się już na Twitterze jej współmałżonek: „Moja żona jest sobą poza domem. Pracuje sama na siebie i swoje nazwisko” – napisał znany z propisowskich poglądów redaktor TVP Info.

 

Wypowiedź dziennikarza nie przyniosła mu zrozumienia użytkowników Twittera. Internauci „zjedli” Klarenbacha i przedstawione przez niego argumenty.

Moglibyśmy w to uwierzyć, gdyby nie chodziło o państwową spółkę. Ale chodzi o PKP” – napisał użytkownik działający pod nickiem „Centralne Obchody”.

/nt/

Źródło: dziennik.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
17 czerwca 2020 08:26

Żaden, podkreślam – żaden pracownik TVP nie zasługuje na określenie „Dziennikarz”, a już ten bezczelny Klarenbach w szczególności nie.
Koryto, koryto, k0ryto. Jedyne, co pisowscy aktywiści mają w oczach, Dorwać się i nachapać. Gierkowscy notable patrzą z podziwem.

Rafał P
Rafał P
17 czerwca 2020 17:19

Dojna zmiana w rozkwicie, czy w panice próbuje jeszcze nachapać się dopóki się da?