„Mamy nowy trójpodział władzy Kaczyński – Jędraszewski – Banaś. Tylko tacy liderzy skutecznie wyprowadzą nas z UE”

„Mamy nowy trójpodział władzy Kaczyński - Jędraszewski – Banaś. Tylko tacy liderzy skutecznie wyprowadzą nas z UE”

Nie milkną echa kolejnej bulwersującej wypowiedzi metropolity krakowskiego. Pisaliśmy o tym w artykule „Abp Jędraszewski znalazł nowego „wroga” – tym razem jest to „ekologizm”.

 

Kuriozalne słowa arcybiskupa wywołały wiele krytycznych komentarzy, także księży katolickich, o czym też pisaliśmy: „Lemański o Jędraszewskim: „Uczyli mnie w domu wyrozumiałości dla starszych ludzi”.

W obronie metropolity krakowskiego stają za to przedstawiciele partii rządzącej. Tak oto na Twitterze odniósł się do sprawy jeden z nich Kazimierz Smoliński: – „Zmasowany atak na abp. Jędraszewskiego nas katolików i patriotów poraża. Ale niestety jest to tylko wycinek tego do czego jest zdolny system spod sztandaru LGBT. Rząd PiS jest gwarantem normalności w tym zwariowanym świecie. Nie pozwólmy aby oni kiedykolwiek zdobyli władzę”.

 

Jak widać, poseł Smoliński, który ostatnio uaktywnił się bardzo na Twitterze, próbuje dorównać pisowskim „mistrzom” w sieci. Tarczyńskiemu czy Brudzińskiemu chyba rośnie konkurencja…

„Cóż… jak widać mamy już nowy trójpodział władzy Kaczyński – Jędraszewski – Banaś. Tylko tacy liderzy skutecznie wyprowadzą nas z UE” – gorzko kpił jeden z internautów.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
dariuszMarekZbyszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Stawiam na Tolka Banasia

Marek
Marek

A niech wyprowadzają widocznie Polaczki nie chcą być w UE, lub nie są tego godni, mi to już wszystko jedno co zrobią czy zrobicie z tym krajem ja zawsze mam wyjście awaryjne powrócić tam z kont przyjechałem po 26 latach i proponuje żeby wszyscy zrobili tak samo oczywiście w miarę możliwości jeszcze przed wywaleniem nas z UE, a cała reszta zwolenników dyktatora j.k niech gnije w tym szambie co sami sobie stworzyli.

dariusz
dariusz

Bardzo to przykre o czym piszesz, ale to chyba jedyny sposób aby to roszczeniowe społeczeństwo coś zrozumiało.