Mann podpadł rządzącym. „Aż serce rośnie, kiedy się patrzy, jak krzepną i rosną w siłę nowe elity: Mazurek, Terlecki, Gliński.

Już jest - Radio Nowy Świat nadaje

Słowa Janusza Gajosa, który będąc gościem „najpiękniejszej domówki świata” czyli festiwalu Pol’and’Rock, odniósł się do Jarosława Kaczyńskiego, nazywając go małym człowiekiem, który „jednym ruchem ręki podzielił polskie społeczeństwo na pół. To jest zbrodnia” wywołały burzę wśród członków wiernej gwardii prezesa. Szczególnie ostro zaatakował go minister Gliński, Beata Mazurek i Ryszard Terlecki.

Bardzo dosadnie skomentował uch wypowiedzi na Twitterze Wojciech Mann, pisząc „Aż serce rośnie, kiedy się patrzy, jak krzepną i rosną w siłę nowe elity: Mazurek, Terlecki, Gliński. Jak niestrudzenie, dla dobra kraju, oddzielają ziarno od plew: siebie, nieskazitelnych i prawych, od prostaków, takich jak Janusz Gajos”.

Oczywiście, część internautów ruszyła ostro na Wojciecha Manna, bełkocząc znowu coś tam o agentach SB w Polskim Radiu i resortowych dzieciach, jednak większość stanęła po stronie ulubionego radiowca.

Jeden z nich napisał, „Wojciech Mann wymiata. Uwielbiam pana 🙂”, inny „Teatrzyk marionetek na scenie narodowej też nie będzie trwał wiecznie”, a kolejny przypomniał ministrowi, „Panie profesorze Gliński: Janusz Gajos odebrał tytuł profesorski od prezydenta tak jakby odebrał list polecony na poczcie. To nie jest w jego przypadku tytuł uznaniowy tylko zasłużony przez dziesięciolecia genialnego aktorstwa, sztuki, i jak teraz widać uczciwej postawy obywatelskiej. Jako profesor Pan też musi znać procedurę jego przyznawania. Do Pani Mazurek i Pana Terleckiego nawet nie chce mi się pisać”.

Tamara Olszewska

Źródło: wp.pl

 

 

Już jest - Radio Nowy Świat nadaje
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

3
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
3 Comment authors
GooolMirekBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Bardzo trafne, ale dla przeciętnego wyborcy pis raczej za trudne. Ale Mazurek też nie wyjęła inteligencji z głębi szuflady. Przecież przeciętny pisowiec zna Gajosa wyłącznie z roli Janka – i pewnie go za nią uwielbia.

Goool
Goool

Jako nieprzeciętny pisowiec doceniam tylko aktorstwo pana Gajosa. Nie uważam, aby wykazał się czymkolwiek więcej niż kunszt aktorski, aby się wypowiadać jako mentor w kwestiach politycznych.
A ten stary sepleniący grubas podobnie.

Mirek
Mirek

pisowski mazurek to jest zakalcowaty gnieciuch zatruty przy nieprawym [pocęciu