Marcin Rola: „W Islamie pedofilia to chleb powszedni” (film)

Wielki niepokój na prawicy. Jest pomysł aresztowania Donalda Tuska

Prawicowy dziennikarz Marcin Rola, „gwiazdor” internetowej telewizji wRealu24, znany z chamskich komentarzy na temat problemów obyczajowych, tym razem bez zahamowań wypowiada się w sprawie Islamu, który w jego interpretacji nie jest religią, a doktryną polityczną… Z niespotykaną pogardą mówi na temat udziału muzułmanów w popularnych debatach na terenie londyńskiego Speakers Corner w Hyde Parku. Pyta, czy tam „pozwalają tym dzikusom przychodzić i pozwalają by się na swoich latających dywanach wydziczali?” Rozochocony w swojej narracji na tym nie poprzestaje.

„W Islamie pedofilia to chleb powszedni” – dowodzi pożal się Boże „ekspert”, znany nie od dziś z szerzenia wielu skandalicznych „teorii”. Mogłoby się wydawać, że gdzieś są granice wolności słowa i że nic bardziej obrzydliwego niż dotąd Rola „popełnił” już nie da się wymyślić a jednak… tym razem mamy swoisty rekord zwykłego draństwa.

Marcin Rola: "W islamie pedofilia to chleb powszedni"

"W ISLAMIE PEDOFILIA TO CHLEB POWSZEDNI"- twierdzi tym razem "ekspert" Marcin Rola na youtubowym kanale wrealu24.Marcin Rola znieważa wszystkich wokół. Kobiety, niepełnosprawnych, opozycję, muzułmanów. I kiedy wydaje się, że nic bardziej obrzydliwego już nie można wymyślić – Marcin dzielnie bije kolejne rekordy. Marcin ma już postępowania prowadzone przez prokuraturę, ale najwyraźniej potrzebuje kolejnych. Zgłaszamy więc kolejne filmy, chociaż oglądanie ich naprawdę nie sprawia przyjemności.______Jeśli popierasz nasze działania możesz dokonać wpłaty darowizny na poniższe dane:PayPal i karta płatnicza: www.omzrik.pl/wesprzyj-nasDane do przelewu:nr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul Górczewska 5301-401 Warszawatytuł : "darowizna na działalność statutową"IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPW

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych 28 maja 2018

Dziennikarz zasłynął już niewybrednymi określeniami kobiet, biorących udział w czarnych protestach. Nie tak dawno temu jako prowadzący program pozwolił na wulgarne wypowiedzi Romanowi Sklepowiczowi i wybuchał po nich śmiechem. W podobnym tonie komentował protesty tysięcy kobiet przeciwko zaostrzeniu przepisów antyaborcyjnych.

„Feministki nienawidzą kobiet. Feminizm to patologia umysłowa. Feminizm równa się nazizm” – mówił i coraz bardziej się rozkręcał.  „To są ameby, sklonowane owce, które porównują Marsz Niepodległości i banda skończonych jełopców śmie porównywać marsz patriotów z spędem feminazistek, z jakimś dziadostwem intelektualnym” – obrażał kobiety. Nazwał uczestniczki marszu „wieszakowymi pasztetami z wąsem”.

Nie uchodzi mu to na sucho i ma już na swoim koncie postępowania prowadzone przez prokuraturę, ale najwyraźniej potrzebuje kolejnych.

/p/

Źródło: Facebook/naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
9 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
JanAlkajanPlus ujemnyGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Taka jego Rola.

Dodo
Dodo

Każdy, kto choć raz słuchał wypowiedzi tego pana wie, że to wyjątkowy kretyn. Wspominanie o nim, to niepotrzebna reklama. Mówi bardzo szybko, szkoda że znacznie szybciej mówi niż myśli.

Zwinka
Zwinka

O katolickim Crimen sollicitationis to zapewne muł Rola nie słyszał.

Jarek
Jarek

Nie lubi kobiet… czyżby mu jakaś złamała serce, odbijając ukochanego kleryka? Michał – nie wstydź się miłości, zrób coming-out.

Paragraf22
Paragraf22

„W Islamie pedofilia to chleb powszedni”
Panie Rola to mże Pan jeszcze doda, że wśród księży KK „pedofilia tochleb powszedni”

Mirek
Mirek

Islam zezwala na pedofilię i to jest różnica.

Zwinka
Zwinka

Mireczku, a Kościół Katolicki od zawsze ukrywa zbrodnię pedofilii wśród księży. i to zgodnie z wymyślonym przez siebie „prawem”. I to jest różnica.

Jan
Jan

Od zawsze? Chyba ktoś za długo siedział na słońcu. Zgodnie z swoim prawem? A konkretnie którym? Ile lat miała Aisha – żona proroka? Co na ten temat mówił Chems Edine? A Ajatollah Chomeini? Tysiące pytań bez odpowiedzi

Zwinka
Zwinka

A co to ma do rzeczy ? Co katolików obchodzi islam, Aisha i prorok ? To ma usprawiedliwić pedofilię wśród katolickich księży, czy co ?

Jan
Jan

Rozumiem, że użyłem za dużo literek, więc postaram się krócej.
Moja poprzednia wypowiedź potwierdza tezę Marcina Roli.
Powtórzę pytanie odnośnie twojego wpisu: o jakim prawie usprawiedliwiającym/chroniącym pedofilię w KK mówisz, bo ja nie znam takiego?

Grzegorz
Grzegorz

Za oknem wiosna , upały ale nie wszystkie bałwany zniknęły.

Plus ujemny
Plus ujemny

Swoją drogą warto by zrobić mistrzostwa IV RP w „prawicowości”. Niezwykle interesująca byłaby rywalizacja między Rolą, Pereirą, Ziemkiewiczem, Sakiewiczem, Karnowskimi, Rachoniem, Ziemcem czy Terlikowskim.
Formuła jasna – siedzą w studio telewizyjnym – 5 pytań i komisja sędziowska ocenia na żywo – tak jak w tańcach na lodzie. Skala od 1 do6 . Komisję stanowią wszyscy zainteresowani widzowie.
Zawody powtarza się co miesiąc.

jan
jan

nie mam pojęcia jak w islamie bo się nie znam,ale u sukienkowych to norma

Jan
Jan

Tam się nie znam a tu nagle znawca się znalazł? Na jakiej podstawie uważasz się za znawcę?

Alka
Alka

A moze to wszystko dzieje sie po cos?Taka sytuacja,kiedy jest odgorne przyzwolenie na chamstwo,dranstwo, podlosc,zlodziejstwo,wtedy ujawniaja sie wszystkie skulsonsyny,Przedtem zyly sobie zakamuflowane,moze nawet szanowane,a teraz opadly maski,pokazali swoje prawdziwe(klawiatura mi sie blokuje,ale opanuje ja,zeby nie schodzic do poziomu prezesa) …”twarze”.Teraz wiadomo kto jest kto.Tak bylo we wszystkich kryzysowych,dziejowych sytuacjach.Ujawniala sie prawdziwa natura niektorych rodakow.Jak powiedzial Rafal Olbinski „Wyszla z nas potworna morda chama”.Chociaz skorygowalabym, z niektorych Polakow wylazla potworna morda(no i nie dalo sie uniknac) chama.