Marek Suski – śpiewa, tańczy, recytuje… i maluje

Słodka zemsta Dudy! Marek Suski w niełasce u prezydenta?

Prominentnego polityka Prawa i Sprawiedliwości Marka Suskiego poznaliśmy już z wielu stron. Głównie jednak zasłynął talentem wnikliwego śledczego w komisji ds. Amber Gold, gdzie błysnął osobliwą znajomością członków carskich rodów, szczególnie carycy Katarzyny…

Teraz goszcząc w RMFM zdradził, że jest również malarzem i nawet zaprezentował swoje najnowsze dzieło – akwarelę przedstawiającą jego córkę i wnuczkę.

„Niech się zajmie malowaniem, słuszny kierunek. Weranda, herbata i farby. Panie Suski, maluj pan!” – skomentował dzieło słuchacz stacji.

Przy okazji wydało się, że Suski nie jest początkującym malarzem. Wręcz odwrotnie miał w przeszłości zarabiać właśnie malowaniem.

„… warsztat, w którym pracowałem, zbankrutował. 1989 rok, przełom, reformy, i byłem kilka miesięcy bez pracy, malowałem obrazy, robiłem różne rzeczy, konserwacje. Jakoś wychodziło. Moja żona mówiła, że było lepiej (wtedy), niż jak jestem posłem” – wyznał PiSowski poseł.

Rozmowy nie przeoczyli internauci: „Marku wróć do malarstwa i pozwól żyć Polakom normalnie. Jeżeli nawet żona ci mówi że jak malowałeś to było lepiej to posłuchaj się żony i MARKU WRÓĆ DO TEGO MALOWANIA a naród będzie wdzięczny” – napisał jeden z nich.

Inny wspomniał z trwogą: „Jakoś nie lubię tych niedzielnych malarzy, którzy włażą do polityki w buciorach..
Był taki, co kiedyś landszafty malował, a potem zrujnował Europę.”

/j/

Źródło: gazeta.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Leszek
Leszek
31 maja 2019 20:44

… i stepuje ?

Maria
Maria
1 czerwca 2019 18:00
Reply to  Leszek

Nie stepuje – tańczy na rurze…

Irena
Irena
1 czerwca 2019 11:36

Czyli kolo gospodyn wiejskich…..jak w przysłowiu…..