Marian Kowalski w formie – grozi pobiciem! (film)

Stop dla polskiego nacjonalisty w Londynie

„Nasz Ośrodek staje na drodze brunatnej fali zalewającej Polskę. Doprowadzamy do procesów liderów i ideologów neofaszystowskich bojówek. Codziennie opracowujemy nowe zgłoszenia o popełnieniu przestępstw z nienawiści. Pomagamy ofiarom prześladowań i raportujemy o aktualnej sytuacji w Polsce” – czytamy na fejsbukowej stronie Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych.  Jego systematyczna działalność wzbudza nie od dziś zapalczywe reakcje skrajnych środowisk w Polsce.

Odsłonę takiej postawy możemy obserwować chociażby na kanale prawicowej telewizji, w programie Idź pod prąd (z dopiskiem na FB: na inne kierunki szkoda czasu!). To tam, komentując działania Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, Marian Kowalski powiedział publicznie: „Niech mnie w d… pocałują. Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony, ale na pewno nie za liściowanie skurwysyna”. Organizacja w odpowiedzi zamieściła na swojej stronie materiał, wraz z anonsem: – „Nie będziemy zniżać się do poziomu kibolsko-bandyckiego, odgrażać się, że nie pozwolimy sobie na bicie kogokolwiek po twarzy i w razie konieczności oddamy”. „Uznajemy to za publiczną groźbę bezprawną i jeszcze dzisiaj Ośrodek kieruje do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa”.

Marian Kowalski grozi pobiciem pracownikom OMZRiK

MARIAN KOWALSKI GROZI POBICIEM PRACOWNIKÓW OŚRODKA"Jak chcą po liściu dostać w sądzie w majestacie prawa to proszę bardzo, jestem do dyspozycji. Za obrazę sądu będę sądzony ale na pewno nie za liściowanie skurwysyna" – mówi publicznie Marian Kowalski. Nie będziemy zniżać się do poziomu kibolsko-bandyckiego, odgrażać się, że nie pozwolimy sobie na bicie kogokolwiek po twarzy i w razie konieczności oddamy. Uznajemy to za publiczną groźbę bezprawną i jeszcze dzisiaj Ośrodek kieruje do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa.______Nasz Ośrodek staje na drodze brunatnej fali zalewającej Polskę. Doprowadzamy do procesów liderów i ideologów neofaszystowskich bojówek. Codziennie opracowujemy nowe zgłoszenia o popełnieniu przestępstw z nienawiści. Pomagamy ofiarom prześladowań i raportujemy o aktualnej sytuacji w Polsce. Utrzymujemy się wyłącznie z waszych wpłat, czyli z donacji osób, które popierają nasze działania.Będziemy zobowiązani jeśli zdecydują się Państwo wesprzeć działania naszej organizacji donacją.PayPal i karta płatnicza: https://www.omzrik.pl/donacjaDane do przelewu:Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznychul Górczewska 5301-401 Warszawanr konta 19 2490 0005 0000 4520 8435 8540tytuł : "darowizna na działalność statutową – dochodzenie"IBAN : PL19249000050000452084358540SWIFT: ALBPPLPW

Opublikowany przez Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych na 13 września 2017

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych utrzymuje się wyłącznie z donacji.
(Źródło: facebook.pl)

mpm

Polecamy również

  •  
  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
4 Thread replies
3 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
shaqGekonTedZwinkaWaldemar Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Zbyszek

Tak prawdę mówiąc to tylko reklamę robicie temu żulowi. Niech się nim zajmują policja i sądy.

Zwinka
Zwinka

Przecież policja od dawna się nim zajmuje. Pilnuje, żeby się nieborakowi krzywda nie stała.

Gekon
Gekon

Zajmują się nim już od dawna. Ma zarzut defraudacji pieniędzy i fałszowania dokumentów. Na początku tego roku był objęty dozorem policyjnym.

shaq
shaq

Dokładnie. I niech nie będzie okolicznością łagodzącą, że gość jest głupi i brzydki.

Waldemar
Waldemar

Ten pan to były ochroniarz, który już miał proces o pobicie klienta, Najprawdopodobniej doszedł do wniosku, ze najbardziej opłaca się robić to samo pod firmą ruchu narodowego. Interesujące jest podejście tego pana do wymiaru sprawiedliwości. Za pobicie na sali sądowej grozi tylko kara za obrazę sądu? Ci panowie o łysych karkach doszli najwyraźniej do przekonania, że są pod ochroną dzisiaj rządzących i nikt ich nie posadzi za „liściowanie”. Nie wiem, co Winnicki czy Zawisza myslą o Kowalskim, ale nie jest to najlepsza wizytówka ruchu narodowego.

Ted
Ted

Kowalski wyzywa tamtych panów od zdrajców i komuchów a oni chyba odwdzięczają mu się tym samym

Ted
Ted

Kto chciałby poznać możliwości „intelektualne” pana K. i jego mentora, przewodnika i pracodawcy, bo płaci mu regularną pensję, 10-16 tys. miesięcznie, „pastora” Ch., to trzeba pooglądać kilka odcinków tzw. „TV idzpodporad”.
Zapewniam, wrażenia „niezapomniane.