Nowy program Kuchcińskiego – Deratyzator plus (film)

Kuchciński usiłował „zabłysnąć” w sprawie gróźb strażnika marszałkowskiego wobec posłanki Lubnauer

Nie milknie oburzenie na skandaliczne słowa, jakie wypowiedział marszałek Sejmu Marek Kuchciński na spotkaniu z mieszkańcami Janowa Lubelskiego. „My odbudowujemy dom – Polskę, w którym mieszka 38 milionów ludzi, prawda, a więc nie możemy odgrzybić, odszczurzyć, prawda, zastosować środków chemicznych, żeby raz dwa wyremontować, tylko musimy, prawda jeszcze dbać o zdrowie obywateli”. Jak stwierdził rzecznik PO, Jan Grabiec, „Marszałek Kuchciński przeszedł szkolenie medialne za 60 tys. zł i od razu są efekty: co za barwny opis działań PiS wobec opozycji. Wprost z klasyki propagandy Goebbelsa”.

Teraz pan Kuchciński nieco się ogarnął i próbuje tłumaczyć, że „Szanowni Państwo, posłużyłem się przenośnią, która nie miała na celu nikogo obrazić. Rozmowa o przyszłości i reformowaniu Polski jest często bardzo długa i wielowątkowa – tak też było na spotkaniu w Janowie Lubelskim. Ubolewam, jeżeli ktoś nietrafnie zinterpretował moje słowa”.

W tym wszystkim jest jeszcze coś, co mnie przeraziło. Reakcja zwolenników PiS na te słowa. Odniosłam wrażenie, że zrozumieli wypowiedź marszałka tak jak wszyscy, ale w odróżnieniu od pozostałych, oni je w pełni popierają.

A co piszą internauci? „wielu osobom wydaje się, że członkowie piSSlamu, to w gruncie rzeczy takie dobrotliwe pierdoły, ciapciaki, którym się fuksem udało w wyborach wygrać. tak naprawdę, do WYRACHOWANA, BANDYCKA MAFIA POLITYCZNO – GOSPODARCZA, PRZESTĘPCY KONSTYTUCYJNI, którzy wprowadzają FASZYSTOWSKI model grabieży zasobów Polski i ogłupiania ciemnych mas. głosujcie na nich dalej….”, „Jednym słowem, co nie pisowskie to niczym grzyb w domu i porównywalne jedynie do szczurów. I dobrze zrozumiałem słowa marszałka sejmu! bo kolejne porównanie było z czasami komunistycznymi, gdzie tych szczurów się namnożyło. Napisać, że te słowa to podłość to jakby niczego nie napisać. Zwykłe bydle reprezentuje Polskę. To samo bydle potrafi pojechać na Białoruś i zachwycać się tamtejszymi porządkami. Dlaczego ludzie chcą takich u władzy? nie wiem. Czy wzorem nazistów, pisowcy zajmą się eliminacją „niezdrowych” – szczurów i „odgrzybią” Polskę? Może obozy koncentracyjne przywrócić? Przerażających czasów doczekaliśmy….”.

Tamara Olszewska

(Źródło: gazeta.pl)

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
20 kwietnia 2018 09:56

Czy ktoś ma jeszcze jakiekolwiek wątpliwości, że należy jak najszybciej odizolować tę bandę? Nie tylko pozbawić władzy, ale ODIZOLOWAĆ. Dać do wyboru – albo idziesz siedzieć, albo WON z Polski. Czy ktoś ma jeszcze jakieś wątpliwości, że znajdujemy się pod pisowską okupacją?

Zgredzinka
Zgredzinka
20 kwietnia 2018 11:43

Pislamiści ?

Anon
Anon
20 kwietnia 2018 12:01

Tak, całkiem sporo osób. Odsyłam do słownika wyrazów obcych co znaczy słowo „okupacja”

Sobiepan
Sobiepan
20 kwietnia 2018 13:57

No i widzisz sam- Macku. Anon, czy onan, w kazdym razie PiSuarny prowokator i troll. Wlasnie dla TAKICH przewiduje stosowanie metody Kuchcinskiego- DERATYZACJA, czyli likwidacja. A odnosnie „wyboru – albo idziesz siedzieć, albo WON z Polski”- odsiedziec i BANICJA razem z rodzina.

Anon
Anon
24 kwietnia 2018 09:09
Reply to  Sobiepan

Nie ma to jak agresja w przypadku braku argumentów. Sobiepan nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.

Sobiepan
Sobiepan
24 kwietnia 2018 12:12
Reply to  Anon

Czy tez moze slownik zbyt ubogi- jak w przypadku wiekszosci trolli PiS-owskich ?

Jan
Jan
24 kwietnia 2018 20:53
Reply to  Sobiepan

W moich oczach jest pan nędznym gadem, omyłkowo tylko nazywanym człowiekiem panie Sobiepan

Sobiepan
Sobiepan
25 kwietnia 2018 01:55
Reply to  Jan

Trollu, podyskutuj sobie z Onanem- jestescie jedna szajka kurduplowych przydupasow. „Nie ma to jak agresja w przypadku braku argumentów. Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych słów, które mogłyby dostatecznie obelżywie określić pańskie postępowanie.”

DonnaClara
DonnaClara
20 kwietnia 2018 13:27

Przepraszam, że ten żenujący spektakl pokazał taką twarz mojego kochanego miasta. Janowianka z gorszego sortu.