Marszałek Kuchciński uważa, że jest ofiarą w walce o przyszłość Polski

Kuchciński nadal mieszka w willi i korzysta z samochodu. "Co się będzie wyprowadzał. Przecież znowu zostanie marszałkiem".

Do głośnej już seksafery z udziałem prominentnych polityków partii rządzącej ma odnieść się w poniedziałkowym wydaniu tygodnika „Sieci” Marszałek Marek Kuchciński.

Polityk, który podobno znalazł się na nagraniach, uważa, że padł ofiarą walki politycznej, jaka toczy się o przyszłość Polski. „Chodziło nie tylko o uderzenie w konkretną osobę, lecz także o osłabienie prestiżu instytucji. A to element walki politycznej – i kampanii do europarlamentu, i przygotowania gruntu przed kluczowymi wyborami krajowymi” – przekonuje Marszałek Sejmu.

W zajawce wywiadu możemy również dowiedzieć się, że atak na Marszałka Kuchcińskiego jest przykładem słabości przeciwników.

Kłamstwo, dezinformacja, cyberataki – to się dzieje w mediach społecznościowych. Przeciwnicy używają i będą używać wszelkich metod, także tych najbardziej podłych i brudnych.

Najbliższe miesiące to rywalizacja o przyszłość Polski. Mówimy tu o wyborze pomiędzy Polską nierówności, establishmentu, kast a Polską sprawiedliwą, nowoczesną, solidarną, realizującą testament Lecha Kaczyńskiego” – zapewnia Marszałek dobrze znanymi wszystkim partyjnymi hasłami.

wb

Źródło: wiadomosci.wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
darooRafal PZwinkaJabisDociekliwy Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Polka gorszego sortu
Polka gorszego sortu

Matuś moja! Przyznał, że jest ofiarą! Świat się kończy!

Dociekliwy
Dociekliwy

Bo Kuchciński ofiarą jest!
Wystarczy na niego spojrzeć, widać że to ofiara jakich mało.

PiJar
PiJar

Niewątpliwie panu Marszałkowi jako kombatantowi i ofierze w walce o przyszłość Polski należy się odznaczenie. Za niezwykłe zaangażowanie i zdyscyplinowanie na polu bitwy o władzę jedynie słusznej partii oraz wykonany z narażeniem zdrowia szturm i zdobycie burdelu na Podkarpaciu Marszałek zostaje odznaczony orderem Virtuti Prostituti I klasy.
Ku chwale Prezesa! Spocznij, teraz już wolno chędożyć dla własnej przyjemności.

Jabis
Jabis

MARSIAŁEK … się przejęzyczył. Chyba?
Wiadomo, że jest ofermą. Wyjątkową. Jest tchórzem … wszyscy widzieli w 2016 podczas PUCZU KANAPKOWEGO jak się zachowywał, trząsł się jak galareta. A teraz próbuje wmawiać, że jest ofiarą!? Polityczną? Może idiotyczną?

Zwinka
Zwinka

Kolejny prześladowany chrześcijanin.

Rafal P
Rafal P

Niech już kochany pan marszałek wraca do swoich szklarni i zatrudni tam te 15-letnie Ukrainki.

daroo
daroo

Jak słyszę te wyświechtane frazesy o „testamencie” l. Kaczyńskiego to mi goowno fikołka robi, a kim on był? : mierny prezydent chodzący na pasku swojego psychicznie chorego brata