Marszałek Tomasz Grodzki odpowiedział na nowe zarzuty korupcyjne. „Nie daruję tym, którzy mnie tak krzywdzą” – zapowiedział polityk.

Prawicowy tygodnik „ujawnia” pochodzenie Grodzkiego. Fizis marszałka i jego gestykulacja mogą wskazywać, że jest pochodzenia żydowskiego"

Wobec Grodzkiego wysunięto kolejne zarzuty korupcyjne. Marszałek zdążył się do nich ustosunkować w rozmowie z dziennikarzami Radia ZET. Grodzki nie przyznaje się do winy i apeluje do społeczeństwa, aby nie wierzyło w treści prezentowane przez sympatyzujące z rządem media. „Proszę tego nie kupować” – zaapelował.

 

Polityk deklaruje, że jest niewinny i nie ma sobie nic do zarzucenia. Przeciwnego zdania są prawicowe media – ich dziennikarze wprost piszą o przestępstwach, których Grodzki miał się rzekomo dopuścić w trakcie pracy w szpitalu.

Najnowsze zarzuty zostały wysunięte przez skrajnie prawicowy portal Niezalezna.pl. Redaktorzy utrzymują, że dotarli do byłego pacjenta, który miał wręczyć Grodzkiemu 7 tys. zł łapówki. Lekarz miał w zamian za to zgodzić się na przeprowadzenie operacji onkologicznej.

 

Grodzki zaprzeczył formułowanym przez portal zarzutom. „Nie wiem, czy ta osoba (autor nowych oskarżeń – przyp. red.) robi to z powodów ideologicznych czy finansowych. To są bzdury, które powinniśmy zostawić portalom prawicowym i naszym hejterom. Nie mam pojęcia, o co chodzi temu panu” – zapewnił.

Marszałek podkreślił przy tym, że nie zamierza odpuścić osobom, które pomawiają go w ten sposób. Groźby na niewiele się jednak zdają – w prorządowych mediach w najlepsze trwa nagonka inspirowana przez polityków Zjednoczonej Prawicy.

/nt/

Źródła: radioZET

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
BGmbleTomaszMaciek123454321Jacek DolińskiObserwator Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ireneusz Lara
Ireneusz Lara

W pisowskiej Polsce nie ma możliwości obronić się przed obrzucaniem gównem.

Maciek123454321
Maciek123454321

Najciekawsze w tym obrzucaniu gównem jest to, że mówią „kolejna osoba”, „pan Henryk”, „ojciec pana Marka”, w „reportażu” zmieniają głos i zamazują osobę donosiciela. W te łapówki przecież nikt nie wierzy. Grodzki przez lata był radnym i senatorem, i co? I nic! Raptem sobie ktoś coś „przypomina”. Jak sobie ktoś coś „przypomina”, to niech pokaże swój plugawy ryj i przedstawi się społeczeństwu. Jedna pani już próbowała i ciężko tego żałuje, Guzikiewicz zawtórował i teraz sra ze strachu, że trzeba będzie zapłacić odszkodowanie, więc odszczekuje. MUREM ZA GRODZKIM!!!!!!!

Ireneusz Lara
Ireneusz Lara

Pełna zgoda. PiS rządził, rządzi i będzie rządził przypinaniem łatek. Negatywnymi, emocjonalnymi, obrzydliwymi przymiotnikami. Fakty i ich logiczna analiza są poza zasięgiem zniewolonych umysłów zwolenników Kaczyńskiego. Tak jak u Kim Dzong Una. Gdyby Koreańczycy posługiwali się logiką, a nie ulegali propagandzie to przeszliby z głodówki do rewolucji.. Miłego dnia, Panie Maćku.

BGmble
BGmble

„Pan Marek” przypomnial sobie, ze mamusia weszla do gabinetu dr Grodzkiego „dala 7 tysiecy i po 1,5 minuty wyszla”. Nastepnie poszli do ordynatora szpitala.

Dr Grodzki – w tym czasie ja bylem ordynatorem.

Kurtyna :O) :O)

Ireneusz Lara
Ireneusz Lara

Dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie…

Obserwator
Obserwator

Te pisowskie wałki będą tak wałkować aż do przegranej przez dudę w wyborach prezydenckich- szkoda czasu na czytanie tych rewelacji, czysta stalinowska metoda” dajcie mi człowieka….itd.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Prokurator ziobrokratury szukający dowodów niewinności marszałka Grodzkiego… Panie marszałku, ma Pan iście brytyjskie poczucie humoru. Natomiast dziennikarka przeprowadzająca wywiad zapomniała chyba, że nie jesteśmy w stalinowskich Sowietach A.D. 1938 i że to prokurator ma obowiązek przedstawić dowody winy, a nie podejrzany – dowody swojej niewinności.
P.S. To, co opublikowała gadzinówka pn. PiS Małopolska nadaje się do sądu (prywatny akt oskarżenia albo pozew o zniesławienie). Stwierdzili „Rodzina zapłaciła 7 tysięcy złotych” bez zastosowania „bezpiecznika” w rodzaju „Pan Marek twierdzi, że…” albo „Według zeznań pana Marka…” – to niech teraz przedstawią wiarygodne dowody!

Tomasz
Tomasz

Niech się prezes Kaczyński rozliczy ze swojej koperty, w której było 50 tyś. złotych. Minister Ziobro niech rozliczy pieniążki unijne. Mariusz Błaszczak niech rozliczy 10 baniek, które zginęły w jego służbach. Niech Morawiecki rozliczy pomoc finansową dla Rydzyka. Szydło niech rozliczy premie dla swoich ludzi, Duda powinien przedstawić rozliczenie swojej kancelarii, której obecny budżet wynosi już około 200 mln złotych. Jarosław Kaczyński niech zwróci kasę za lot ze Szczecina do Krakowa wojskowym helikopterem w celu odwiedzenia grobu brata na Wawelu. Jarosław Kaczyński niech rozliczy pieniążki ‚Skoków” , które chętnie brał będąc w opozycji. Kościół katolicki, niech rozliczy wszystkie koperty, które… Czytaj więcej »