Marta Lempart, superbohaterka „Wysokich obcasów”, zmęczona i zrujnowana

Marta Lempart, superbohaterka „Wysokich obcasów”, zmęczona i zrujnowana

Nigdy w życiu nie byłam tak zmęczona” – skarży się Marta Lempart w wywiadzie dla Wyborczej.

Wcale nie jesteśmy nadzwyczajni. „Zwyczajne osoby, które robią rzeczy. Robią to, co trzeba zrobić – stwierdziła. – Nie jestem wk***iona cały czas. Nie przez cały czas mówię i myślę o prawach kobiet i o Polsce”. Skarży się, że zawsze musi być gotowa na zawołanie, jak zakopiański miś. I trudno, by ludzie, którzy walczą o prawa kobiet przejmowali się tym, że Marta Lempart akurat ma gorszy dzień.

 

Na skutek przewodzenia Ogólnopolskiemu Strajkowi Kobiet straciła prywatność. „Nie wiedziałam, jak zabójcza jest „pozytywna” presja. Przecież ludziom, którzy odebrali mi walor bycia osobą (prywatną – przyp.red), chodzi o wyższe wartości. I o Polskę”. Uczęszczam na terapię, bez której bym sobie nie poradziła – mówi. – Razem z terapeutką robi listy zadań.

Na skutek nadaktywnego trybu życia i Covida ma problemy ze zdrowiem fizycznym. „Do tego oczywiście potargała mnie policja, więc mam uszkodzony kręgosłup w wielu miejscach”. Chodzi na rehabilitację, ale były dni, kiedy nie mogła się w ogóle poruszać.

 

Na skutek działalności publicznej straciła wiele znajomości, straciła pracę i firmę. „Teoretycznie na własne życzenie. Jestem w fatalnej sytuacji finansowej” – przyznała. Mieszka grzecznościowo u kogoś, a finansowo wspierają ją rodzice. Straciła wszystkie oszczędności, a zarabia teraz 1/5 tego, co dawniej. „A i tak są zarzuty, że żyjemy jak pączki w maśle. No nie żyjemy. Ledwo zipiemy”.

Ratujmy Koduj24.pl - Zrzutka.pl

Bohaterowie bywają czasem zmęczeni, to zrozumiałe. Czy zatem pora na zmianę lidera czy raczej zmianę form organizacyjnych Strajku?

/td/

Źródło:wprost

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Stanisław
Stanisław
25 maja 2021 16:32

„Nigdy w życiu nie byłam tak zmęczona”- no, za darmo nie pracowała.

Zbyszek
Zbyszek
26 maja 2021 13:39
Reply to  Stanisław

Staszek, tak po polsku, po naszemu, plujesz na rodaczkę którą poświęca się również dla ciebie . I jeszcze jesteś z siebie dumny.

Celia
Celia
27 maja 2021 08:13
Reply to  Zbyszek

I jeszcze Stanisław i jego zwyrodniali kumple minusują innych, a plusują siebie. Mamy na forum szczurka.

מְנֵא
מְנֵא
26 maja 2021 15:53

Proponuję dać jej pieniądze zebrane na zrzucie „Ratujemy koduj24”, w końcu to kawał grosza, powinno jej starczyć na jakiś czas. A tak na marginesie, pani Marta Lempart uwierzyła „totalnej opozycji”, że będą ją wspierać w każdej sytuacji, na dobre i na złe, tymczasem wsparli ją jedynie „dobrym słowem” a kasy nie dali, bo przecież mają dla swoich. No cóż, biedna kobieta nie zauważyła, że została wyciśnięta przez zawodowych polityków do ostatniej kropelki, tak że zostały tylko wytłoczki. A komu sa potrzebne wytłoczki ? To trochę tak, jak postąpiono z Wami, prawda Szanowna Pani Redaktorko Olszewska ? I co, znowu cenzura za prawdę ?