„Masz 45 godzin na wycofanie się z kampanii, inaczej mafia wałbrzyska cię zastrzeli, suko”

Jachira pozywa Pietrzaka za "wynajętą ździrę ze szlamem w głowie”

Przed chwilą byłam na komisariacie Praga-Południe, by złożyć zawiadomienie o groźbach karalnych na mój temat” – powiedziała budząca wiele kontrowersji, kandydująca do parlamentu z listy KO, Klaudia Jachira.

 

 

Jak ujawniła w krótkim nagraniu umieszczonym w sieci, grożono jej nawet śmiercią. „Masz 45 godzin na wycofanie się z kampanii, inaczej mafia wałbrzyska cię zastrzeli, suko” – straszył w prywatnej wiadomości anonimowy „mafioso”.

Inny „dowcipniś” napisał na twitterze – „Życzyłbym sobie, aby to kur… zwane Jachira Klaudia, podzieliło los Adamowicza”. Klaudia Jachira od dawna swoimi śmiałymi poglądami i umieszczanymi w sieci krótkimi wypowiedziami budzi wiele skrajnych emocji.

 

Zamieszczony na naszych łamach felieton Elizy Michalik „Syndrom Klaudii Jachiry” oraz gorąca dyskusja jaką wywołał, tylko potwierdziły jak podzielone są opinie na temat jej poglądów i sposobów ich wyrażania.

„Jeśli chcesz uniknąć krytyki, to nic nie rób, nic nie mów i bądź niczym” (Elbert Hubbard) Klaudia Jachira robi swoje mimo. Nam może się to podobać albo nie, ale nie wolno nikomu jej wykluczać…” – posumowała trafnie dyskusję wywołaną na forum koduj24.pl, Miranda.

/as/

źródło: twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
7 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
14 Comment authors
EwaasdfJohanMarekNutka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
przedwojenny
przedwojenny

Nic osobistego, ale tak mało poważna osoba, nie powinna kandydować na posła.

Zwinka
Zwinka

Przecież w sejmie aż się roi od niepoważnych, czy wręcz głupich ludzi, udających zbawców narodu. Pani Jachira jest satyrykiem i nie udaje nikogo innego.

Kris
Kris

To jakim cudem suski, kruk, kępa, jojo , jaki, czarnecki, jurgiel, zostali posłami

asdf
asdf

Z prostego powodu parafianie i parafianki na nich oddali głos

Ana
Ana

Być może to kandydaci z pierwszych miejsc, z tego samego okręgu, z listy PiSu, grożą posłance z PO.

Greg
Greg

Być może zarobiłaś właśnie trzy pięćdziesiąt. To bardziej prawdopodobne.

Marek
Marek

Nie wątpię, że pisowcy są do tego zdolni i chętni, ale jest prostsze wyjaśnienie. Sami nie muszą się tym zajmować bo znajdzie się 1000 otumanionych ich propagandą i kadzidłem chętnych, którzy zrobią to za nich. Nie dość, że za darmo, to z wewnętrznym przeświadczeniem wykonanego patriotycznego obowiązku i będą w tym autentyczni.

Włodek
Włodek

” Mafia wałbrzyska” to jakieś jaj tam mieszkają same ćwoki które by nawet nie potrafiły zmontować zespołu do kopania piłki a co dopiero mafii.

Bertas
Bertas

Nie dsj siezastraszyć tym ćmpkom ta smieszna mafia może ci naskoczyć

Nutka
Nutka

Gratuluję znajomości środowiska kryminalnego Wałbrzycha. A skoro jesteś tak świetnie poinformowany, to może podzielisz się tą swoją wiedzą z niejakim ZZ, znanym jako „Zero”?

Karol
Karol

Wcale bym się nie zdziwił, gdyby to był jakiś ultrakonserwatysta z PO, bo i z tej strony Klaudia też ma sporo przeciwników.

Zwinka
Zwinka

Ty to się niczemu zapewne nie dziwisz.

Irek
Irek

Świetna,odważna babka

Johan
Johan

Jakim cudem 24+24 wyszło im 45?

Ewa
Ewa

Pani Claudio bardzo mi sie podobaja pani wypowiedzi ,prosze robic swoje i nie zwracac uwagi na prymitywow.