Max Kolonko apeluje do Trumpa, by nie przyjeżdżał do Polski.

Przyjaźń z Tumpem ważniejsza od podatku cyfrowego

„Mamy nieoficjalne sygnały, że Donald Trump będzie 1 września na obchodach 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej w Polsce” – obwieścił na antenie Polsat News Andrzej Dera, sekretarz stanu w Kancelarii Prezydenta. Nie wszyscy jednak są zachwyceni tą perspektywą widząc w niej chęć propagandowego wykorzystania wydarzenia tuż przed jesiennymi wyborami.

Dziennikarz Mariusz Max Kolonko zbiera podpisy pod petycją, w której domaga się od amerykańskiego prezydenta, aby ten nie przyjął zaproszenia do Polski argumentuje: „Socjalistyczny rząd PiS chce wykorzystać propagandowo ewentualną wizytę Donalda Trumpa w Polsce przed wyborami do Sejmu 2019 dla własnej korzyści politycznej” – tłumaczy dziennikarz.

Jak na razie oficjalnie potwierdzono, że prezydent Andrzej Duda oraz pierwsza dama Agata Kornhauser-Duda otrzymali zaproszenie do złożenia wizyty w Białym Domu w czerwcu.

/j/

Źródło: Wprost

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

6
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Rafał PNutkaBartRafal PGrzegorz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Marek
Marek

Marne szanse. Przecież Trump prowadzi bardzo podobną nacjonalistyczno-przeszłościowo-rasistowsko-siłowo-antydemokratyczną politykę jak i PiS, więc są niejako sojusznikami. PiS na wizycie coś ugra, ale ugra i Trump.

Grzegorz
Grzegorz

W interesie Trumpa jest osłabianie UE więc wykorzysta on każdą okazję aby wzmocnić obecnie rządzących w Polsce. Jednak jego wizyta będzie odczytana jako sukces tylko i wyłącznie przez betonowy elektorat PiS-u.

Rafal P
Rafal P

Gmyz sam jest pacanem, więc pacaństwa doszukuje się u innych.
A co do wizyty Trumpa, tego szabas-goja, to niech przyjeżdża. Zostanie wygwizdany.

Nutka
Nutka

Jesteś pewien, że Jojo dopuści do takiej „prowokacji”? Trasy obstawi się barierkami i milicjantami (bo nie policjantami) w ilości jeden – na jeden metr barierek i mysz się nie prześliźnie a zwiezione kluby Gazety zwanej Polską i dudową Solidarność zapewnią wystarczający entuzjazm wiwatującego tłumu. I będzie kolejny sukces….

Rafał P
Rafał P

A policjanci będą po cywilnemu i w łapkach będą mieli amerykańskie flagi.

Bart
Bart

Zupełnie wyjątkowo z Gmyzem się zgadzam. Choć uważam, że jest jeszcze większym pacanem niż Kolonko. Nie wiadomo, co jest gorsze – głupota czy służalczość.