Mazurek atakuje opozycję za posiedzenie Sejmu – „To wy narażacie miliony obywateli, organizując wybory w maju”

Mazurek atakuje opozycję za posiedzenie Sejmu – „To wy narażacie miliony obywateli, organizując wybory w maju”

„Narażenie przez PO i Konfederację zdrowia, życia posłów, pracow. Sejmu i innych osób, to polityczna gangsterka. Czy w ciasnych rozumkach dla doraźnych celów zrodził się plan paraliżu państwa? Szaleństwo ze skutkami trudnymi do przewidzenia. Jesteście zagrożeniem dla Polski i Polaków” – zagrzmiała na Twitterze europosłanka PiS Beata Mazurek.

 

„Wy narażacie miliony obywateli organizując wybory w maju, tylko i wyłącznie z powodów politycznych”; – „Posłuchaj pusta kobieto, poseł nie jest świętą krową. Nikt go nie zmuszał. Pensje ma dzięki Nam. Nie podoba się? To do łopaty. A jeśli komuś zarzucasz szaleństwo to jedź na Żoliborz”;

– A narażenie 30 mln Polaków, poprzez nieprzesunięcie wyborów prezydenckich jak można nazwać? Próbą eksterminacji narodu?”; – „Posłowanie to służba, taka sama jak lekarzy, strażaków, policjantów. Wszak składaliście przysięgę. Czy lekarze, policjanci , strażacy odmawiają pracy w obawie o swoje życie? Zachowajcie choć odrobinę honoru” – komentowali wpis Mazurek internauci.

 

Pisali też o tym, jak dziś w Sejmie zachowywali się posłowie PiS: – „Poseł „caryca” Suski był w jednej rękawiczce, drugą chyba zgubił albo tą pierwszą znalazł”; – ”A prezes bez maseczki i do kościoła chodzi, ładnie to tak w prezesa walić?”; – „Kto tu kogo naraża??? Minister Zdrowia Szumowski bez rękawiczek, bez dezynfekcji mównicy. Poseł Suski w jednej (!) rękawiczce, dotyka twarzy. Posłanka Gosiewska dotyka zainfekowanymi rękawiczkami twarzy. No i kto tu naraża zdrowie i życie wszystkich posłów??”.

Patryk Michalski z RMF FM umieścił na Twitterze zdjęcie posła Solidarnej Polski Tadeusza Cymańskiego, który maseczkę założył… na czoło.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
8 Comment authors
AndrzejKrzysztofJerryMarekFranciszek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Ryszard
Ryszard

Mazurek, ty świetnie pasujesz do znanego powiedzenia o głupocie, która gdyby umiała fruwać, to przyjęłaby sylwetkę gołębicy z twoją twarzą. Ale ja bym bardzo nie chciał, bo lubię czasem spojrzeć w niebo i bujające na nim gołębie, ale womitować to już nie bardzo.

Janina
Janina

Pajacu Cymański oddaj maseczkę bardziej potrzebującemu, a nie rób sobie cyrku w sejmie. Ot, powaga i poszanowanie w wydaniu posła-osła. A co do niejakiej Mazurek, to „szkoda czasu i atłasu” na to indywiduum.

batonzbakaliami
batonzbakaliami

ta stara purchawa Mazurek jest niezwykle durna. Nawet jak na standardy PISu.
może niech się wypowie na temat, jak agencje rządowa kładą łapę na sprzęcie jendorazowym dla szpitali (np. szpital w Kościerzynie) i to gdzieś wsiąka. Do szpitali nie dociera. Czyżby drugie obiega i stawki zaporowe, a może będą rozdawać tylko swoim?

Franciszek
Franciszek

Mazurek to ewidentny przykład TEGO co prezentuje cały PIS.Bardzo martwi się o zdrowie posłów z cynizmem naciskając na brak szacunku dla NICH.Lekarze i wszystkie inne osoby które z narażeniem życia ratują innych to niby kim są w jej ocenie- mniej ważni niż jaśnie posłowie.Ponad 30 milionów Polaków ma iść na ich WYBORY na ICH prezydenta i nikt nawet z tych świętych posłów nie WIDZI ŻADNEGO ZAGROŻENIA.To wam dano mandat i jak widać omyłkowo.Bawicie się telefonami,tabletami.Marnujecie maseczki,rękawiczki płyn dezynfekujący które powinny iść tam gdzie ich naprawdę potrzeba.Kaczyński,Szumowski bez maseczki-co zabrakło czy tylko to przejaw głupoty i próżniactwa.Oddajcie MANDATY bo nie jesteście… Czytaj więcej »

Marek
Marek

Narażenie przez pis zdrowia, życia obywateli, pracow. komisji wyborczych i innych osób, to polityczna gangsterka. Czy w ciasnych rozumkach dla doraźnych celów zrodził się plan zarażenia obywateli? Szaleństwo ze skutkami trudnymi do przewidzenia. Jesteście zagrożeniem dla Polski i Polaków”

Po lekkiej korekcie pasuje o wiele lepiej. PO i konfederacja zrobili to dla bardzo ważnych zasad, i dało się to zrobić bez większych zgrzytów. Pis robi to co robi by nie oddać władzy ot taka różnica, ale debile z pisu i tak nie pojmą ani ich wyznawcy.

Jerry
Jerry

Lord Wader jak zwykle bredzi. Kto się jeszcze przejmuje jej ujadaniem? Chyba pozostałe ambasadorki/przedstawicielki „płci ponoć pięknej” w wydaniu europosłanek pisuaru..

Krzysztof
Krzysztof

No i znowu odezwała się ta durna baba grubo ciosana z kloca… Coś mi się widzi, że z brakiem rozumu u tego kobietona nic się już nie da zrobić. Trzeba będzie jakoś się przemęczyć do końca kadencji europarlamentu, tylko to zażenowanie, ilekroć „toto” się odezwie…

Andrzej
Andrzej

To nawet zabawne jak pani Mazurek prawie w każdej wypowiedzi używa sformułowań w rodzaju „w ciasnych rozumkach” odnoszących się do jej adwersarzy. Ewidentnie ma jakiś kompleks na tym punkcie.