Mazurek atakuje opozycję za posiedzenie Sejmu – „To wy narażacie miliony obywateli, organizując wybory w maju”

Mazurek odpowiada na propozycję Trzaskowskiego w sprawie debaty

„Narażenie przez PO i Konfederację zdrowia, życia posłów, pracow. Sejmu i innych osób, to polityczna gangsterka. Czy w ciasnych rozumkach dla doraźnych celów zrodził się plan paraliżu państwa? Szaleństwo ze skutkami trudnymi do przewidzenia. Jesteście zagrożeniem dla Polski i Polaków” – zagrzmiała na Twitterze europosłanka PiS Beata Mazurek.

 

„Wy narażacie miliony obywateli organizując wybory w maju, tylko i wyłącznie z powodów politycznych”; – „Posłuchaj pusta kobieto, poseł nie jest świętą krową. Nikt go nie zmuszał. Pensje ma dzięki Nam. Nie podoba się? To do łopaty. A jeśli komuś zarzucasz szaleństwo to jedź na Żoliborz”;

– A narażenie 30 mln Polaków, poprzez nieprzesunięcie wyborów prezydenckich jak można nazwać? Próbą eksterminacji narodu?”; – „Posłowanie to służba, taka sama jak lekarzy, strażaków, policjantów. Wszak składaliście przysięgę. Czy lekarze, policjanci , strażacy odmawiają pracy w obawie o swoje życie? Zachowajcie choć odrobinę honoru” – komentowali wpis Mazurek internauci.

 

Pisali też o tym, jak dziś w Sejmie zachowywali się posłowie PiS: – „Poseł „caryca” Suski był w jednej rękawiczce, drugą chyba zgubił albo tą pierwszą znalazł”; – ”A prezes bez maseczki i do kościoła chodzi, ładnie to tak w prezesa walić?”; – „Kto tu kogo naraża??? Minister Zdrowia Szumowski bez rękawiczek, bez dezynfekcji mównicy. Poseł Suski w jednej (!) rękawiczce, dotyka twarzy. Posłanka Gosiewska dotyka zainfekowanymi rękawiczkami twarzy. No i kto tu naraża zdrowie i życie wszystkich posłów??”.

Patryk Michalski z RMF FM umieścił na Twitterze zdjęcie posła Solidarnej Polski Tadeusza Cymańskiego, który maseczkę założył… na czoło.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ryszard
Ryszard
26 marca 2020 20:02

Mazurek, ty świetnie pasujesz do znanego powiedzenia o głupocie, która gdyby umiała fruwać, to przyjęłaby sylwetkę gołębicy z twoją twarzą. Ale ja bym bardzo nie chciał, bo lubię czasem spojrzeć w niebo i bujające na nim gołębie, ale womitować to już nie bardzo.

Janina
Janina
26 marca 2020 20:36

Pajacu Cymański oddaj maseczkę bardziej potrzebującemu, a nie rób sobie cyrku w sejmie. Ot, powaga i poszanowanie w wydaniu posła-osła. A co do niejakiej Mazurek, to „szkoda czasu i atłasu” na to indywiduum.

batonzbakaliami
batonzbakaliami
26 marca 2020 20:36

ta stara purchawa Mazurek jest niezwykle durna. Nawet jak na standardy PISu.
może niech się wypowie na temat, jak agencje rządowa kładą łapę na sprzęcie jendorazowym dla szpitali (np. szpital w Kościerzynie) i to gdzieś wsiąka. Do szpitali nie dociera. Czyżby drugie obiega i stawki zaporowe, a może będą rozdawać tylko swoim?

Franciszek
Franciszek
26 marca 2020 21:32

Mazurek to ewidentny przykład TEGO co prezentuje cały PIS.Bardzo martwi się o zdrowie posłów z cynizmem naciskając na brak szacunku dla NICH.Lekarze i wszystkie inne osoby które z narażeniem życia ratują innych to niby kim są w jej ocenie- mniej ważni niż jaśnie posłowie.Ponad 30 milionów Polaków ma iść na ich WYBORY na ICH prezydenta i nikt nawet z tych świętych posłów nie WIDZI ŻADNEGO ZAGROŻENIA.To wam dano mandat i jak widać omyłkowo.Bawicie się telefonami,tabletami.Marnujecie maseczki,rękawiczki płyn dezynfekujący które powinny iść tam gdzie ich naprawdę potrzeba.Kaczyński,Szumowski bez maseczki-co zabrakło czy tylko to przejaw głupoty i próżniactwa.Oddajcie MANDATY bo nie jesteście godni by wypowiadać się w tak aroganckim stylu w imieniu POLAKÓW.

Marek
Marek
26 marca 2020 22:17

Narażenie przez pis zdrowia, życia obywateli, pracow. komisji wyborczych i innych osób, to polityczna gangsterka. Czy w ciasnych rozumkach dla doraźnych celów zrodził się plan zarażenia obywateli? Szaleństwo ze skutkami trudnymi do przewidzenia. Jesteście zagrożeniem dla Polski i Polaków”

Po lekkiej korekcie pasuje o wiele lepiej. PO i konfederacja zrobili to dla bardzo ważnych zasad, i dało się to zrobić bez większych zgrzytów. Pis robi to co robi by nie oddać władzy ot taka różnica, ale debile z pisu i tak nie pojmą ani ich wyznawcy.

Jerry
Jerry
26 marca 2020 22:49

Lord Wader jak zwykle bredzi. Kto się jeszcze przejmuje jej ujadaniem? Chyba pozostałe ambasadorki/przedstawicielki „płci ponoć pięknej” w wydaniu europosłanek pisuaru..

Krzysztof
Krzysztof
27 marca 2020 10:44

No i znowu odezwała się ta durna baba grubo ciosana z kloca… Coś mi się widzi, że z brakiem rozumu u tego kobietona nic się już nie da zrobić. Trzeba będzie jakoś się przemęczyć do końca kadencji europarlamentu, tylko to zażenowanie, ilekroć „toto” się odezwie…

Andrzej
Andrzej
27 marca 2020 14:53

To nawet zabawne jak pani Mazurek prawie w każdej wypowiedzi używa sformułowań w rodzaju „w ciasnych rozumkach” odnoszących się do jej adwersarzy. Ewidentnie ma jakiś kompleks na tym punkcie.