Mazurek na tropie spisku przeciwko Szydło. Wszystkiemu winien Robert Biedroń

Grzegorz Schetyna w ogniu krytyki polityków PiS

„Robert Biedroń z delegacji Wiosny w PE wezwał wczoraj członków swojej grupy politycznej – S&D (Postępowy Sojusz Socjalistów i Demokratów – red.) do głosowania przeciwko kandydatom z PiS-u. Wyjątkowo głupia, podszyta polityczną ideologią zemsta, która nie pomaga Polsce i jej interesem w PE. To kontynuacja szkodliwych działań Platformy” – napisała na Twitterze była wicemarszałkini Sejmu obecna euro deputowana Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

 

Tak karkołomną teorię sformułowała komentując sromotną klęskę swojej koleżanki byłej premier Beaty Szydło, która przegrała w głosowaniu na stanowisko przewodniczącej komisji zatrudnienia i spraw socjalnych Parlamentu Europejskiego.
„Naprawdę sądzi Pani, że ludzie nie myślą?” – pytają PiSowską funkcjonariuszkę internauci; „W mojej opinii, kandydatura posłanki Szydło była po prostu zła” – czytamy w komentarzach.

Warto przy tej okazji przypomnieć wynik, bo – przy braku kontrkandydata – „za” głosowało 21 posłów, przeciw 27.

 

Odkrycie Mazurek skomentował sam Robert Biedroń, krótko i węzłowato, ze słuszną ironią napisał na Twitterze: „Brawo ja!

To już kolejne „wyjaśnienie” klęski Beaty Szydło. Poprzednio Mazurek napisała o „odwecie lewicowo-liberalnego establishmentu„. Jej zdaniem, dokonano go za „utrącenie” kandydatury między innymi Fransa Timmermansa.

/p/

Źródło: naTemat

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

12
Dodaj komentarz

avatar
10 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
11 Comment authors
RyniaHPiotrChermesJabisRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Leszek
Leszek

Mazurek wyraznie wkracza w PE na drogę przetartą niegdys przez Richarda C.

Grzegorz
Grzegorz

Pani Mazurek my nadal sie śmiejemy. Wy zaistnieliście tylko na tle szafek w EP i to wszystko na co Was stać. Poza tym że doszukujecie się wszędzie spisku i zemsty..

RyniaH
RyniaH

Bo kazdy sadzi wedlug siebie.

Maciek123454321
Maciek123454321

Od dziś proponuję nazywać Szydło – „zemsta Biedronia”. Kwadratowa Mazurek jest nieustającą dawczynią bon motów. Zauważyliście, że ów babus nigdy nie patrzy ludziom w oczy? Na tym zdjęciu też widać to doskonale. .

Marek
Marek

Ale się boją tego Biedronia i jego partii i to w momencie gdy jego wpływy zdają się słabnąć. U podstaw leży najpewniej strach przed innością, w tym wypadku reprezentowaną przez inna orientację seksualna Biedronia. Ale to dotyczy każdej inności, religijnej ekonomicznej ideologicznej, naukowej, narodowej. Co leży u podstaw tego strachu? Teorii jest pewnie wiele. Mnie najbardziej przekonuje, że u podstaw leży świadomy lub podświadomy strach i świadomość jak ich ideologia (teokratyczny tradycjonalistyczny faszyzm) jest słaba, płytka i niewywierająca wpływu na inteligentne jednostki. Świadomość, że gdyby człowiek miał wolny wybór nigdy by ich ideologii nie przyjął, co wiec trzeba zrobić? Stłamsić… Czytaj więcej »

Paweł
Paweł

Nic dziwnego, że reprezentując takie postrzeganie świata zostali zepchnięci do narożnika.Tam mogą sobie pograć w cymbergaja bo o skompletowanie czwórki do brydża tego towarzystwa nie posądzam.

Danka
Danka

To właśnie jest doskonały przykład jak przynależność do grupy kolesi ,takiej jak PiS,.robi z mózgiem człowieka. Ta „wyjątkowa głupia,podszyta polityczna ideologia,zemsta, nie pomaga Polsce”? Kiedyś pomagała, gdy się głosowało naprzeciw Tuskowi?

Ryszard
Ryszard

Słuchaj ino Mazurek – osoba ludzka, która wraz ze swoją dziką bandą o nazwie PiS zrobiła wszystko, byleby tylko zniszczyć Tuska, Polaka, któremu zdarzyło się pełnić najwyższą funkcję cywilną w historii, funkcję Przewodniczącego Rady Europejskiej, jedyne co mogłaby zrobić w tych okolicznościach, to pokornie zamilczeć. Ale ta osoba ludzka musiałaby jeszcze mieć mózg, dobro nie wszystkim dostępne.

Jabis
Jabis

Miss PIS … nawet za euro nie zmądrzała?
Nie trzeba było zadzierać ze SZMATĄ. Teraz SZMATA daje pisom po pysku … i dobrze.

Chermes
Chermes

Prawda jest bardziej prozaiczna. Po prostu zapytano Brochę, jak w cywilizowanej Europie przystało, po angielsku:
– Do you want this position? A Brocha, która w żadnym obcym języku „ani me, ani be”, odrzekła, „po poskiemu” – nooo …
I głosujący zastosowali się do jej prośby 🙂

Marek
Marek

Rozbawiło mnie to tak mocno, że poza „+” postanowiłem wyrazić podziękowanie słowem.
Genialne w swej prostocie:D

Piotr
Piotr

Jak to – juz nie PO ??