Mazurek przypuściła atak na Tuska – „Ojjjj, boli, że powiedział prawdę?”

Mazurek atakuje opozycję za posiedzenie Sejmu – „To wy narażacie miliony obywateli, organizując wybory w maju”

Była rzeczniczka PiS nie ustaje w aktywności na Twitterze. – „Żałosne konwulsje lipnego moralisty i politycznego obłudnika. Kłamca, który jak się pomyli, to może powie prawdę. Tusk pisze o szczuciu, dzieleniu, złodziejstwie – powinien spojrzeć w lustro, to zobaczy idealnego adresata. Na szczęście jego polityczne znaczenie, to już tylko prymitywne wpisy” – napisała Beata Mazurek. To oczywiście reakcja na słowa byłego polskiego premiera, o czym pisaliśmy w artykule „Tusk: „Wyprowadzają Polskę z Unii, niszczą sądy, by bezkarnie kraść, szczują jednych Polaków przeciw drugim”.

 

– „Skoro jego polityczne znaczenie jest żadne, to skąd to wzmożenie po prawej stronie, setki komentarzy i dziesiątki trolli pod tym postem? Przecież podobno to, co pisze Donald Tusk nie ma dla was znaczenia”;

– „Niech się Pani czasem ugryzie w palce u rąk, by powstrzymać je przed pisaniem takich głupot”; – „Ale prymitywny wpis…. proszę się tak nie przepracowywać w tym PE”; – „Ojjjj, boli, że powiedział prawdę?”; – „Z samego serca europejskich salonów, wytworna potomkini sarmatów, husarii i Matek-Polek zszywających powstańcze kotyliony, z głośnym sykiem wypuściła z siebie to coś” – komentowali wpis Mazurek internauci.

 

„Nawiązując do Pani wypowiedzi w sprawie konwulsji to proszę dokładnie obejrzeć wczorajsze wystąpienie PAD. Bardzo mnie jako Polkę zaniepokoiło pocenie, drżenie głowy, nerwowe machanie rękami, nerwowy krzyk i dziwne podrygiwanie. Nie wygląda to dobrze i może Polaków niepokoić” – napisała jedna z tweeterowiczek. O wczorajszym prezydenta wystąpieniu więcej w „Duda atakuje sędziów i UE – „Jawna deklaracja polexitu”.

To nie pierwszy tak bulwersujący wpis byłej rzeczniczki PiS. Kilka dni temu w podobnie agresywny sposób atakowała europarlamentarzystów KO po debacie w Parlamencie Europejskim o stanie praworządności w Polsce.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

15
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
7 Thread replies
2 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
ZwinkadarooGrzegorzWiktorRyszard Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Nutka
Nutka

Czy „wpis” tego KrzysztoFa nie wyczerpuje przypadkiem znamion podżegania do zabójstwa?

Wiktor
Wiktor

Dołącz żryj banany może zmądrzejesz do dyskusji…

smętek
smętek

Co by nie pisała i jak się nie starała to zachowuje się jak ratlerek chcący udowodnić, że on może człowieka pogryźć.

Zwinka
Zwinka

Gabarytowo to jednak inna kategoria, ale charakterologicznie jak najbardziej. Kiedy ugryźć większego nie daje rady, to chociaż nogawki obsika.

Halszka
Halszka

Pani Mazurek,jest Pani tak uboga intelektualnie,dyplomatycznie,przy tak upokarzajacej bezwiedzy,że nawet trudno odnieść się do Pani wypocin.Ani Pani słuchać,ani na Panią patrzeć. Mimo wszystko współczuję, bo mogła Bozia dac chociaż odrobinę urody,bo mądrość, to już.zbyt cenny dar.

daroo
daroo

W czasie kiedy Pan Bóg rozdawał rozum , p. Mazurek stała jeszcze w kolejce po nos

Antoni
Antoni

Jaki rozum taki komentarz. A zapytam ,kto to jest ta Mazurek?

Maciek123454321
Maciek123454321

Proszę szanowne Mamy i Tatusiów, aby nie nazywały swoich nowonarodzonych córek imieniem „Beata”.

daroo
daroo

Nie przesadzaj , moja Beata jest najfajniejsza pod słońcem i co najważniejsze nie „trawi ” tych fajansiarzy z „dobrej zmiany”

Maciek123454321
Maciek123454321

No tak, nie można stosować odpowiedzialności zbiorowej. Przepraszam sz.Kolegę.

Ryszard
Ryszard

Mazura przyuważyła poniewczasie, że zwolniło się miejsce po Pawłowiczównie i postanowiła je zająć. Wydawałoby się, że to proste, ale do poziomu mistrzyni sporo brakuje. Chamstwo na podobnym poziomie, Mazura, ale potrzebna jeszcze szczypta talentu.

Grzegorz
Grzegorz

Kim był przed ślubem mąż Mazurek?Słyszałem,że księdzem!?

Zwinka
Zwinka

Ot, „grupa kolesi” na zesłaniu, czyli wyżerce w Brukseli. Tradycyjnie na nasz koszt.

Maciek123454321
Maciek123454321

Nie nie, na szczęście tym razem to płaci im Unia Europejska. W zamian dostaje kabaret z czerwoną szyją.

Zwinka
Zwinka

To tylko przekładanie z jednej kieszeni do drugiej, bo przecież do kasy unijnej również się dokładamy.