Mazurek tym razem atakuje Małgorzatę Kidawę-Błońską

Mazurek odpowiada na propozycję Trzaskowskiego w sprawie debaty

– „Monotematyczni z politycznym intelektualnym deficytem. Tak można streścić strategię PO. Zamiast nowego otwarcia, programu i konstruktywnych propozycji kolejny raz zdarta płyta polexitu. Zapewniam, Polacy są mądrzy i nie uwierzą w wasze insynuacje i oskarżenia. Kłamstwem nie wygracie z Andrzejem Dudą” – tymi słowami Beata Mazurek skomentowała słowa Małgorzaty Kidawy-Błońskiej odnoszące się do Brexitu.

Kandydatka PO na prezydenta podczas wizyty w Londynie zapowiedziała, że zrobi wszystko, aby nie dopuścić do polexitu. W opinii polityków opozycji partia rządząca kolejnymi wypowiedziami czy decyzjami, szczególnie w sprawach sądownictwa, sprawia, że groźba wyjścia Polski ze struktur UE staje się bardzo realna.

Internauci z oburzeniem komentowali wpis Mazurek: – „Szmata, wyimaginowana wspólnota, nie będą nam narzucać w obcych językach… to tylko kilka słynnych tekstów waszej opcji. Niestety, ale to PiS jest chodzącym deficytem intelektualnym. Nie jest to obelga, ale po prostu stwierdzenie faktu!”; – „Beciu, bez stabilnego, europejskiego systemu prawnego UE nas wypchnie, albo prezes wyprowadzi, zniechęcony ograniczeniami swojego jedynowładztwa. Jak mówić o szlaczkach na ścianie kiedy wyrywa się fundamenty domu. Myślenie to za trudne zajęcie dla ciebie, zostaje wiara w prezesa”; – „Przecież to wasz prezydent mówił o „wymaginowanej wspólnocie”; – „Całe szczęście, że Pani jest politematyczna z polityczną intelektualną nadwyżką. Dzięki takim osobom jak Pani zrobimy ogromny krok naprzód… w przepaść”.

wb

Źródło: wp.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maciek123454321
Maciek123454321
1 lutego 2020 16:05

Mazurek po raz n-ty udowadnia, że jest kretynką. Ponieważ nawet jej koledzy z ław europarlamentu nie pozwalają jej szczekać wychodząc ze skądinąd słusznego założenia, że i tak już nasmrodzili potężnie (przypominam czerwony kark Szydło), to kwadratowa Mazurek wyżywa się na twitterze. Powtórzę, należy walić w PiS non stop polexitem, krzyczeć bez przerwy, że wyprowadzają Polskę z UE i zaprowadzają dyktaturę. Żadna merytoryczna propozycja i tak nie uzyska aprobaty swołoczy nami rządzącej. Oni się panicznie boją tej narracji o polexicie. Dlatego wciąż trzeba o tym przypominać, i niech się pisiory tłumaczą.

Zbyszek
Zbyszek
1 lutego 2020 16:07

Dla mnie to co mówi ta nieszczęsna kobiecina to jest wlasnie obcy język.

Marek
Marek
1 lutego 2020 16:31

To prawda. Uczciwy człowiek nie wygra kłamstwem z dudą bo duda jest w kłamaniu ekspertem i ma na swoje usługi partię mającą w tej dziedzinie prawdziwych arcymistrzów. Jedną z takich kłamców (choć tylko marnego poziomu) jest właśnie sama mazurek.
A wyborcy pisu do debile więc uwierzą w każde mazurkowe kłamstwo. Polexit natomiast to nie kłamstwo, to się dzieje i tego pis chce i sam to zrobi gdy tylko Unia przykręci kurek z mamoną.

Tomek
Tomek
1 lutego 2020 16:52

Po co dyskutować z mierna ale wierna, a P. Kidawa Blonska powinna temu coś odpisać aby w pięty poszło

Irena
Irena
2 lutego 2020 16:06
Reply to  Tomek

Moim zdaniem Pani Malgorzata Kidawa-Blonska ….NIE powinna odpisywać i znizac się do poziomu tego czegos co to jest niepodobne do niczego !!!

Ewa
Ewa
1 lutego 2020 23:08

Następczyni Pawłowicz. aż dziwne,że takie pustaki jeszcze szukają „dziury w całym”

wiśnia
wiśnia
2 lutego 2020 22:05

„Kłamstwem nie wygracie z Andrzejem Dudą” .- Z nim może wygrać tylko Mateuszek.

Grzegorz
Grzegorz
2 lutego 2020 22:42

Kim był mąż Mazurek przed ślubem?