Mazurek uspokaja zatroskanych dziennikarzy. „Małe kompetencje, wielka pensja, uśmiech od ucha do ucha…”

Mazurek uspokaja zatroskanych dziennikarzy. "Małe kompetencje, wielka pensja, uśmiech od ucha do ucha..."

Europosłanki PiS brylują w sieci. Wszystko po tym, gdy media zainteresowały się ich działalnością w Parlamencie Europejskim: część dziennikarzy wypomina im spory personalne, nieporadność i nieznajomość języka. Beata Mazurek – w odpowiedzi na zarzuty – udostępniła na Twitterze „selfie” przedstawiające reprezentantki prawicy.

 

Zdjęcie przedstawiające Beatę Szydło, Beatę Mazurek i Elżbietę Rafalską ma być dowodem na dobre humory PiS-owskiej ekipy w Brukseli. Cała trójka prezentuje na nim swoje uśmiechy. Fotografia opatrzona została komentarzem byłej rzeczniczki PiS.

Zatroskanych dziennikarzy, którzy od kilku dni pytają (zapewne zainspirowani ploteczkami) o nasze relacje i samopoczucie w PE, uspokajam-u całej naszej trójki wszystko w porządku. Pracujemy, szanujemy się i trzymamy razem, co nie jest zbyt modne ostatnio w polityce. Pozdrawiamy” – napisała rozweselona B. Mazurek.

 

Internauci nie okazali europosłankom litości. „Małe kompetencje, wielka pensja, uśmiech od ucha do ucha…” – napisał pierwszy z brzegu użytkownik. „A jakie to ploty? O garsonki i broszki pewno wam nie poszło, bo Beata (Szydło – przyp. red.) już się tak nie stroi” – dodał inny, odnosząc się do opisu zamieszczonego przez Mazurek.

Pojawiły się również wpisy, których autorzy wypomnieli polityczkom słabą znajomość języka angielskiego. „Trzymajcie się razem, bo bariera językowa ciężka sprawa” – skomentowała jedna z osób. „Macie przynajmniej z kim porozmawiać” – wtórowała jej druga.

Wśród komentarzy nie zabrakło głosów zwolenników Zjednoczonej Prawicy. Fani rządu pozdrawiali europosłanki i życzyli im… „dalszych sukcesów”…

/nt/

Źródło: natemat.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
BartReginaMaciek123454321ZiomekMarian Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zwinka
Zwinka

Były sobie świnki trzy…

Maciek123454321
Maciek123454321

A gdzie czwarta, czyli Klempa?

Regina
Regina

A gdzie rewolucjonistka edukacji zniknęła?

Zwinka
Zwinka

Czwarta to ta w głębi ( za nieobecną na fotce Beatę nr. 3).

Marian
Marian

Jakich dalszych sukcesów ? Czyli żadnych. Ha.. ha… ha…

Ziomek
Ziomek

PO kradło łyżeczką, za to PiS kradnie wiadrami !

Bart
Bart

No rzeczywiście, póki co możemy im naskoczyć. Ale wyobrażam sobie, co o nich mówiią europarlamentarzyści z innych krajów. Wstyd straszny.