Mazurek zachęca do wysyłania SMS-ów do PiS – „I Ty możesz dostawać przekazy dnia”

Licytacja, kto jest Polakiem, a kto zdrajcą, trwa w najlepsze. Mazurek rozbiła Bank!

Była rzeczniczka PiS Beata Mazurek zachęca na Twitterze do wysyłania SMS-ów, żeby „być na bieżąco” z partią rządzącą. Nie wiadomo, ile trzeba będzie zapłacić za „przyjemność” otrzymania wiadomości od PiS. Jak rozumiemy, to ma być jedno z „przełomowych” wydarzeń odbywającej się dziś konwencji PiS w Lublinie.

 

– „I Ty możesz dostawać przekazy dnia” Będziesz wiedział, co pisać na Twitterze, Facebooku i w komentarzach”; „Gowinowi już wysyłaliśmy smsa o treści POMAGAM”;

– „Beka, niedługo to w telezakupy mango Kaletę albo Jakiego wcisną”; – „Pojemniki PCK już odpadły i jakoś inaczej musicie kombinować?” – komentowali zachętę Mazurek.

 

Inni zastanawiali się, co będzie można „wygrać”, wysyłając SMS do PiS: – „Stanowisko w spółce skarbu państwa do wygrania”; – „Do wygrania występ w filmie nakręconym przez drona krążącego nad domem zwycięzcy i puszczony w TVP Info ;)”; – „Darmową rejestrację do systemu Pegasus”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
BartJantarKrystynaZwinkaHerodAntypis Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
HerodAntypis
HerodAntypis

Uległem zachęcie i napisałem:
” Mam ZWiS na PiS.”
Pojawił się komunikat „Nie wysłano”. „Sramy dalej” też nie poszło. Nie dowiedzą się, że ich nie lubię. 4321 to jedyny numer jaki do nich mam.

Zwinka
Zwinka

Zbawiciel reklamował kiedyś na Jasnej Górze Rydzykową telefonię „W rodzinie” … Może baba rozkręca jakieś nowe „dzieło” skromnego redemptorysty ???

Krystyna
Krystyna

Myślą że w Polsce są sami idioci a ci co myślą inaczej to gorszy sort.do czego się posuwają i kto za to w niedalekiej przyszłości będzie płacił

Jantar
Jantar

Pytanie, w jakiej cenie te sms-y i ile na tym zarobi PiS? Bo darmowe na pewno nie są.

Bart
Bart

Ja cię kręcę – naprawdę każdy moze teraz na telefon dostawać dowody, że pisiści to kretyni? ja wiem to i bez smsów, ale suwerem może wreszcie coś skapuje?