Mazurek zarzuca Budce, że uprawia retorykę… jak z Gomułki – „Gomułka to byłby dumny z pani prezesa”

„Czy p. Mazurek nigdy nie nauczy się, że najpierw się myśli, potem pisze lub mówi?”

Beata Mazurek wyraźnie wciąż nie potrafi pozbyć się nawyków rzeczniczki PiS, mimo że od kilku miesięcy już nią nie jest. Aktywnie więc na Twitterze atakuje opozycję i jej przedstawicieli – tym razem posła PO Borysa Budkę.

 

„Retoryka jak z Gomułki, który pewnie z takiej propagandy Budki byłby dumny. Normalny dzień w Platformie – jak nie kłamstwa to agresja. Nawet rozumiem frustrację i nerwy w KO po wczorajszej konwencji PIS, ale proponuję zachować trochę kultury i nie narażać się na śmieszność” – napisała Mazurek.

A chodziło o wpis umieszczony na profilu sprzyjającego PiS portalu wpolityce: – „Budka nazywa program PiS „narodowo-socjalnym”. Chce wmówić Polakom, że partia Jarosława Kaczyńskiego to faszyści?”. 

 

„Gomułka to byłby dumny z pani prezesa. Jest wiernym kontynuatorem jego myśli” – skomentował wpis byłej rzeczniczki PiS Bartosz Wieliński z „GW”. A pozostali internauci pisali: – „Gomułkę zaserwował wczoraj Prezes Kaczyński, który kilkoma słowami wyciął z polskiego społeczeństwa dużą grupę samotnych rodziców i tych, którzy nie są członkami kościoła katolickiego, podsypał to socjalem i obiecał zniszczenie polskiej mikro przedsiębiorczości. Nar.-socj. 2.0.”

 – „Normalny dzień w PiS – kłamstwa i agresja, brak kultury i prezes dający wykład czym jest rodzina, gdy on jest jej antyprzykładem. Jeśli to nie jest narażanie się na śmieszność, to co to jest?”; – „Ja bardzo cieszę się z waszej konwencji. Już nawet wasi poplecznicy pod kościołem dziś zastanawiali się, co Wam tam w tych głowach lata, że tak dążycie do inflacji jak w latach 80 i 90.”. – „Myślę, że w KO wszyscy są spokojniejsi niż przed Waszą konwencją. Propozycje, których nie ma w budżecie, obietnice budowy dróg, których wypełnienie przy obecnym tempie zajmie wam 56 lat i przespane ostatnie 4 lata. Proszę uwierzyć, że duża sala i światełka nie straszą”.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

4
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
2 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
MariolaPiotrJacek DolińskiBart Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Bart
Bart

Nijak mi się Budka nie kojarzy z tow. Wiesławem. Natomiast Kaczyński – otoczony zgrają rosyjskich agentów wpływu – powinine JESZCZE bardziej starać się upodobnić do Gomułki, albowiem tamten Rosjan raczej nie lubił.

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Kaczyński nie jest podobny do Gomułki ani fizycznie, ani ze sposobu mówienia (robi zupełnie inne błędy językowe). Ale mentalnie – podobieństwo stuprocentowe. Gdyby tak przenieść dzisiejszego Kaczyńskiego do gomułkowskiego PRL-u to tylko jedno by mu nie pasowało – że to nie on jest I sekretarzem KC PZPR.
A gdyby jakimś cudem tym I sekretarzem został, to zwalczałby KK z taką samą pasją, z jaką go dzisiaj popiera.

Mariola
Mariola

To by nawet pasowało do tego ,co powiedział, jak się nie mylę Marks, że : historia powtarza się dwa razy. Za pierwszym razem to tragedia, za drugim farsa.

Piotr
Piotr

A czy Mazurkowa pamięta Gomółkę, chyba jako bobasek….. albo z przekazu dnia.