Michalkiewicz o krzywdzonych dzieciach: „bezpośredni sprawcy BZYKANIA”

Michalkiewicz o krzywdzonych dzieciach: „bezpośredni sprawcy BZYKANIA”

Narodowo-katolicki publicysta Stanisław Michalkiewicz opublikował na swoim blogu wpis, w którym napisał o ogłoszeniu dnia 28 lutego dniem modlitwy i pokuty za grzech wykorzystywania seksualnego małoletnich. Przy okazji określił ofiary przestępstw pedofilskich mianem „nieletnich bezpośrednich sprawców bzykania”.

 

W opinii Michalkiewicza molestowanie seksualne to sposób na zarobienie pieniędzy. Krzywdy wyrządzone przez zboczeńców na psychice są natomiast wyimaginowane.

„Nie bardzo chce mi się w to wierzyć, bo w końcu każdy jakoś zdobywał eksperiencję w dziedzinie ‚bzykania’; jedne doświadczenia bywały udane, a inne – skrajnie nieudane. To rzecz normalna, ale czy to jest powód, by demonstrować przed całym światem całkowity rozpad osobowości?” – napisał o nich Michalkiewicz.

To nie pierwszy tego typu wyskok Michalkiewicza. Już w przeszłości szydził on z kobiety, która – jako nastolatka – była krzywdzona przez zwyrodniałego księdza. Dziewczynie, na całe szczęście, po latach przyznano wysokie odszkodowanie.

 

„Dostać milion złotych za molestowanie, że tam ktoś kiedyś wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał. Wiele pań za mniejsze pieniądze spódniczki podciąga. (…) Milion złotych to przez całe życia taka panienka jedna z drugą może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa. Żadne k… nie są tak wynagradzane na całym świecie, a co dopiero nasz biedny kraj” – mówił w nagranym przez siebie wideo.

Zostań patronem KODUJ24.PL

Stanisław Michalkiewicz w przeszłości był związany z mediami Tadeusza Rydzyka. Obecnie współpracuje przede wszystkim z mediami kojarzonymi z ultraprawicą.

/nt/

Źródło: wp.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
7 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zbyszek
Zbyszek
23 lutego 2021 17:13

Ten dawno nie błysnął.

Aga
Aga
23 lutego 2021 17:22

Przeciez juz za same stwierdzenia, ten bandyta powinnien byc scigany przez odpowiedznie organy!!!!!!

Zbyszek
Zbyszek
23 lutego 2021 17:49

I teraz uwaga! Ta kreatura ma uczucia religijne, które obraża MB z tęczą. Kosmos.

Zwinka
Zwinka
23 lutego 2021 18:07

Co za sqrwysyn.

Rafapon
Rafapon
23 lutego 2021 18:42

Ten michalkiewicz mentalnie jest w czarnej d…. Skoro te zboki w czarnych szlafrokach są podobno od nauczania, jak powinniśmy się zachowywać, i to w każdej dziedzinie, to pierwsze czego powinien oczekiwać od tych zboków to to, że przy najmniejszym objawie czułości ze strony dziecka, jeśli coś takiego miałoby miejsce, powinien grzecznie wyjaśnić, gdzie jest tego granica. Tym swoim chrzanieniem michalkiewicz sprowadza klechy do poziomu zboczeńców seksualnych niepotrafiących panować nad swoimi chuciami.

Michał
Michał
23 lutego 2021 21:54

Należy go zwyczajnie podać do sądu. Jako portal macie większy ciężar gatunkowy niż osoba z ulicy Zróbcie to proszę a ja chętnie przyłączę się do ukrócenia wyskoków tego pana w taki sposób jak będę mógl.

Shaq
Shaq
24 lutego 2021 07:19

Z Michalkiewiczem nie ma co dyskutować. Jedyne, co ma w przypadku kogoś takiego sens, to to, co zbrobiono Von Nogayowi w C.K. Dezerterach.