Migalski o Dudzie: „takiego CUDAKA NIEDOJRZAŁEGO, jak obecny harcerzyk…”

Migalski o Dudzie: „takiego CUDAKA NIEDOJRZAŁEGO, jak obecny harcerzyk...”

Profesor Marek Migalski w ostatnim czasie bardzo uaktywnił się w social mediach. Politolog w nowych wpisach zamieszczonych na Twitterze ostro rozlicza się z systemem politycznym obecnej RP, któremu zarzuca zbytnie upartyjnienie.

 

Od 2014 roku nie mamy premiera, a od 2005 prezydenta. Dziwny system: parlamentarno-partyjny. Ciekawe studium przypadku dla politologów na poważnie zajmujących się procesami społecznymi, a nie tylko wertowaniem znanych podręczników” – napisał w jednym z opublikowanych dzisiaj „tłitów”.

Chwilę później upublicznił już wpis skupiający się na ocenie poszczególnych prezydentów, szczególnie ostro krytykując w nim Andrzeja Dudę.

Mieliśmy prezydentów dobrych (AK), złych (LW), kontrowersyjnych (LK), nijakich (BK), ale takiego cudaka niedojrzałego, jak obecny harcerzyk, los nam jednak oszczędzał. Do teraz” – bardzo surowo ocenił naukowiec.

 

AK to Aleksander Kwaśniewski, LW to Lech Wałęsa, LK to Lech Kaczyński,  BK to Bronisław Komorowski, natomiast „cudak niedojrzały” to… Andrzej Duda.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

Marek Migalski nie po raz pierwszy skrytykował tak ostro urzędującego prezydenta. Na początku lipca br., w trakcie kampanii wyborczej, zarzucił mu hipokryzję:

Prezydent Andrzej Duda ułaskawił pedofila, który zgwałcił dziecko ze swojej rodziny. Czyli tak wygląda obrona tradycyjnej polskiej rodziny przed ‘ideologią LGBT’. Hipokryzja tego polityka, oraz jego środowiska, w całej krasie. Chyba mamy gejmczendżera”.

Bohater artykułu był niegdyś europosłem z ramienia Prawa i Sprawiedliwości. Następnie jednak przeszedł do umiarkowanej partii Polska Razem, by potem niemal zupełnie zerwać z myślą prawicowo-konserwatywną i przejść na pozycje liberalne. W wyborach do Senatu w ub.r. startował jako kandydat Koalicji Obywatelskiej.

/nt/

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
druh Marek
druh Marek
1 grudnia 2020 19:07

Gdy Duduś 4 marca 2016 r przybył do Karpacza pojeździć sobie na nartach z racji jakiś zawodów w slalomie dla parlamentarzystów i samorządowców,zauważyłem ,że jego prezydentura będzie :łatwa,lekka i przyjemna w różne formy rozrywki. Jeleniogórski KOD powitał go na stoku głośno- jak przystało na kamerdynera Pana Prezesa. Potem spóźniony gnał na następna imprezę w Beskidach i tak się spieszył ,że doszło do wypadku na autostradzie pod Wrocławiem. Takich wyjazdów „ważnych społecznie” naszego druha Andrzeja było mnóstwo. Wódz się bawi i wypoczywa a lud za********

Maciek123454321
Maciek123454321
2 grudnia 2020 11:00

Ta żałosna gnida jest Panem Niktem, dlatego nie będę komentował.