Mikołaj Pawlak: sex-edukatorzy wychwytują  biedne dzieci, by zmieniać im płeć

RPD woli grzebać w historii niż rozwiązywać problem młodego pokolenia

Rzecznik Praw Dziecka, Mikołaj Pawlak, gościł w jednym z programów w TVN 24. Mężczyzna zgodził się z tym, że w Polsce żyją członkowie społeczności LGBT.

Ja jestem w stanie zgodzić się z tym, że są osoby LGBT. Są. Jest środowisko osób LGBT. (…). I tak jest, i nie neguję tego” – stwierdził znany z konserwatyzmu RPD. Wypowiedź stanowiła komentarz do homofobicznych wypowiedzi obozu władzy. Skrajnymi wypowiedziami zabłysnęła ostatnio m.in. kurator oświaty Barbara Nowak, która twierdziła, że środowiska LGBT dążą do tego, aby „zniszczyć świat”. W podobnym tonie wypowiedział się inny kurator, Grzegorz Wierzchowski, sugerujący na antenie Telewizji Trwam istnienie niebezpiecznego „wirusa LGBT”.

 

Pawlak stwierdził, że nie należy tak mówić ze względu na szacunek dla ludzi. Podkreślił przy tym, iż „ideologia LGBT” nie jest zgodna z „polskim patriotyzmem”. „(…) sposób rozprzestrzeniania się pewnej idei, która nie jest zgodna z tym tradycyjnym polskim rozumieniem chociażby patriotyzmu, nie jest dobry” – ocenił.

I ta idea, o której pan dosyć mgliście mówi, to jest idea sprzeczna z polskim patriotyzmem?” – dopytał go dziennikarz prowadzący program w stacji TVN 24. „Jeżeli jest prezentowana przez takie osoby, o których ostatnio też głośno słychać – chociażby osoba Michała Sz. czy Margot, jak się tam nazywa…” – odpowiedział RPD.

 

To jednak nie koniec, bo Pawlak zabrał też głos ws. edukatorów seksualnych. Oskarżył ich o to, że „wychwytują dziecko gdzieś rozchwiane, zaniedbane” po to, by podać mu „jakieś środki farmakologiczne, żeby zmieniać jego płeć”. Taki proceder odbywa się rzekomo bez wiedzy rodziców dziecka i bez zgody lekarzy.

Zostań patronem KODUJ24.PL

 

O ile Pawlak widzi zagrożenie w „ideologii LGBT” i pracy edukatorów seksualnych, to nie dostrzega go w powrocie dzieci do szkół w trakcie pandemii koronawirusa.

Cóż, RPD po raz kolejny pokazał, że jest osobą o poglądach ultrakonserwatywnych. Zamiast bronić dzieci, staje on w obronie skrajnie prawicowej i skrajnie religijnej ideologii. Człowiek o takich poglądach nigdy nie powinien sprawować urzędu RPD.

/nt/

Źródło: wyborcza.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Kundzia
Kundzia
1 września 2020 16:29

Chyba pawlaka wychwycono jako dziecko rozchwiane bo debil jest mądrzejszy od pawlaka.Kolejnego pomiota mamy w pisowskim rządzie.

Shaq
Shaq
2 września 2020 06:31
Reply to  Kundzia

W pisie aktywnie konkurują dwie frakcje: ześwinieni ze zidiociałymi. Pawlak jest jednym z liderów tej drugiej frakcji

Janina
Janina
1 września 2020 17:36

Takie to „nowe elyty” fundują nam pisiory na czele z Kaczyńskim. Pazerni, zakłamani, niedouczeni, i po prostu kretyni. Mierni ale byle wierni, co to wykonają każdy rozkaz, wypowiedzą każdą głupotę, byle zgodną z przekazem dnia swego guru. Ten gościu przebił jak na razie wszystkie idiotyzmy tej formacji. Ale Kaczyński tak właśnie dobiera ludzi – im głupszy, tym cenniejszy.

Zbyszek
Zbyszek
1 września 2020 18:08

To nie są poglądy ultrakonserwatywne. To są poglądy debilne.

antymoher
antymoher
1 września 2020 20:28

Taaaa, a co wieczór skrobie się Viagrę żyletką!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!żonę trzeba przytulić!!!!!!!!!!!!!!!!Kolejny pisowski neptyk.

wiśnia
wiśnia
1 września 2020 22:26

Mikołaju Pawlaku, jeżeli mówisz to na trzeźwo, bez brania wcześniej jakichkolwiek psychotropów to powinni cię zamknąć w zakładzie dla niebezpiecznych psychicznie chorych. A jeżeli coś brałeś to czym ryj. Nie da się tych debilizmów słuchać.

Jarek
Jarek
1 września 2020 23:58

Większego de….a na tym stolcu Polska dotąd nie miała….

Andrzej
Andrzej
2 września 2020 07:32

Dokładnie tak działa czrnosukienna mafia pedofilska.Inną rzeczą jest pytanie skąd kaczy fiut nabrał tylu idiotów.Wydawało się,że Mazurek to już samo dno a tu znowu pukają od spodu.A co na to Maryja zawsze dziewica?