„Mimika twarzy „zbawcy narodu” warta zobaczenia”, czyli co się działo podczas przerwy w obradach Sejmu

„Mimika twarzy „zbawcy narodu” warta zobaczenia”, czyli co się działo podczas przerwy w obradach Sejmu

– „Takie tam… Podczas przerwy w obradach Sejmu…” – napisał Patryk Wachowiec i udostępnił nagranie z wczorajszego posiedzenia izby.

 

Na filmiku widać Jarosława Kaczyńskiego, a w tle słychać posła KO Sławomira Nitrasa, marszałek Sejmu Elżbietę Witek oraz posła KO Adama Szłapkę.

Nitras poinformował Kaczyńskiego, że żona przemawiającego chwilę wcześniej z mównicy sejmowej posła PiS Krzysztofa Sobolewskiego zasiada w trzech radach nadzorczych. – „I to strategicznych, chyba PZU, Orlen, w Szczecinie na lotnisku. A Brudziński zrobił kolegę z roku prezesem polskiej hotelowej spółki. Hotele ma na lotnisku. A Szefernakera żona jest tam dyrektorem” – mówił Nitras.

 

Kaczyński próbował się „odgryźć”: – „A mój kolega z roku był prezesem Trybunału Konstytucyjnego”. Wspomniał też o Małgorzacie Gersdorf. Pewnie miał to być według niego dobry żart, ale mina mu wyraźnie zrzedła, kiedy Nitras dodał: – „Ale pana najlepszy kolega był też prezesem Orlenu”.

– „Mimika twarzy „zbawcy narodu” warta zobaczenia”; – „O Matko, pierwszy raz widzę, jak go zatkało”; – „Niezłe Bizancjum powstało za plecami Kaczyńskiego. A on jeszcze opowiada, że do polityki nie idzie się dla pieniędzy”; – „A tyle można znaleźć wypowiedzi prezesa krytykującego nepotyzm….” – komentowali internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

7
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
Ksiądz wikary z onrMariaObserwatorRafał Psmętek Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Lehoo
Lehoo

„Ale pana najlepszy kolega był też prezesem Orlenu”.
A to zapasiony kurdupel ma w ogóle jakiś kolegów ?

smętek
smętek

On za swoich kolegów uważa wszystkich, którzy w tym czasie co i on studiowali na Wydziale Prawa i Administracji UW. Moi Rodzice to ten sam rocznik ale zawsze mówili, że to coś kolegów nie miało a jak już zaczął się specjalizować w zamordyzmie u prof. Ehrlicha to nikt zdrowo myślący nie powiedział mu cześć stary. W tamtym czasie wydział mieścił się tylko w jednym budynku na terenie kampusu przy Krakowskim Przedmieściu. Wykłady dla całego roku odbywały się w Audi Maxie. To są opowieści moich Rodziców i nie ma powodu nie wierzyć Im.

Robert
Robert

Sławek, wydrukuj naczelnikowi to co zgromadziłeś i wręcz podczas obrad. Będzie miał lekturę na spokojne wieczory.
Udokumentuj dowodami. Pozdrawiam

Rafał P
Rafał P

Tym łu-Kaczenką to powinien się już chyba zająć dobry psychiatra.

Obserwator
Obserwator

Mimika twarzy wskazuje, że robi pod siebie!

Maria
Maria

mimika „bezcenna”, a może mu się chciało kupę?

Ksiądz wikary z onr
Ksiądz wikary z onr

STRACHSTRACHRANY BOSKIE IP dzisiaj 07:10

Kapitan TU154 IP wczoraj 23:05

Kaczyński nigdy nie odejdzie, bo się boi, że tzw. „podkomisja smoleńska Macierewicza” będzie rozwiązana i prokuratura zakończy śledztwo oparte na raporcie Państwowej Komisji Badania Wypadków Lotniczych, z którego wynika jasno kto zawinił i kto przyczynił się do katastrofy !

Boi się, że będzie musiał przed prokuraturą i sądem wyjaśniać, być może przy użyciu wykrywacza kłamstw, czy namawiał brata do wymuszania na załodze TU154 decyzji o lądowaniu, pomimo braku odpowiednich warunków pogodowych !

STRACHSTRACHRANY BOSKIE