Mimo że przegrał w wyborach, Piotrowicz jednak będzie posłem?

Mimo że przegrał w wyborach, Piotrowicz jednak będzie posłem?

PiS namawia osoby, które w ostatnich wyborach zdobyły więcej głosów niż Stanisław Piotrowicz, by nie obejmowały mandatu poselskiego. To by oznaczało, że dawny prokurator z czasów stanu wojennego mógłby jednak zostać posłem w nowo wybranym Sejmie – twierdzi wp.pl.

 

Jeden z informatorów portalu mówi, że partii Kaczyńskiego udało się już znaleźć osobę, która zdecydowałaby się na to, by nie przyjmować mandatu poselskiego. – „Były rozmowy ze starostą jarosławskim. W zamian za rezygnację z mandatu ma dostać prezent na pocieszenie w postaci dobrej fuchy” – stwierdził rozmówca wp.pl z PiS, który prosi o anonimowość.

Starostą jarosławskim jest Tadeusz Chrzan, który w wyborach zdobył 11 177 głosów, czyli 884 więcej od Stanisława Piotrowicza. – „Nic o tym nie wiem, ale ja zawsze dowiaduję się na końcu. Inni zawsze wiedzą wcześniej” – skomentował.

 

Kolejną osobą sondowaną przez PiS na tę okoliczność ma być Teresa Pamuła. To szefowa podkarpackiego Oddziału ARiMR i radna tamtejszego sejmiku. W wyborach uzyskała 12 905 głosów.

„Każdy, kto zrezygnuje z mandatu potwierdzi jedynie, że w PiS są same miernoty bez charakteru, kręgosłupa. Potwierdzi się również stosunek PiS do własnych wyborców. Czyli mamy was w du**e i będziemy robić, co nam się podoba. W du**e mamy też demokrację”; – „Tak będzie… to jeden z najważniejszych żołnierzy Kaczyńskiego”; – „Nawet przegrywać nie potrafią”; – „PiS traktuje własnych wyborców nie jak obywateli, a poddanych” – komentowali sprawę internauci.

bt

Źródło: wp.pl, Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
HerodAntypis
HerodAntypis
21 października 2019 19:22

Poseł dubler?

vint
vint
21 października 2019 20:40

Po co pisy bawą się jeszcze w coś takiego jak wybory??? Aaaa no tak. Jeszcze przez jakiś czas będą zachowywać pozory demokracji! Poseł nie wygrał, a jednak wygrał, w Senacie przegrana, a jednak wygrana, Osiągnęli już taki poziom pogardy dla obywateli, a suweren i tak się cieszy i klaska uszami bo „pięćset plus”!!!

Maciek123454321
Maciek123454321
21 października 2019 21:44

Wejdzie do sejmu jako…….. zastępca posła???? Tej szmaty i tak już nikt nie szanuje. Ja rozumiem, że Kaczemu żal jest tego ponurego don Pedro z Krainy Deszczowców. Niemcy mówią na takich „Kadavergehorsam”, czyli ścierwie posłuszeństwo. Jak ulał pasuje do tego zombie.

Mariola
Mariola
21 października 2019 22:46

Błagam nie, nie mogę na tego typa patrzeć. To byłoby nie do zniesienia…koszmar jakiś.

ces't la vie
ces't la vie
22 października 2019 17:57
Reply to  Mariola

Niestety, on wierny i przydatny przydupas (pardon) drabinkowego kurdupla!

Shaq
Shaq
22 października 2019 07:29

No cóż, spodziewałem się tego, że pis będziepróbować tę megakanalię wepchnąć tam, gdzie nie chcą jej nawet ich właśni wyborcy. Dobry przykład, jakie mają podejście do elektoratu.

ewa
ewa
22 października 2019 09:10

czyli wniosek nasuwa sie jeden, to nie wyborcy decydują o ty kto a zasiadać w sejmie a kombinacje Kaczyńskiego

Jantar
Jantar
22 października 2019 11:26

Po co w takim razie wybory? Niech Kaczyński od razu wyznaczy posłów i odbierze przysięgę. Oczywiście 460 posłów z PiS, bo opozycja nie potrzebna.