Minister Ozdoba atakuje posłankę KO Joannę Scheuring-Wielgus

Minister Ozdoba atakuje posłankę KO Joannę Scheuring-Wielgus

Po piątkowych zatrzymaniach aktywistów LGBT w sieci pojawiły się zdjęcia dokumentujące brutalne zachowanie policji wobec protestujących w piątek na Krakowskim Przedmieściu w Warszawie. Część zdjęć zamieściła na Twitterze posłanka lewicy Joanna Scheuring-Wielgus, pytając w komentarzu dla kogo pracują funkcjonariusze i kto wydał im rozkaz do takiego traktowania ludzi.


Na wpis posłanki natychmiast odpowiedział wiceminister klimatu Jacek Ozdoba. „Policja reaguje jak jest łamane prawo, to obowiązek funkcjonariuszy. Pokazywanie tylko chwili interwencji to zwykła manipulcja. Kłamie Pani tylko dla własnej kariery” – rzucił oskarżenie Ozdoba.

Jest pan obrzydliwym, zakompleksionym, małym człowieczkiem. Jeśli piekło, w które pan wierzy istnieje, to się właśnie tam się znajdzie. Ale wcześniej będzie pan miał piekło na ziemi. Bo karma wraca” – posłanka postanowiła nie pozostawać mu dłużną.

wb

Źródło: onet.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

8
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
3 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
MariaMaciek123454321AntyKaczorRyszardDarka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
olanna
olanna

Panie Ozdoba, takie ładne masz pan nazwisko…Nie mogłeś dokonywać „ozdobnych” wyborów i żyć z nim (nazwiskiem) w zgodzie, tylko wybierasz Szambo….?

Darka
Darka

Ozdoba – to ten były radny, który w poprzedniej kadencji sejmu „latał po wszystkich telewizjach” wychwalając rządy pisowców, z pogardą odnosząc się do opozycji. Miał „gadane” i nie dopuszczał interlokutorów do głosu. Opłaciło się. Za swoją służalczość został sowicie wynagrodzony : został posłem i wiceministrem. Jest prężnie działającym członkiem grupy zwanej „KaKaO”. Czego więc można się od niego spodziewać???Będzie krytykował działalność Ziobry – swojego guru??? Będzie przeciw nieuzasadnionej brutalności nowego „ZOMO”??? Nigdy, musiałby zjeść własny język. Poglądy tego pana są ustabilizowane. Usprawiedliwi każdą podłość dla kasy i stołka. Taka „nowa elyta” Ciekawi mnie, czy policja równie ochoczo pacyfikowała kiboli,którzy pobili… Czytaj więcej »

Ryszard
Ryszard

„Kariera” polityczna tego osobnika o wyglądzie pospolitego kartofla potrwa tyle, ile jego partia potrwa przy władzy, a to się już niedługo skończy. Do tego ta toporna polszczyzna i treść wypracowania. Bo zarzucanie manipulacji przez kogoś, kto do pisu jest przynależniony, to jednak wykwit niesłychanej bezczelności.

Maciek123454321
Maciek123454321

Oj tam, kartofel od razu, Popatrz Ryszardzie na Janusza Kowalskiego – uciekiniera z psychiatryka o wyglądzie kretyna, czy niejakiego „Psa” Terleckiego podobnego do ekshumowanego trupa. Nie wspomnę – przez wzgląd na moje dobre wychowanie – o niektórych damach pisowskich – szydło, rafalska, kempa i inne zwierzęta.

Ryszard
Ryszard

Co do Tatataja Kowalskiego mam dokładnie takie samo zdanie, dawałem zresztą temu wyraz także na tych łamach kilkakrotnie. Terlecki również, ale patrząc na niego zastanawiam się, co widziała w nim taka ekstra-dziewczyna jak Kora. Widać coś w sobie miał. Panie Szydło, Kempa etc …, no cóż, spuśćmy miłosiernie zasłonę milczenia.

Maria
Maria

Brawo Maciek

AntyKaczor
AntyKaczor

Twarz nieprzyozdobiona inteligencją.

Maciek123454321
Maciek123454321

Ozdoba kantego haka i kaleki. Trójka „kakao” od ustawy kagańcowej.