Minister padła ofiarą hakerów. „Dla pseudokobiet należy stworzyć rezerwaty”

Minister padła ofiarą hakerów. „Dla pseudokobiet należy stworzyć rezerwaty”

Wczoraj na profilu minister rodziny i polityki społecznej Marleny Maląg na Facebooku pojawił się wpis wyjątkowo obraźliwy dla kobiet uczestniczących w Strajku Kobiet.

Jako kobieta, jako matka nigdy nie zrozumiem ani nie poprę protestujących. Wulgarne i chamskie zachowanie nie zdobi kobiet, przypominają mi watahy Papuasów i bezmózgich dzikusów zdolnych jedynie do bicia i bezrozumnego uprawiania seksu. Niektórym w ogóle strach dać zapałki do ręki. Dla wszystkich bluzgających pseudo kobiet należy stworzyć specjalne rezerwaty, w których będą wykorzystane jako inkubatory” – brzmiała pełna treść kontrowersyjnego wpisu.

Post szybko obiegł internet i spowodował falę krytyki wymierzonej w minister.


Marlena Maląg dość szybko wyjaśniła zaistniałą sytuację.

Moje konto na Facebooku padło ofiarą hakerów. Do czasu, kiedy nie poinformuję o odzyskaniu go, proszę traktować pojawiające się posty jako kłamliwą manipulację” – napisała za pośrednictwem niezhakowanego konta na Twitterze.

Oficjalny komunikat w sprawie wydało też ministerstwo rodziny i polityki społecznej.

W dniu dzisiejszym dokonano włamania na konto Facebook i zamieszczone zostały na profilach pani Marleny Maląg, Minister rodziny i polityki społecznej nieprawdziwe informacje oraz opinie. Informujemy, że osoby podszywające się pod Panią Marlenę Maląg zamieściły informacje niebędące jej autorstwa, które szkalują panią Minister oraz godzą w jej dobra osobiste. O zaistniałej sytuacji powiadomione zostały właściwe organy” – powiadomili urzędnicy z MRiPS.

Zostań patronem KODUJ24.PL

W przeszłości równie kontrowersyjne wpisy pojawiały się w mediach innych polityków prawicy, w tym Marcina Duszka i Joanny Borowiak, którzy także tłumaczyli się tym, że padli ofiarą włamania ze strony złośliwych hakerów.

nt

Źródła: wnp.pl, polsatnews.pl

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media
Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Bart
Bart
16 grudnia 2020 06:59

Być może mówi prawdę. A być może kłamie, bo w końcu treść tych wpisów nie różni się niczym od oficjalnych przekazów jej partii

Rafapon
Rafapon
16 grudnia 2020 08:06

Obawiam się, że ten zhackowany wpis na koncie tej Maląg dobrze oddaje jej poglądy.

HerodAntypis
HerodAntypis
16 grudnia 2020 08:07

Jakież to głęboko pisowskie i katolickie zarazem. Chlapnąć coś bez refleksji, a jak zostanie to źle przyjęte, to natychmiast się zaprzeć,i zwalić winę na innych. Jeśli jednak był to haker, to tylko garnek, bo jak słyszę o bezrozumnym uprawianiu seksu, to natychmiast widzę jego dziki w zaroślach. Może i ktoś włamuje się na konta pisowców, ale nikt nie jest w stanie podrobić ich rozległej głupoty i bezwymiarowej logiki.

Zwinka
Zwinka
16 grudnia 2020 11:21

Ale o co chodzi. Przecież kobiety już są traktowane jak inkubatory i trumny.

Marek
Marek
16 grudnia 2020 11:41

Ta jasne. Zostało „zhakowane” przez wódę, którą się raczyła na jakiejś nielegalnej (według jej opcji) imprezce. Jeśli nie będzie komunikatu od właściciela serwisu o włamaniu to jest to pieprzenie głupot dla ciemnego ludu.

Jantar
Jantar
16 grudnia 2020 15:53

Pisałam o tym wczoraj w komentarzu pod tekstem o posłance PiS, która doniosła na nauczyciela. Z dodatkiem screenu.

W kwestii „utworzenie rezerwatów i traktowania kobiet jak inkubatory” to przecież nic nowego pani ministra (celowe sformułowanie) nie wymyśliła. Przecież coś takiego wprowadził w życie Hitler – tyle, że Niemki zgłaszały się dobrowolnie, ale też nie zawsze. U Mussoliniego także coś podobnego funkcjonowało przy całkowitym odebraniu praw kobietom (nie tylko zakaz aborcji, ale prawa do pracy i prawa wyborcze – prawa miały tylko kobiety powiązane z partią). PiS-owi i Kościołowi u nas marzy się od dawna to samo.

A w temacie samego Strajku Kobiet najnowszy news jest jeszcze taki, że media Rydzyka (+ kościelni hierarchowie) żądają od Kurskiego „usunięcia z TVP wszystkich gwiazd popierających Strajk Kobiet, bo ich panoszenie się na antenach publicznej telewizji to obraza uczuć religijnych”. W Rydzykowym Naszym Dzienniku opublikowana jest stosowna petycja i piszą, że „podpisują ją tysiące Polaków”.