Minister Woś, który był zarażony koronawirusem, zagłosował przeciw objęciu testami lekarzy i pielęgniarek

Solidarna Polska Ziobry chce zakazać promocji LGBT na uczelniach

„To jest Michał Woś. Pan Michał jest ministrem środowiska i posłem. Gdy zachorował na Covid-19, lekarze i pielęgniarki walczyli o jego zdrowie i życie. Wczoraj w ramach podziękowania Pan Michał zagłosował przeciwko projektowi ustawy o testach dla medyków. Nie bądź jak pan Michał!” – napisano na Twitterze Porozumienia Chirurgów.

 

A chodzi o odrzucenie głosami posłów PiS senackich poprawek do ustawy o tzw. kolejnej tarczy antykryzysowej. Senatorowie chcieli, żeby wszystkim pracownikom ochrony zdrowia wykonywano testy na obecność koronowirusa, a także, by personel medyczny otrzymał dodatkowe wynagrodzenie za ciężką, często wielogodzinną pracę.

Przypomnijmy więc jeden z wpisów Michała Wosia z czasów, kiedy zmagał się z chorobą: – „Ciężki tydzień: żona i córeczka też z wirusem, na szczęście w dobrym stanie. Wieczorem 17/03 trafiłem do szpitala, nie obyło się bez podania tlenu. Dziś wypuszczą nas na leczenie domowe. Widziałem w akcji BOHATERÓW tych dni: WSZYSTKICH pracowników służby zdrowia. Dziękuję”. Wtedy był pełen uznania dla pracy personelu medycznego…

 

„Lepiej nie będę komentował bo musiałbym pisać najbardziej obelżywe przekleństwa, jakie mi przychodzą do głowy. Powiem tylko, że przykład p. Wosia to PiS w pigułce. Dla nich wszystko (im się to po prostu należało) dla reszty – gówno!”;

– „Aparat partyjny ponad wszystko, ponad wiedzę i sumienie…”; – „Chorowanie na koronę, wyleczenie z korony nie wpływa na pojmowanie świata, żołnierz PiS ponad wszystko… zero skrupułów”; – „To Jarek mu życie uratował” – pisali oburzeni internauci.

bt

Źródło: Twitter

  •  
  •  
  •  
Wesprzyj wolne media

38
Dodaj komentarz

avatar
28 Comment threads
10 Thread replies
1 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
Antoni,MalignusWojtekdarooElzbieta Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
greg
greg

A czy wyleczony i młody minister nie powinien być pierwszym, który odda osocze ?

smętek
smętek

Na taki gest zdobywa się człowiek a nie odpad atomowy! On będzie się chwalił rozdawaniem NASZYCH pieniędzy. Podobno bywają nawroty choroby.

Obserwator
Obserwator

Jest takie wiejskie powiedzenie „jak bida to do żyda, jak po bidzie – całuj mnie w żyć, żydzie” i to jest takie bardzo pisowskie

Zwinka
Zwinka

Pan każe, sługa musi. Wirus pisizmu kastruje mężczyzn.

Leszek
Leszek

Raczej „PiS każe …”

Zbyszek
Zbyszek

Covid oddziela chłopców od mężczyzn.

maciulek
maciulek

Mam nadzieję że jaśnie pan nigdy już nie zachoruje, a jeśli nie bedzie miał tyle szczęścia to powinien odczuć podziękowania personelu medycznego za jego oddany głos!

Janina
Janina

Dlaczego mnie to nie dziwi ? Łaska pańska pisowca na pstrym koniu jeździ. Partia fałszywców, pospolitych faryzeuszy. I tyle w temacie. Szkoda czasu dla takiego indywiduum.

Maciek123454321
Maciek123454321

Szpitale powinny żądać przedstawienia przez chorego zaświadczenia, że nie należy do PiS-u. W przypadku odkrycia, że pacjent jest pisiorem, odmówić leczenia i wysłać do kliniki stwarzania chorób umysłowych na Nowogrodzką.

Artur
Artur

Może mu wróci… Oby skutecznie..

Nicki
Nicki

Dzis Minister ,jutro moze nikt .Ale ludzie niezapominaja złego szybko .Prostak i d..ek.

Leszek
Leszek

Pisizm nie zna pozytywnych zasad społecznych i moralnych, dyscyplina partyjna i ochrona korytka są decydujące. A służba zdrowia niech zweryfikuje pogląd na kogo naprawdę może liczyć

smętek
smętek

Proszę mi wybaczyć słownictwo jakiego użyję ale o tym bucu, ciulu, nie daje się pisać kulturalnie. Teraz będzie się jeszcze chwalił, że z Funduszu Solidarności przekazał pieniądze do szpitala. Banda idiotów oczywiście peany i hymny o włosiu będzie piała. Toć przeca nie musiał, no nie! A Fundusz Sprawiedliwości na co powinien być przeznaczony? No niech odpowiedzą.

Marcin
Marcin

Ale wiecie, ze dla medykow rzad przeznaczy nowe szybkie testy 15 miniutowe?

daroo
daroo

Zmień dealera bo towar który ci wciska ma ewidentnie negatywny wpływ na twoja ocenę rzeczywistości

Adam
Adam

Nie rozumiem, od Polaków oczekuje się dodatków na leki dla chorych ciężko, środki ochrony osobistej dla personelu medycznego, rząd Najjasniejszej co rusz to kilka, to kilkadziesiat milionów śle do Torunia, kolejne miliony na podwyżki i nagrody dla urzednikow i służb mundurowych a dla mediów oklaski. Quo vadis Poloniae?

Zbyszek
Zbyszek

On jest pisowcem. A dopiero później człowiekiem. Zresztą jak oni wszyscy. To jest zaraza.

daroo
daroo

PiSowcem tak , człowiekiem niekoniecznie

Ryszard
Ryszard

Jeszcze go życie dopadnie.

Darka
Darka

Zastanawia mnie jedno. Za co właściwie te posły-osły biorą taką kasę??” Przecież „pracują” w domu, biura poselskie nie działają, diety im są nie potrzebne. „Pan” Woś, gdyby miał choćby krztynę honoru, zrzekłby się połowy swojego uposażenia, na rzecz tych beznadziejnie opłacanych medyków. Ale pisowcy potrafią jedynie straszyć ich prokuraturą. Zabezpieczenia, ubezpieczenia – a po co, „to nie zawód -to misja”. Mogę jedynie powtórzyć po raz nie wiem który. To nie posły, a bezmyślne (przepraszam te szlachetne zwierzęta) osły i trzeba zapamiętać te nazwiska.

daroo
daroo

Raaany ty oczekujesz honoru od PiSowca? serio??

Albert
Albert

„Członek” pisu ponieważ jest mały musi robić co inni członki każą.

Przemysław
Przemysław

Niewdzieczny prosiak

Jurek
Jurek

Nie mozna mu tego zapomniec i ciagle przypominac do znudzenia aż go zemdli chama.

Iwo
Iwo

Typowy frajer

Marcin
Marcin

Pamiętajcie lekarze ten przypadek kiedy będziecie mieli następnego chorego z PISu

Zygmunt
Zygmunt

Przecież to dzieciak jeszcze , młody więc głupi. To po pierwsze , ale dostrzegam też analogię …pod koniec II wojny światowej Niemcy wcielali takie dziecioki i to był już ich koniec . Czyli koniec PiS jest już bliski skoro nie mają już nic wartościowego . Po drugie , wszystkie tylki śmierdzą tak samo , i niech ten synek nie myśli że jest kimś lepszym . Śmierdzi jak każdy z nas i żaden papierek ,czy stanowisko tego nie zmieni .

Jacek Doliński
Jacek Doliński

Pan Woś to nie jest człowiek. To zdalnie sterowany z Nowogrodzkiej automat do naciskania guzików na terminalach do głosowania, wyposażony dodatkowo w przystawkę do odtwarzania przekazów dnia.

Kamil
Kamil

Personel medyczny ma robione testy przy wskazaniu po przegłosowaniu tej poprawki cały system testów w polsce by się zawalił

Jola
Jola

Niestety nie. Nawet po wskazaniu. Szczęśliwcy ci, którzy mieli zrobione.

Nici
Nici

Żałosny człowieczku…naród wyciągnie wnioski przy następnych wyborach.

Wojtek
Wojtek

Czyżby? Wątpię. Za mało myślących..

daroo
daroo

O jakim narodzie mówisz? bo na ostatnich wyborach było wyraźnie widać jak ów „Naród” wyciągnął owe wnioski

Katarzyna
Katarzyna

Kolejny poseł PiSu lajalny wobec swojej partii a zapominający o poczuciu wdzięczności i wiarygodności wobec tych,którzy uratowali mu zdrowie

Elzbieta
Elzbieta

Jeżeli rzeczywiście tak zagłosował to człowieczeństwo ma już dawno za sobą.Ale wcześniej czy później to i tak się na nim zemści,tylko On jeszcze o tym nie wie!!!!

daroo
daroo

On o tym wie tyle że zemsta nie nadejdzie ani dziś, ani jutro więc się tym nie martwi bo kasa jest tu i teraz

Malignus
Malignus

To jest właśnie wdzięczność PiSdzielców.

Antoni,
Antoni,

Posada ministra rozumu nie przydaje a wręcz przeciwnie – przykładów aż nadto’: Woś, Emilewicz, Gowin, Kamthak, Wójcik, Ozdoba itd itd itd……